Перейти на мобільну версію сайту


20.10.2017

АГРАРІЇ ПОВИННІ ВМІТИ ВСЕ

агрофестВже втретє в ПДАТУ проводиться «AGROUNIFEST».

Започатковано фестиваль 2015 року задля об’єднання студентів, підвищення рейтингу освіти на Поділлі, активізації і популяризації творчої діяльності аматорських колективів у навчальних закладах. Фестиваль тривав 4 дні і до нього долучилися, окрім українських вишів Хмельницького, Житомира, Харкова, інших держав – Молдови та Румунії. 25% учасників фестивалю – це власні студенти ПДАТУ, а 75% – з інших навчальних закладів. Учасники бралиь участь не лише в художній самодіяльності, але й у спортивних змаганнях. Понад 400 учасників представили свою творчість у декоративно-вжитковому, театральному, інструментальному, вокальному і хореографічному мистецтві. 

А сьогодні, 20 жовтня, пройшов атовпробіг з нагоди Дня автомобіліста на вулиці Шевченка, старт – перед головним корпусом ПДАТУ. З приводу фестивалю прес-конференцію дав ректор університету Володимир Іванишин.

Володимир Васильович зазначив, що жовтень в університеті перенасичений різними подіями і заходами, бо він вважає, що студенти не лише мають добре вчитися, але й вміти добре проводити дозвілля.

І ще ректор похвалився, що після Нового року 500 студентів університету зможуть навчатися в польських вишах і отримати не лише український диплом, але й європейського зразка. Практику вони проходитимить на 5-ти потужних підприємствах, 300 з них отримають підйомні, а 200 – гарантовано будуть мати робоче місце, в тому числі й у Португалії. Можливість навчатися отримають ті, хто знає польську і англійську мови. На запитання, чи не турбує ректора відтік молоді з України, він повідомив, що молодь там вивчиться, заробить гроші і вкладе його в українську економіку. А це велика справа.

У останній день «Агроуніфесту» біля головного корпусу відбулася ярмарка-виставка товарів сільськогосподарської продукції. Тут можна придбати продукти бджолярства, молочні, м'ясо-ковбасні вироби, хлібобулочні за ціною виробника.


Теги: ПДАТУ, «AGROUNIFEST»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.