Перейти на мобільну версію сайту


13.11.2015

ДО ВІЙСЬКА КРОКОМ РУШ! НЕ В АТО!

Уже близько 50 кам’янчан-призовників готові до служби в армії.

- Усього з Кам’янеччини за осінній призов необхідно набрати 150 військовослужбовців, на лікарську комісію буде викликано понад 300 призовників, - розповідає військовий комісар ОМВК Володимир Возний.
Відповідно до закону про військову службу, громадяни України, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в 10-денний строк з дня початку відповідного чергового призову, призов в арміювизначеного Указом Президента України. Цього року призовна компанія стартувала з 1 жовтня.

Спочатку новобранців відправлять у навчальні центри ЗСУ на місяць допідготовки, а вже потім розподілять по військових частинах. В армію призивають чоловіків від 20-ти до 27-ми років.

Юнаки без вищої освіти служитимуть півтора роки, з вищою освітою – рік. Серед призваних цієї осені є і 15 добровольців.

Але є й такі, які ухиляються від виконання свого громадянського і чоловічого обов’язку. Їх у районі налічується 30 осіб, у місті - 15. Отже на цих 45 осіб, які не бажають служити в армії, подані поіменні списки в прокуратуру для порушення кримінальної справи щодо ухилення від військового обов’язку.

Нещодавно працівники військкомату виїжджали в одне із сіл району, де переховувався призовник, який вже пройшов лікарську комісію, але не з’явився на відправку.

Кількаразовий виїзд до його оселі не дав результатів, та наостанок вдалося його затримати у той час, коли він прямував із домівки у схованку на березі Дністра.

Здебільшого ухилянти й переховувалися біля Дністра. Дещо складнішою є ситуація з міськими ухилянтами. У них більше маневрів, адже можуть переселятися зі свого помешкання та переїздити з квартири на квартиру. І тому знайти їх досить важко.

Головні проблеми, з якими зіштовхнулися працівники військкомату - це небажання служити взагалі, байдужість та слабке патріотичне виховання. Крім того, велику роль відіграють батьки, втлумачуючи своїм чадам, що армія - це погано, це знущання та небезпека потрапити в зону АТО, а отже - смерть.
Варто зауважити, що строковиків у зону проведення АТО не відправлятимуть.

Теги: військові, служба в армії, військо

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.