Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2018

ДІЛИЛИСЯ ТУРИСТИЧНИМ ДОСВІДОМ

пульс (3)У Кам’янці-Подільському пройшов навчальний візит загальнонаціональної програми «Маршрути успіху» у рамках проекту «Розробка курсу на зміцення місцевого самворядування в Україні (ПУЛЬС)» на тему: «Підвищення туристичної привабливості Кам’янця-Подільського як чинник економічного розвитку міста».

Робота стартувала із засідання панельної дискусії, де присутніх ознайомили з містом та особливостями ведення туристичного бізнесу. 

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, звертаючи із вітальним словом до учасників, наголосив: «Муніципалітети повинні знайти свою нішу та закріпитися в ній, щоб досягти успіху». Він також зазначив про важливість обміну досвідом між органами місцевого самоврядування, результативність програми «Маршрут успіху», інтерес до якої серед міст і громад упродовж останнього року стабільно зростає. Олександр Володимирович коротко розповів про роботу Асоціації міст України щодо розбудови місцевого самоврядування: завдяки спільним зусиллям за останні роки вдалося зберегти близько 50 млрд грн для муніципалітетів, відстоюючи певні позиції громад у рамках бюджетного процесу. За його словами, реформа – це щоденна боротьба, і вона триває.

– Бюджетний процес у цьому році буде складний, – зауважив Олександр Слобожан. – Тому ми показуємо історії успіху міст, які своєю наявністю підтверджують тезу, що рух у напрямку децентралізації треба продовжувати.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Михайло Сімашкевич, який зазначив, що у Кам’янця-Подільського є передумови для розвитку туризму, великий потенціал, проте потрібно докладати зусиль, щоб зуміти правильно його продемонструвати. У зв’язку із цим Кам’янець став одним із перших міст України, які із міського бюджету виділили кошти на програму популяризації туристичного міста – 250 тис. грн на виготовлення брендованої продукції та участь у туристичних виставках.

Заступник міського голови Вадим Савчук презентував місто, розповів про основні чинники впливу туризму не розвиток території.

пульсНа заході були присутні учасники з Вінниці, Володимир-Волинського (Волинська обл.), Марганцю (Дніпропетровська обл.), Житомира, Станишівки (Житомирська обл.), Мукачева, Хусту (Закарпатська обл.), Переяслава-Хмельницького (Київська обл.), Помічної (Кіровоградська обл.), Рубіжного, Лисичанська (Луганська обл.), Миколаєва, Біляївки, Южного (Одеська обл.), Горішніх Плавнів (Полтавська обл.), Острога (Рівненська обл.), Тростянця (Сумська обл.), Тернополя (Тернопільська обл.), Чугуєва (Харківська обл.), Голої Пристані, Нової Каховки (Херсонська область), Хмельницького (Хмельницька обл.), Умані (Черкаська обл.), Ніжина та Чернігова (Чернігівська обл.)

Упродовж двох днів навчального візиту учасники мали змогу заслухати спікерів під час панельної дискусії, які розповіли про «родзинки» туристичної галузі та інфраструктури Кам’янця-Подільського. Зокрема перед присутніми виступали Олександр Заремба, директор державного історичного музею-заповідника, який розповів про досвід культурно-пізнавального туризму; підприємці, надавачі послуг активного туризму; Дмитро Сабадаш, керівник проекту «Крута вечірка»; Світлана Гумінська, екскурсовод; Петро Гаврищук, начальник управління культури, котрий поділився розвитком подієвого туризму, та інші.

Також гості оглянули музейні та туристичні об’єкти міста, ознайомилися з практиками впровадження музейного «єдиного квитка», інтерактивних інформаційних панелей, квестів для дітей та дорослих тощо.


Теги: загальнонаціональна програма «Маршрути успіху», проект ПУЛЬС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.