Перейти на мобільну версію сайту


03.11.2017

ДОНОРСЬКИЙ ДЕНЬ

прийомСаме так останнім часом називає міський голова Михайло Сімашкевич особистий прийом мешканців. Старенькі приходять з ним просто поспілкуватися, бо не мають з ким, інші люди вимагають квартир, хтось звертається зі спорами між родичами... Це з тими питаннями, які невластиво вирішувати міському голові і владі.

Цього разу до міського голови прийшли вирішувати питання з проведення водопостачання на провулку Заводському та проведення каналізації на вулиці Зіньковецькій. Михайло Сімашкевич дав завдання це питання вивчити, виготовити проектно-кошторисну документацію і підрахувати, скільки грошей на це потрібно. У першому випадку питання відклали до весни, а з другим дещо складніше, бо на його вирішення потрібно більше 400 тисяч гривень, яких у міському бюджеті немає.

Дещо складніша ситуація із мешканкою вулиці Індустріальна Наталією Рижих. Вона мешкає на 4 поверсі в будинку, який належить до ТСБЖК, її квартиру затоплює сусідка з п’ятого поверху. Крім того, в неї немає тепла, бо, знову ж таки, на 5-му поверсі не спускають повітря з батарей. Пані Наталя проблему самотужки вирішити не в змозі, бо доступу до будь-якої інформації не має, як і не можуть отримати доступу комунальні служби. Після обстеження даху будинку виявилося, що ще минулого буревію зірвало дах, але ніхто про це не знав і коли вже нещодавно пройшла злива, квартиру на 5-му і відповідно на 4-му поверхах затопило. У верхній квартирі прописана жінка 1913 року народження і вже зо два десятки років та квартира зачинена, проте оплата за всю комуналку раз у рік проводиться. Працівники ТСЖБК припустили, що, швидше за все, тієї бабці вже й у живих немає. Та жодна служба не може ні забезпечити доступ до квартири і встановити контактну особу, яка оплачує за квартиру. З цього випливає два виснов­ки: або всі такі безпомічні, або якась мутна історія з цією квартирою. Виходів є кілька – позиватися до суду і його рішенням відчиняти двері, чекати аварійної ситуації і теж відчиняти двері... Міський голова дав завдання встановити власника квартири і вирішити всі питання, які спричиняють незручності мешканцям.

Ще одна пані звернулася з проханням про надання житла її родині. Сім’я з 9-ти членів мешкає в одній кімнаті гуртожитку. Жінка скаржиться, що їй із сімома дітьми тісно й незручно, тому потребують розширення житлової площі. Як з’ясувалося, в загальноміській черзі вони перебувають з 2015 року і як багатодітні за №254. Міський голова пояснив багатодітній матері, що місто не має можливості забезпечити їх житлом. Була й пропозиція відправити батька дітей на заробітки і придбати в селі житло, але вона їй не сподобалася.

Також на прийом завітала старенька, яка дуже погано чує, і вимагала, щоб біля багатоквартирного будинку позрізали дерева, але ще минулого року на її звернення вже провели санітарну чистку, проте вона хоче, щоб усі дерева позрізали, та проти цього виступили сусіди. Бабця ще захотіла, щоб в її помешканні зробили ремонт.

Ціла делегація прийшла з Лесі Українки, 26а з приводу гаражів у їхньому дворі. Проте мова насправді йшла про тамтешні сараї, які люди хочуть відновити, бо вони в жахливому стані. Але в їхні помешкання проведено газ і потреба в сараях відпала, та серед них є такі помешкання, в кого ще пічне опалення. Проте архітектор міста Ігор Пиріжок повідомив, що, згідно з генеральним планом міста, в тому місці сараям немає місця.

Також були звернення про земельні спори серед родичів, спори з приводу користування земельною ділянкою тощо.


Теги: прийом міського голови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.