Перейти на мобільну версію сайту


16.06.2017

ДО СПОРТУ ВЛАСНИМ ПРИКЛАДОМ

днзЄ тисячі методів, як виховувати дитину, ростити з неї гідну людину, але найкращий і найбільш дієвий - власним прикладом. Саме так учора спрацювали працівники Довжоцького ДНЗ «Веселка» на чолі з Людмилою Желізник та Довжоцької НВК-колегіум під керівництвом Іраїди Худняк.

Веселі старти, організовані педагогами, зібрали на сільському стадіоні уболівальників з обидвох закладів. Але, як буває зазвичай, змагалися не дітлахи, а... вчителі та вихователі разом із директорами.

Під час літньої оздоровчої кампанії довжоцькі освітяни вирішили урізноманітнити дитячий відпочинок, та й самим згадати дитинство. Ідея провести змагання між вчителями та вихователями школи і дитсадка належить Людмилі Желізник. Спільно зі шкільним вчителем фізкультури Олександром Гикавчуком, вони розробили положення про змагання. Усього було дев’ять змагальних дисциплін - естафета з фітоболом, дартс, стрибки зі скакалкою, естафета 6х50, обруч, пролізти у нірку, виловити яблучко, армрестлінг та перетягування канату.

днз-1На змагання завітав і Довжоцький сільський голова Руслан Рябий, який показав клас у підтягуванні на перекладині. А от Людмила Францівна змагалася в перетягуванні канату й армрестлінгу.

Після запеклої боротьби між командами «Веселка» та «Любава», шквалу позитивних емоцій і дитячого захвату перемогла дружба. А як може бути інакше в дружніх колективах?

Загалом протягом літньої оздоровчої кампанії у дитсадку планують оздоровити 129 малюків, у колегіумі - 116. І такі естафети - це тільки старт і підказка іншим освітянам долучатися до виховання юного покоління власним прикладом.

Теги: Днз-колегіум, с.Довжок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.