Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2019

БЕЗПЕРЕРВНО І ВЕСЕЛО

веселка29 років практично безперервно – саме в такому ритмі працює Довжоцький ЗДО «Веселка», яким керує Людмила Желізник. Не встигли для випускників навчальних та дошкільних закладів пройти випускні вечори, як вже стартувала оздоровча кампанія.

– Усього за п’ять робочих днів за допомогою батьків працівники ЗДО «Веселка» завершили ремонт усіх приміщень і території установи, – каже Людмила Францівна. – Одразу ж розпочали оздоровчий сезон «Літо 2019». І не тільки в чистих приміщеннях, а й з цікавими планами, з фітобаром, у якому весельчата мають можливість поласувати солодощами, свіжими овочами, фруктами, фіточаями. І за все це гастрономічне розмаїття ми хочемо подякувати нашим незмінним спонсорами, які з року в рік підтримують малечу. Це депутат Верховної Ради Володимир Мельниченко, депутат обласної ради Василь Строяновський, наш Довжоцький сільський голова Руслан Рябий, а також підприємці села – Олексій Самборський, Лілія Чала, Михайло Буратинський, Наталя Бунько, Олег Любко, Леся Наумова, Микола Трач, Тетяна Данчук, Микола Семелюк, Ліза Дубограй, Юлія Заєць, Володимир Болдижар, Віталій Шатурський, Дмитро Танасієнко, Микола Богданов, Лариса Нікітіна та керівництво ДП «Укрспирт». Низький уклін вам, щира вдячність від малечі, батьків, колективу закладу.

Літній період у ЗДО «Веселка» розпочався досить незвично – малюки старших груп здійснили невеличку мандрівку у казкову країну. На запрошення колективу районної дитячої бібліотеки, веселчата взяли участь у театралізованому заході до Дня захисту дітей та отримали неймовірне задоволення від цікавих ігор і веселих танців. Повернувшись до дитячого садка, на малят вже чекав їх улюблений фітобар зі смачними солодощами та ароматним фіточаєм.


Теги: Довжоцький ДНЗ "Веселка"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.