Перейти на мобільну версію сайту


24.11.2017

«АВТО ЄВРО СИЛА» ЗГУРТОВУЄ

євросила11 листопада в конференц-залі готелю «Клеопатра» пройшли збори громадської організації «Авто Євро Сила».

Більше сотні учасників прийшли послухати виступ запрошеного гостя – засновника організації Олександра Чернявського.

Сьогодні Всеукраїнська громадська організація «Авто Євро Сила» об’єднала навколо себе не лише водіїв, які їздять на європейських номерах, а й усіх, хто поділяє їхні погляди щодо розмитнення автомобілів з європейськими номерами, а також рівних прав для українців та іноземців щодо використання транспортних засобів іноземної реєстрації особистого користування в разі тимчасового ввезення на один рік (згідно із законопроектом 4223).

Учасники зібрання заслухали звіт діяльності виконавчого комітету Кам’я­нець-Подільського міського осередку, яким керує Юрій Шубарський, та визначили плани на грудень.

– Приємно, що чисельність організації збільшується з кожним днем, – зазначив Юрій Володимирович. – За приблизними підрахунками тільки в нашому місті водіїв, які керують автомобілями з єврономерами, більше 1000 оссіб. Ми вже велика сім’я! Наша основна мета – не лише об’єднати таких водіїв, а й домогтися прийняття закону, який би дозволив «легалізацію» автомобілів на єврономерах в Україні. Розмитнення не має бути непомірною ношею для автолюбителів. Ми не проти платити податки, але ця сума має бути прийнятною, до прикладу, приблизно 200 євро в рік за офіційну реєстрацію.

Після зборів члени нашої громадської організації відвідали хворого, сироту Артура Копилова, який лежить паралізований в неврологічному відділенні міської лікарні, та подарували в палату телевізор. 10-11 листопада члени міського осередку ГО «Авто Євро Сила» зібрали та передали на лікування Артура близько 5 тисяч гривень.


Теги: збори ГО «Авто Євро Сила»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.