Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ГУЛЯЛИ ПО ДНІСТРУ
Не один рік голова товариства «Мрія» дітей-інвалідів, хворих на ДЦП, Надія Харламова намагається покатати діток по Дністру на дебаркадері. Защораз знаходяться чуйні серця, які дарують діткам такий відпочинок.
І цього літа настав такий день. За дітьми, завдяки турботі директора Віктора поповича та водія Леоніда Бахтія, приїхав автобус.
Діти - хто на візку, хто на милицях, а дехто самотужки займали місця в транспорті. У цьому їм допомагали батьки - Ігор Лукін, Петро Фатін та Юрій Рудяк.

ЩОБ БУТИ ГАРНОЮ, НЕ ТРЕБА ЇХАТИ В ПАРИЖ
Яка жінка не мріє бути гарною? Комусь ця краса дається з народження, а хтось добряче має потрудитися, аби досягти бажаного результату. Та, разом з тим, за красою, як і за квітами, варто доглядати, щоб завчасно не зів’яли.
Історія, про яку я вам розповім, трапилася із нашою постійною читачкою, до речі, моєю тезкою Наталею.
Одного дня купилася вона на рекламний гачок, а потім на власній шкірі, точніше нігтяг переконалася, що не все те золото, що блищить...
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МИ НЕ РАБИ?!
35 кам’янчан потрапили в рабство в Херсонській області
За словами родичів одних із полонених, понад три десятки жителів району та міста потрапили в «херсонське» рабство. Людей завезли в одне із сіл Херсонської області, змушують від світанку до світанку працювати на баштаннику, забороняють покидати територію, де вони мешкають, та не дають можливості звернутися до лікаря...
Наше журналістське «полювання» за цією історією тривало понад два тижні.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ПРО ІНВАЛІДНІСТЬ МОЖНА ЗАБУТИ
Здавна лікарів-ортопедів у народі називали костоправами або костоломами. Та сьогодні ці синоніми дуже застарілі, бо колишні методи лікування суглобів уже давно не використовуються у сучасній ортопедії. На зміну їм прийшло так зване ендопротезування, тобто вживлення протезу в тіло пацієнта. «Ендо» у перекладі з грецької означає «внутрішній», «протез» - приєднання. Іншими словами, це внутрішнє приєднання уражених кісток спеціально розробленими моделями штучних суглобів.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

В «АРТ-СХОВИЩІ» ВИРУЄ ЖИТТЯ!
У минулому номері «КлюЧа» ми розповідали про новий соціокультурний проект «Арт-сховище». Мова йшла про те, що група ентузіастів на чолі з координатором проекту Дмитром Романцем взяли за символічну ціну приміщення Художньо-виробничих майстерень (вул.Іоанно-Предтеченська, 2а) для того, щоб його облагородити та проводити там різноманітні культурно-мистецькі заходи. Зрозуміло, що грандіозне перевтілення занедбаного цеху не відбудеться за день чи два. Для цього потрібні великі кошти та допомога, за які організатори «Арт-сховища» були би тільки вдячні.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ЖИВЕ СПІЛКУВАННЯ – НЕ ДЛЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ
Саме такі результати дало психологічне опитування, спрямоване на перевірку наявності Інтернет-залежності. Виявилося, що більшість дітей молодшого віку, підлітків та навіть юнаків і дівчат у зрілому віці нехтують сім’єю, роботою, навчанням та особистим життям заради зайвої годинки-другої віртуального спілкування, онлайн–ігор, перегляду світлин і новин друзів та знайомих.
А й справді, сидячи в кімнаті за комп’ютерним столом не вгледишся, як непомітно пролітає увесь вільний час. Здавалося б, ти хочеш тільки перевірити приватні повідомлення, а не встигаєш озирнутися, як на годиннику вже 23:00, і пора - в ліжко.

КАУЧСЕРФІНГ: НОВИЙ ВИД ТУРИЗМУ
Чи змогли б ви отак просто, без усіляких сумнівів та переживань, впустити до свого будинку зовсім сторонню, незнайому вам людину? Хоча впустити – то одне, а дати прихисток на кілька днів, де переночувати, а то й нагодувати? А до того ж та особа може зовсім не володіти вашою мовою, а якщо й ви не поліглот, то порозумітися вам може бути ой як непросто. Упевнена, більшість з вас зараз крутить пальцем біля скроні і гадає, чому я таке дивне запитую. Хоч для нас із вами такі питання є незрозумілими, а от для каучсерферів...
Автор:  Віоліна СИТНІК

