Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

ДАЮТЬ ШАНС ДЛЯ РОЗВИТКУ

проект6 жовтня розпочнеться дія програми з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їхніх сімей. Партнером Української Соціальної Академії в Кам’янці-Подільському є БФ «Центр допомоги кам’ячанам учасникам АТО». Такого гранту удостоєно лише два міста в Україні – Суми та Кам’янець-Подільський.

Цей проект покликаний допомогти ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. У рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. 

Програма розрахована на кілька етапів: інтенсивний бізнес курс «Підприємництво: започаткування власної справи», який триватиме з жовтня до січня 2019 року і складається з 7 модулів, кожен з яких триватиме два дні на тиждень – субота, неділя.

Наступним етапом буде весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого до травня 2019 року. Для учасників буде забезпечено як онлайн, так і індивідуальне наставництво. Після цього етапу кожен учасник програми повинен мати допрацьований бізнес-план власного проекту.

Конкурс бізнес планів та визначення переможців, що отримають підтримку, пройде у травні. Ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах та Кам’янці-Подільському.

10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в Києві в червні 2019 р., з них оберуть чотири найкращі для отримання фінансування у розмірі 1500 доларів США кожна.

– Цей грант сприятиме створенню власного (сімейного) бізнесу в умовах високого рівня безробіття в Україні, реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формуванні класу законослухняних платників податків, – розповідає координатор проекту Роман Браеску-Семенишен. – А також завдяки програмі її учасники будуть вміти складати власний бізнес-план, дізнаються про успішні проекти соціального підприємництва, які вже реалізовані в Україні та за кордоном, отримають практичні корисні навички з менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства та права. Також слухачі програми отримають унікальну базу контактів фахівців-експертів. Учасником проекту можуть стати бійці АТО та військовослужбовці. Також участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців. Вік учасника проекту не повинен перевищувати 50 років. Зареєструватися для участі у програмі можна за адресою: https://goo.gl/forms/jpoliYRZ6beihjW42

Теги: бізнес курс для учасників АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.