Перейти на мобільну версію сайту


16.02.2018

АЖІОТАЖ НА РІВНОМУ МІСЦІ

порошенко-1Перед приїздом першої леді країни, голови Благодійного фонду Петра Порошенка Марини Порошенко журналістам мали провести акредитацію і, о диво, газету «КЛЮЧ» вирішили не пропустити. Виявляється, наші журналісти неугодні декому з місцевих клерків, тому ті билися в істериці, аби головний редактор та його заступник не змогли потрапити на зустріч з приводу рядового приїзду благодійниці, яка опікується інклюзивною освітою. Зрозуміло, не дуже хотілося, щоб «КЛЮЧ» висвітлив той ажіотаж, що створився навколо цих відвідин. І дійсно, був справжнісінький переполох! Директорів мордували, вони – своїх підлеглих, аби ті драяли школи, бо поширили інформацію, що Марина Порошенко має бути не лише в НВК №3.

Не хотіли також, щоб «КЛЮЧ» побачив, що все управління освіти «тусувалося» в НВК №3, замість того, щоб знаходитися на робочому місці і вирішувати проблеми педагогів міста. Натомість вони намагалися втрапити в об’єктиви фото- і телекамер. Та доступу до тіла їм не дали, бо за протоколом на зустрічі мали бути лише журналісти, директор школи та учні, а на підписанні Меморандуму про співпрацю, який передбачає створення Інклюзивно-ресурсних центрів у нашому регіоні, – голови райрад та територіальних громад. Також на підписанні були голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко.

Але управлінню освіти вдалося засвітитися на камери: вчителя, який мав проводити показовий урок, замінили на головного спеціаліста з інклюзивної освіти. Та це ще може означати, що вчителю або не довіряють, або в нього фах не відповідає. У такому разі керівництво школи має замислитися і замінити його на справжнього фахівця...

Один із позитивів візиту – це те, що видраяли школи. Тамтешні мешканці розповіли, що за всю історію закладу не бачили, щоб так мили сходи в школу №3. Та їм образливо, що гроші на це витратили, а завтра дітлахи будуть йти брудними тротуарами і стежками в приміщення, і того миття ніде видно не буде. До школи підтягнули швидку допомогу, яка дві години не зрушила з місця. Можливо, були рятувальники і водолази, але їх не помічено.

Та попри все, зустріч з першою леді відбулася 13 лютого. 

Марина Анатоліївна поспілкувалася з дітьми школи, які висловили своє задоволення облаштованою медіатекою, де можна проводити різні види занять, у тому числі у вигляді гри, бесіди. Руденький хлопчик Лука прочитав патріотичний вірш про любов до України, який надзвичайно зворушив присутніх. Учні на знак подяки вручили їй власноруч виготовлене серце. Потім було підписано Меморандум про співпрацю.

порошенкоЗа словами Марини Порошенко, розвиток системи рівних можливостей в освітньому процесі – це ще один із етапів реалізації реформи інклюзивної освіти, і для цього Благодійний фонд Порошенка розробив і передав типові проекти Інклюзивно-ресурсних центрів, які допоможуть у стислі терміни відкрити такі заклади.

– У країні є чимало галузей, які потребують реформ, але маємо розуміти, що діти не чекають, бо в них одне дитинство, і рік чи два повернути назад неможливо. Тому маємо дбати, щоб всі з дитячого садочка і до вісімнадцяти років були забезпечені освітою, – наголосила Марина Порошенко.

Подякував дружині Президента за те, що наше місто було обране для реалізації пілотного проекту із забезпечення інклюзивної освіти у школах №3 та №12, міський голова Михайло Сімашкевич. Також Михайло Євстафійович вручив картину, яку виготовив студент одного із навчальних закладів міста, який має проблеми зі здоров’ям, але при цьому створює справжні шедеври праскою.

Завершила свій візит Марина Порошенко спілкуванням із мешканцями, які проживають поблизу НВК №3.


Теги: візити, Марина Порошенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.