Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

Б’ЄМО РЕКОРДИ ПО ГЕС

рекордиМинулий рік за­пам’я­тався українцям ухваленням парламентом низки гучних реформ (пенсійної, судової та медичної), запровадженням безвізового режиму з Європейським Союзом і блокуванням російських соціальних мереж. Це події, які були помітними й активно обговорювалися в суспільстві та ЗМІ. Інтернет-портал «Слово і Діло» з’ясовував, які ще успіхи мала Україна протягом 2017 року й кожна область зокрема.

Рекорди у сфері сільського господарства побили відразу кілька областей. Так, у Волинській області минулого року посівна площа під урожай вівса склала максимальні для України 38,5 тис. га, а в Миколаївській – рекордні 8 тис. га під урожай олійного льону. У Тернопільській області зафіксували найбільший показник зростання індексу сільгосппродукції (7,5%), а в Черкаській області було вирощено найбільше сільськогосподарських тварин у живій масі.

Відзначили також успіхи регіонів у соціальній сфері. 8 тисяч 133 гривні – найвища середня зарплата в регіонах зафіксована в Донецькій області. Рівненська область стала єдиною, де відзначений приріст населення, а Київська стала лідером за обсягом прийнятого в експлуатацію житла.

На фоні інших областей Хмельниччина може похизуватися найбільшою кількістю малих гідроелектростанцій – 21% об’єктів від усієї кількості в Україні, декілька з яких є на теренах Кам’янеччини.


Теги: рекорди областей України, ГЕС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.