«АРТ-СХОВИЩЕ»: НОВА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ПЛАТФОРМА
Надзвичайно приємно, коли місто розвивається в комунальному та соціальному планах, але не менш важливо, щоб воно мало ще й культурне життя. Саме на його брак скаржиться молодь Кам’янця-Подільського. Хоч у нас і нерідко проводяться якісь заходи, проте юне покоління вважає, що цього не достатньо, адже немає такого місця, у якому могли би відбуватися різноманітні концерти, виставки, інсталяції, літературні та музичні вечори, презентації книг, майстер-класи та лекції (заходи некомерційного характеру). Звісно, не всім творчим особам по кишені оплатити оренду Виставкової зали чи приміщення якоїсь кав’ярні на певний термін. Саме вирішенням цієї проблеми пропонують зайнятися ідейні натхненники проекту «Арт-сховище». Журналісти «КлюЧа» поспілкувалися з координатором цього проекту Дмитром Романцем.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ЯК ВИХОВАТИ ПАТРІОТА?
Колись, читаючи Ірину Вільде, натрапила на цікаві слова про те, що не всі можуть бути героями, але хтось має народжувати їх. Ось і зараз, переглядаючи новини, вчергове бідкаюся й хапаюся за голову: що твориться в нашій країні?! Коли ж при владі будуть патріоти, люди, які дбатимуть про благо своє держави, а не своїх кишень? Чи ми й далі блукатимемо, наче сліпі кошенята, в тенетах брехні, в яку нас так успішно заплутують наші керманичі? Невже нам, як іудейському народу під проводом Мойсея, потрібно сорок років (чи треба більше?), щоб вимерло плем’я рабів, а у нашому випадку – заляканих радянською системою, байдужих, вихованих під девізам: «Моя хата скраю...» та «Аби не гірше!»
Автор:  Віоліна СИТНІК

СПРАВА НАБРАЛА 8 ТОМІВ. І ЩЕ НЕ КІНЕЦЬ...
26 липня, ще до початку судового засідання у справі жорстокого вбивства Павла Теплюка в коридорі суду було вчинено напад на журналіста газети «КлюЧ», котра вже понад рік висвітлює перебіг подій цієї справи.
Співмешканка підозрюваного у вбивстві несподівано наскочила на мою колегу з шаленими викриками, нецензурною лайкою (хоча, чому ж тут дивуватися, їй було в кого вчитися). Та найжахливішими видалися страшні погрози жінки, до речі, матері двох дітей.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

«Я МАТИМУ ЗА ЧЕСТЬ НОСИТИ ВАШЕ ПРІЗВИЩЕ!»
Впевнено сказала найстарша з прийомних дітей родини М’ялковських Ліля.
Чи можна замінити дітям справжніх батьків? Навряд чи. Батьків не можна замінити – ними треба стати!
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ВОДНІ РОЗВАГИ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ
28 липня біля скверу «Гунські криниці» для місцевої молоді відбувся розважальний флешмоб «Водяна Битва 2», який зібрав близько 250 учасників. Організацією дійства займалися активні студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і творчості. Зважаючи на шалений успіх минулорічних флешмобів, друзі вирішили і цього року створити схожий захід. Довго не думаючи, вони почали займатися організацією дійства. Саме така активна молодь Кам’янця добре розуміє необхідність проведення розважальних заходів, адже виросла і живе в нашому місті, тому знає, наскільки гостро стоїть проблема відсутності культурних розваг у Кам’янці-Подільському.

ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ: МИНУЛЕ І МАЙБУТНЄ
Як відомо, 28 липня минуло 1025 років з Дня хрещення Київської Русі. Цю дату, як свято, почали відзначати на офіційному рівні зовсім недавно, хоча прославляє вона подію величезного значення, яка відбулася завдяки зусиллям князя Володимира Великого в далекому 988 році. Без перебільшення, хрещення стало ключовим і вирішальним в подальшому розвитку всієї Київської Русі. Не дивно, що наше місто також долучилося до всеукраїнського святкування. Різноманітні цікаві заходи почалися ще задовго до останньої неділі липня і триватимуть аж до грудня.
Автор:  Віоліна СИТНІК

«ПОГЛЯД» ВІДСВЯТКУВАВ П’ЯТИРІЧЧЯ
30 липня в міському Будинку культури відбулося відкриття виставки творчої фотографії, присвяченої п’ятій річниці з Дня заснування фотоклубу «Погляд». Здавалося б, дата зовсім невеличка, але результати діяльності – вражаючі! За 5-літній період фотоклуб презентував вдячним поціновувачам 69 виставок (серед них – 3 міжнародних!), взяв участь у 21 фотопленері, зустрівся з майстрами фото з України, Словаччини, Чехії, Польщі та Росії. А восени п’ятеро представників «Погляду» на запрошення міжнародної організації «Європейські фотозустрічі» поїдуть у м.Жиліна (Словаччина) на черговий пленер «Схід-Захід».
Автор:  Віоліна СИТНІК

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ
У гаражі Володимира Сергійовича з селища Першотравневе оселилася сойка.
... Чутно було як хтось підійшов упритул до дверей. Дзеленькнули ключі, а потім щось клацнуло двічі. Пташка сховалася в кутку поміж залізяччя. Двері в гараж обережно відчинилися, на порозі з’явилась постать чоловіка.
- Де ти, бідолахо? - проворкотів він у темряву, тримаючи в руках кусень хліба.
Пташеня стрепенулося і висунулося з кутка, радо настявляючи дзьоба. Зараз будуть готувати!
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 1066 — 1080 з 1311
Початок | Поперед. | 70 71 72 73 74 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі Twitter.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!


 

ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО
ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО Від початку грудня ми підсвідомо починаємо жити в передчутті свят. Інколи здається, що весь цей місяць – це суцільне велике свято з невеликими інтервалами, як то кажуть з перервами на рекламу. Але нам в ці дні хочеться чогось світлого, доброго та чистого. Щоб була присутня легкість на душі і думки не були запорошені буденними дрібницями, які інколи заганяють нас в куток. Та найбільше цих свят, напевно, чекають наші діти. Наше майбутнє, наша радість та той міцний фундамент, заради якого нам хочеться...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.