Перейти на мобільну версію сайту


14.07.2017

«ЧАЙКА» ОБ’ЄДНАЛА

слюзГолова Казначейства України Тетяна Слюз, перебуваючи з робочим візитом у Хмельницькому, відвідала 6 липня і Кам’янець-Подільський. Вона мала зустріч із колективом Кам’янець-Подільського управління казначейства. Було обговорено питання фінансування органів ДКСУ, проблемні питання, що виникають при реалізації ними своїх повноважень, особливості казначейського обслуговування об’єднаних територіальних громад та перехід на дистанційне обслуговування клієнтів із застосуванням системи «Клієнт Казначейства-Казначейство».

Тетяна В’ячеславівна разом із начальником обласного і міського казначейства Олександром Мельничуком та Надією Поповою завітали в дитячий табір «Чайка», де відпочивають діти зі сходу. Мета візиту високопосадовиці зумовлена тим, що Тетяна Слюз є ініціатором, аби діти казначеїв Донеччини (управлінь Державної казначейської служби у Донецькій області) вперше змогли побувати на Західній Україні, пізнати її культуру та побут, помилуватися мальовничими краєвидами та пам’ятками архітектури Поділля. Це була надто зворушлива зустріч, особливо коли маленький хлопчик подарував їй букетик польових квітів.

– Діти зі сходу перебувають завдяки президентській програмі «Інтеграція дітей зі сходу», щоб усі побачили, що на Західній Україні такі ж люди, як і скрізь, – зазначив власник табору Леонід Новіцький. – А наше завдання – об’єднати Україну, і кожен з нас це зробить, щоб був мир, злагода, добро. 

слюз-1Тетяна В’ячеславівна оглянула умови, в яких перебувають її підопічні, продегустувала страви, якими годують дітлахів, і довідалася, чим вони живуть та чи немає скарг. Їй сподобалася природа та умови перебування, з їжею тут теж все гаразд, за що висловила подяку директору табору Світлані Конфітовській та всьому колективу. Крім того, з дітьми перебувають представники Донеччини і матері окремих дітей. Вони задоволені всім і висловили бажання ще приїхати на відпочинок у «Чайку».

Тетяна Слюз привезла дітлахам подаруночки – солодощі, значки у вигляді чайки, сувеніри, вишиті іменні рушнички та книжки. Наостанок Тетяна В’ячеславівна, Олександр Іванович та Надія Миколаївна грали з дітьми у «вибивалки».

У ході робочого візиту очільниці казначейства на Кам’янеччину відбулася також нарада з керівництвом міста та Кам’янець-Подільського району, головами ОТГ, іншими розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Також Тетяна Слюз зустрілася з військововслужбовцями Кам'янець-Подільського військового гарнізону, зокрема військовими 48-ої бригади.


Теги: зустрічі, тетяна Слюз, управління казначейства міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.