Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2019

БУДЕ «ШКОЛА УСПІХУ»

школаУ Кам’янці буде реалізовано освітній проект «Школа успіху».

Школа успіху – це десятиденний проект благодійної організації Klitschko Foundation. Кам’янчанка Тетяна Самборик стала однією з 50 дівчат зі всієї України, які брали участь у цьому проекті. Там вони відвідували цікаві лекції, навчалися необхідним у 21 столітті навичкам, розробляли та презентували власні ідеї, вчилися працювати у командах.

А вже 12 та 13 жовтня у нашому місті пройде локальний проект «Школа успіху. Кам’янець-Подільський», який Тетяна організовує для підлітків віком від 14 до 16 років. Кожен може спробувати свої сили на проекті, заповнивши онлайн-анкету (посилання на неї знайдете на сторінках проекту у соціальних мережах). Захід відбудеться на території НВК №9 ім. А. М. Трояна (вул. Драгоманова, 12).

Учасники матимуть можливість відвідати близько 10 лекцій, майстер-класів від успішних людей з різних галузей, дізнатися про особливості їх професій, отримати заряд мотивації та нових друзів. А після завершення проекту організатори вручать всім учасникам сертифікати та невеликі подарунки на згадку про проект.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до організатора Тетяни Самборик: тел.: +380984942302

Теги: освітній проект «Школа успіху»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.