Перейти на мобільну версію сайту


28.04.2017

БЕЗ ВЗАЄМОДІЇ НІЯК

довжок26 квітня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в Довжоцькому ДНЗ «Веселка» було велелюдно. Продемонструвати малечі, як працюють служби взаємодії, прибули рятувальники, поліцейські та медики.

101, 102, 103, 104 - ось головні телефони, за якими варто телефонувати у випадку непередбачуваних ситуацій. Відтепер малюки їх пам’ятатимуть, адже не тільки прослухали лекції від гостей, а й змогли побачити, як працюють рятувальники, перевірити, чи одягають поліцейські броніжилети і ми мають медики засоби першої необхідності.

Не обійшлося без дитячих запитань. Найбільше їх лунало на адресу поліцейського Олега Коломия. Дітлахів цікавило все, навіть, що правоохоронці їдять.

- Ми щороку проводимо в дитсадочку опитування, - каже завідувач ДНЗ «Веселка» Людмила Желізник. - Останні тестування показала, що охочих бути поліцейськими дуже багато. Я дуже вдячна всім службам взаємодії, які знайшли час, аби розповісти діткам кожен про свою професію. Вони подарували всім нам не тільки незабутні враження, а й нові знання.

довжок-1


Теги: ДНЗ "Веселка", с. Довжок, служби взаємодії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.