Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2020

БАБА ЯГА ЗАВЖДИ ПРОТИ

сесія14 січня пройшло чергове засідання сесії міської ради, на яке було винесено понад 170 питань. З них – майже 160 земельних.

На початку роботи секретар міської ради Дмитро Васильянов вручив новопризначеному депутату Валерію Гаджуку депутатське посвідчення. Він представлятиме політичну партію «Європейська Солідарність» замість Світлани Старченко, яка, нагадаємо, нещодавно за власним бажанням склала свої повноваження.

Цього разу, якось оперативно владнали питання порядку денного, і, на перший пог­ляд, сесія обіцяла закінчитися швиденько.

Депутати затвердили виконання плану роботи міської ради за II півріччя 2019 року і план на I півріччя цього року. Підтримано звіт про виконання загальноміської Програми, що стосується організації відпочинку та оздоровлення дітей міста. Погоджено Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних міськрайонного суду Хмельницької області. Нині шукають тих, хто погодиться стати присяжним, адже це досить копітка і тривала робота.

Внесено зміни до міського бюджету. Зокрема, виділено 45 тис. грн з міського бюджету для корегування проектно-кошторисної документації на реконструкцію міського стадіону. Завдяки цьому Фонд регіонального розвитку передбачить співфінансування на цей проєкт у розмірі 14 млн грн. Депутати вирішили й збільшити суму фінансування програми Громадський бюджет і він складатиме більше 2 млн грн. на рік. Також на 18% буде проведено зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого постачання гарячої води для населення за грудень.

Навколо питання про позбавлення від баласту «Міськтепловоденергія» – старої ТЕЦ, яка вже давно морально і фізично застаріла, з вересня 2000 року не працює та є великим тягарем для КП. Адже, лише на охорону цього об’єкта витрачається щомісяця по 70 тис. грн. Досить того, комунальному підприємству, ще й доводить сплачувати оренду земельної ділянки ТЕЦ. А це гроші наші з вами. Тому негайно потрібно позбавлятися від баласту. Та, як завжди, знайшлася баба Яга, яка проти. Але здоровий глузд переміг. 

– Прийнято рішення про включення до переліку об’єктів приватизації шляхом аукціону через електронну систему продажу об’єкт старої ТЕЦ. Майже півроку він відключений від виробничого процесу з надання будь-яких послуг КП «Міськтепловоденергія». Крім того, обладнання та основні засоби вже відпрацювали свій можливий ресурс більш як у три рази. Експлуатація на сьогодні стала небезпечною та неможливою, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич. – Зважаючи на те, що місто має отримати від будь-якого майна дохід, депутати проголосували за проєкт, який є початком процедури приватизації через електронну систему «ProZorro. Продажі». Далі буде працювати аукціонна комісія, яка визначатиме, згідно з законом, умови та стартову ціну продажу. Слід зазначити, що земельна ділянка, на якій розташований об’єкт, не включається до вартості ціни продажу. А залишається в комунальній власності.

Як завжди ажіотаж точився навколо земельних питань, одним давали дозволи на розроблення проекту благоустрою, проте через політичні чвари не затверджували розроблені проекти. Проте майже усім учасникам бойових дій в АТО, членам сімей загиблих і поранених, у кого документи були в порядку дозволи надали. 

Депутат Наталія Савчук, обурилася з того, що за гаражі, які вже давно збудовані і ніхто їх розбирати не буде, торгуються чи надати чи ні дозвіл. Надати потрібно всім, а не розподіляти людей на білих і чорних.

Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.