Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

БУДЕ КОМІСІЯ

прийом5 липня особистий прийом провів міський голова Михайло Сімашкевич. Окрім власних дрібних проблем, до нього зверталися й цілі делегації, зокрема, мешканці Зіньковецької набережної, Драй Хмари, 24 та району Біланівки.

Першою зайшла жінка з проханням відшукати півмільйон гривень їй на операцію. Але ні міський голова, ні міський бюджет таких грошей не має. Мешканка з Шевченка, 4 поскаржилася, що цього року зарано закінчився опалювальний сезон і в квартирі була низькою температура, а вона привезла стареньку матір, якій було холодно. Крім того, вона вимагала, щоб їй у вигляді винятку дозволили встановити індивідуальне опалення. Міський голова пояснив жінці, що це неможливо, бо повинен увесь під’їзд від’єднатися, а генеральний директор «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук додав, що навіть при позитивному вирішенні питання про індивідуальне опалення, можливості його провести немає, адже жодна дозвільна служба не дозволить вести газову трубу аж на дев’ятий поверх. Проте проблему пообіцяли вирішити. Домовилися, що проведуть обстеження помешкання і з’ясують причину невідповідного температурного режиму.

Переселенка пані Ірина прийшла з питанням працевлаштування 19-річного сина, який закінчує планово-економічний коледж, а завершила житловим питанням. Що цікаво, жоден переселенець не хоче оселитися в селі, навіть, коли втратив дах над головою, а намагаються вибити житло в місті, хоча в нас своїх черговиків хоч греблю гати.

Розвеселила присутніх пані Євгена своїм артистичним хистом. Вона просила, щоб біля її тимчасової споруди, що біля ринку, де вкладена тротуарна плитка, залишили їй апендицит, аби вона могла торгувати на вулиці. Їй довго пояснювали, але вона так і не зрозуміла, чому не можна.

Делегація з Драй Хмари прийшла вирішувати проблему зі своїм аварійним будинком. Люди хочуть отримати квартири в центрі міста, минулого року міський голова знайшов інвестора, який погодився на місці будинку та тамтешніх сараїв звести будинок взамін на квартири, але з шести сімей-претендентів один власник не погоджувався звідтіля виїхати і вимагав 4-кімнатну квартиру в центрі міста. Інвестор не погодився на такі умови, а тепер, коли сусіди між собою домовилися, не стало охочих там будувати. 

Дві делегації з Польських фільварок та Біланівки прийшли з болючими питаннями. Зіньковецька набережна скаржилася на те, що в негоду їхню вулицю і помешкання заливають дощові води. Така ж ситуація і з Біланівкою. Нові забудовники позасипали ті яри, якими вода вільно сходила в Смотрич, і тепер вона не має виходу та йде на подвір’я, заливає будинки. Ситуація з Тімірязєва ще гірша. Власник домоволодіння провів благоустрій так, що потоки води спрямував сусідам на вул.Сірка, просто на хату. Цієї зливи там була Ніагара. Через благоустрій знищено дорожнє покриття, утворилися великі рівчаки, дорогу занесено камінням та піском. Вулиця Тімірязєва є центральною цього мікрорайону, тут проїжджає велика кількість автомобілів, спецтранспорт відмовляється туди рухатися, а пішоходи шпортаються. Дощова вода знайшла вузьке місце на розі Тімірязєва і Каньйонної та вимила газову трубу. Мешканці самотужки намагалися усувати ці проблеми, але вже прийшла межа. Крім того, власник благоустрою блокував проїзд до трансформаторної підстанції та загородив сервітут, що унеможливлює під’їзд електриків до підстанції.

У першому випадку міський голова пообіцяв виділити грейдер, який має полагодити Зіньковецьку набережну та подбати, щоб полагодили міст через Смотрич. У другому випадку буде створено комісію і після обстеження буде прийматися рішення.


Теги: прийом у мера

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.