Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2018

ДОГРАЛИСЯ

зустріч4 квітня відбулася зустріч міського голови з керівниками промислових та будівельних підприємств міста, яка була зумовлена тим, що нині в Кам'янці відчувається дефіцит робочої сили, кам’янчани масово виїжджають на роботу за кордон. Тобто йде тотальний відтік виробничих кадрів.

Підприємці та очільник міста радилися, як затримати людей в Україні. Пропонувалося зробити це житлом і зарплатою.

Про наболіле розповів будівельник Олександр Конюшенко. Він зазначив, що нарешті ми всі побачили блага безвізу, мовляв, він остаточно вб’є ще тих, хто ледь жевріє. Незважаючи на те, що на його фірмі «Рокор» досить високі за нашими мірками зарплати, спеціалісти все одно виїжджають один за одним, бо ж за кордоном за таку ж роботу платять набагато більше. Багато вчителів і медиків теж вже не хочуть за таку заробітну плату тут працювати, вони виїжджають на сезонні роботи – збирання полуниць. Вже й без того загнане під плінтус виробництво держава намагається ще й потоптати. В Україні незабаром залишаться лише пенсіонери, бо все працююче населення тікає звідси. 

Будівельник також поділився своїм досвідом з приводу того, щоб прив’язати працівників житлом: збудував 22-квартирний будинок для своїх робітників, щоб вони 10 років відпрацювали на виробництві, але це позитиву не дало. Люди, проживши в квартирах по 6-7 років, залишають їх і їдуть за довшим рублем.

Та попри все, проблему слід вирішувати і сподіватися на краще. Міський голова запропонував обміркувати питання добудови багатоповерхівки на Нігинському шосе, 1а підприємствами для надання службових квартир своїм працівникам.

А директор ТОВ «Український кристалу Володимир Юр’єв ввів на своєму підприємстві доплату за безперервний стаж роботи. Отже, щоб затримати середній клас у місті, очільники виробничих підприємств мають спільно напрацювати майбутню стратегію.

Теги: дефіцит робочої сили, зустріч керівників

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.