Перейти на мобільну версію сайту


08.09.2017

ДЕПУТАТИ МІРЯЛИСЯ ПАТРІОТИЗМОМ

patriot-15 вересня пройшла чергова сесія міської ради. Як ніколи засідання було бурхливим і нагадувало клоунаду. У залі вірували політичні чвари і змагання хто кого. Для залякування закликали Правий сектор, також на засідання прийшли і мешканці вулиці Суворова, яка потрапила у список перейменувань.

Депутати не могли розпочати засідання і взяли перерву. Більше години вони узгоджували порядок денний, зняли декілька питань на довивчення. Потім змушували доповідачів повністю читати проекти рішень сесії, незважаючи на те, що всі мали їх у паперовому вигляді ще до засідання, як того вимагає закон. Це розтягнуло сесію на два дні.

Отже, по порядку. Депутати затвердили звіт начальника фінуправління «Про виконання бюджету міста за І півріччя» та звіт директора КП «Муніципальна поліція» Петра Солярика про фінансово-господарську діяльність. Хоча вони й погодилися списати комплект спортивних тренажерів міській лікарні №1, але свободівці зауважили, що за тренажерами потрібно доглядати, а не списувати.

Шквал обурення і дискусій розгорнувся навколо перейменування вулиці Суворова. Людям і досі не можуть дати спокою. Уже це питання було вирішено, що вулицю не перейменовувати на вимогу тамтешніх мешканців, проте хтось підбурює людей.

Слово дали представниці делегації вулиці, яка в цьому звинуватила ВО «Свобода». Пані Тетяна зазначила, що люди з Суворова вже сьомий раз приходять до депутатів, аби вилучити назву вулиця з переліку тих, які підлягають під перейменування. Вулиця під закон про декомунізацію не підпадає. Заколот серед мешканців вулиці Суворова вчинили навмисне, руками студентів-заочників К-ПНУ. Вони жодного відношення ні до нашого міста, ні до вулиці не мають. Це перейменування невдовзі набере обертів громадського повстання. Заочників, наші так звані історики, використали для досягнення своїх забаганок. Депутати зобов’язані прислухатися до голосу громади, а не псувати й ускладнювати життя. Депутати минулої каденції вже й так зробили «гарну» справу, відібрали в дітей школу №3 і передали приміщення К-ПНУ, а тепер демографічна ситуація покращується, і школу не завадило повернути, щоб розвантажити єдину на кілька районів тринадцяту. Пані Тетяна дала зрозуміти, що мешканці не зупиняться й добиватимуться позитивного вирішення їхнього питання. Отже, вулицю Суворова з переліку вулиць на перейменування не вилучили, бо в залі замість конструктивної роботи панують політичні чвари.

Щодо перейменування провулку Піонерський на Скаутський, то було звернення мешканців провулку, щоб йому присвоїти іншу назву, окрім Скаутського. Депутати внесли зміни до складу топонімічної комісії.

Перше земельне питання, яке викликало бурю дискусій, стосувалося земельної ділянки, що належить дитячому садку, якою користуються й учні тамтешньої школи. Це єдиний острівець відпочинку у тому районі на Орининському шосе. Але релігійна громада (парафії) святих верховних апостолів Петра І Павла м.Камянець-Подільський Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви захотіла там збудувати свій храм і попросила надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Орининському шосе.

На те місце виїжджала земельна комісія, зустрічалися з тамтешніми мешканцями, які висловили обурення з приводу того, що в разі будівництва дітям не буде куди подітися. Але чомусь окремі депутати на сесії наполягали за будівництві храму.

Мешканці не проти будівництва храму на Підзамчі, але проти його будівництва на території садочка. Крім того, прилеглу територію для садочка виділяли, відповідно до санітарних норм, враховуючи кількість місць у закладі. І коли це пояснив головний архітектор міста Ігор Пиріжок, то отець Антоній, якого запросили на сесію, відмовився від цієї ідеї та погодився на іншу земельну ділянку. Проте депутати намагалися дати завдання земельній комісії віднайти ділянку. На що обурився голова земельної комісії Валерій Слободян, який повідомив, що в обов’язки комісії не входить вишукувати комусь земельні ділянки. Хтось провокаційно зіштовхує дітей із церквою лобами. Адже вже є прецедент, коли дали дозвіл на будівництво церкви біля НВК №3.

Багато ажіотажу й бруду було навколо сотого питання і восьмого додаткового. Останнє стосувалося затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на Нігинському шосе. Мова йде про дегазацію сміттєзвалища і можливі інвестиції в місто, а також про майбутні робочі місця для кам’янчан. Щодо сотого питання, то мова йшла про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки на вул.Лисенка та передачу її у власність Целушкову Р. Але заперечення щодо виділення висловила колишня дружина цього пана, в якої на вихованні двоє дітей, і вона з ним розлучилася. Будинок, який розділено між подружжям, розподілили так, що в нього виявилося два входи, а матір із дітьми змушена ходити через вікно. Проте на захист брата стала сестра, психолог НВК №9, яка вийшла до трибуни і почала доводити правоту та запевняти, що вони придбали в «Епіцентрі» двері, у неї є на це чек, і хотіли встановити, але мати дітей відмовилася. Їй було запропоновано в будь-який інший час встановити двері. Та тут виникає питання: «Куди ті двері вставляти?». У віконний прохід вставляти двері, то це означає, що відчинив двері з дитячої, і ти вже на вулиці. Тож, як жити дітям взимку, коли в кімнату заходить холод? Напевне, батько і сестра-педагог мали би подбати про власних дітей і племінників. Ганьба таким педагогу і батькові. Та це питання лобіював депутат Гаврилюк, як з’ясувалося, той батько – це його племінник. Питання залишилося відкритим.

Було багато питань щодо виділення земельних наділів учасникам АТО, і тут теж політичні фракції красувалися одна перед іншою. На що депутат Кобильник закликав: «Давайте перестанемо мірятися патріотизмом».

У зв’язку з тим, що в залі не було депутатської більшості, одні блокували одні питання, другі їм мстилися. Через ці політичні чвари постраждали прості кам’янчани. Заспокоюючи колег, правду сказав секретар міської ради Дмитро Васильянов, що щось погане увійшло у залу, коли її відчинили.

Чому так сталося із сесійним засіданням? Відповідь проста – потрібно попіаритися, бо ж засідання проходить у прямій трансляції із зали.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.