Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

БІЛЬШЕ, АНІЖ МИНУЛОРІЧ

колегія25 вересня пройшло засідання колегії РДА, під час якого розглядалися питання підготовки ЖКГ та об’єктів соцсфери району до роботи в осінньо-зимовий період, стану розрахунків агроформувань району з власниками земельних часток (паїв) та проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Начальник управління містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА Василь Григор’єв розповів, на скільки район готовий до зими. Так, за кошти місцевих бюджетів цьогоріч вдалося ввести в експлуатацію побудований газопровід у с.Гуменці, облаштувати 11 свердловин лічильниками обліку забору води в Гуменецькій ОТГ; здійснити очищення каналізаційної системи на двох вулиця в Старій ушиці, провести поточний ремонт системи водопостачання у Жванці та інші.

У населених пунктах району будуть укладені угоди з приватними особами на підсипку протиожеледними матеріалами небезпечних ділянок доріг та залучення техніки для робіт по очищенню доріг від снігових заметів.

По другому питанню доповідала начальник відділу агропромислового розвитку РДА Надія Сузанська. Згідно з укладеними договорами оренди земельних ділянок, в 2017 році нарахуванню підлягатиме 105,5 млн грн орендної плати за земельні частки (паї), що на 3,2 млн грн більше від минулорічних показників. Відповідно, очікуване надходження по податку з доходів фізичних осіб до бюджету складе 19 млн грн, що на 558 тис. грн більше, ніж у попередньому році.

Нарахування орендної плати за 1 га в середньому по району складає 2031 грн, на 1 пай у середньому по району нараховують 4282 грн. Середній відсоток виплати орендної плати по району становить 5,3%.

Розрахунки проводяться як в грошовій, так і в натуральній формі. Більше 7% від грошової оцінки землі виплачують ПП «Деметра 2010», ТОВ «Енселко Агро», філії «Кам’янець-Подільська» та «Мрія» ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ «Промінь Галичина», ТОВ «Промінь Поділля», СТОВ «Гарант», ФГ «Колос Агро», СТОВ ВФ «Гуменецьке», ППФ «Деметра»,ТОВ «Меріно Україна», ПП Кочубіївське». Є окремі агроформування, що вже повністю розрахувались з пайовиками та сплатили податок з доходів фізичних осіб, зокрема СТОВ «Гарант», ПП «Деметра 2010», ПП «Калинський Ключ».


Теги: засідання колегії РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.