Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2018

БЛАГОДІЙНІСТЬ – ОСНОВА ЛЮДЯНОСТІ

хрест18 квітня у Довжоцькому ДНЗ «Веселка» (директор Людмила Желізник) відбулася зустріч представників Кам'янець-Подільської районної організації товариства Червоного Хреста України (керівник Євгена Борилюк) з батьками та вихованцями закладу.

Всесвітньовідома волонтерська організація Червоного Хреста цьогоріч перейшла 100-літній рубіж. За час свого існування її благодійність стала відомою на увесь світ. Лишень уявіть, у міжнародному гуманітарному русі Червоного Хреста і Червоного Півмісяця беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Цей рух діє з метою захисту людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

Національні товариства Червоного Хреста та Півмісяця представлені 186 національними об'єднаннями. Кожен з них працює в своїй країні, відповідно до принципів міжнародного гуманітарного права та статутів руху.

Чимало досягнень має і районна організація товариства Червоного Хреста України. Про них присутнім коротко розповіла Євгена Борилюк. 

хрест (2)– Придбана марка чи надана будь-яка допомога може стати рятувальною соломинкою для людей, які цього потребують, – каже Євгена Францівна. – Я дякую колективу дитсадка та його очільниці Людмилі Францівні за теплу зустріч і взаєморозуміння.

У свою чергу Людмила Желізник подякувала гостям за змістовну розповідь та наголосила, що благодійність завжди була і залишається складовою будь-якого успіху, особливо в довжоцькій громаді. 

– Наш дитсадок має своїх благодійників, які нас постійно підтримують, – зазначила Людмила Францівна. – Меценацтво завжди було й залишається основою людяності. І жителі Довжка – яскравий цьому приклад.

Своїми баченнями розвитку діяльності Червоного Хреста в нашому районі поділилися директор Довжоцького НВК-колегіуму Іраїда Худняк та лікар Довжоцької амбулаторії ЗПСМ Дмитро Здоровецький.


Теги: зустріч, товариство Червоного Хреста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.