Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

СПРАВА НАБРАЛА 8 ТОМІВ. І ЩЕ НЕ КІНЕЦЬ...
26 липня, ще до початку судового засідання у справі жорстокого вбивства Павла Теплюка в коридорі суду було вчинено напад на журналіста газети «КлюЧ», котра вже понад рік висвітлює перебіг подій цієї справи.
Співмешканка підозрюваного у вбивстві несподівано наскочила на мою колегу з шаленими викриками, нецензурною лайкою (хоча, чому ж тут дивуватися, їй було в кого вчитися). Та найжахливішими видалися страшні погрози жінки, до речі, матері двох дітей.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

«Я МАТИМУ ЗА ЧЕСТЬ НОСИТИ ВАШЕ ПРІЗВИЩЕ!»
Впевнено сказала найстарша з прийомних дітей родини М’ялковських Ліля.
Чи можна замінити дітям справжніх батьків? Навряд чи. Батьків не можна замінити – ними треба стати!
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ВОДНІ РОЗВАГИ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ
28 липня біля скверу «Гунські криниці» для місцевої молоді відбувся розважальний флешмоб «Водяна Битва 2», який зібрав близько 250 учасників. Організацією дійства займалися активні студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і творчості. Зважаючи на шалений успіх минулорічних флешмобів, друзі вирішили і цього року створити схожий захід. Довго не думаючи, вони почали займатися організацією дійства. Саме така активна молодь Кам’янця добре розуміє необхідність проведення розважальних заходів, адже виросла і живе в нашому місті, тому знає, наскільки гостро стоїть проблема відсутності культурних розваг у Кам’янці-Подільському.

ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ: МИНУЛЕ І МАЙБУТНЄ
Як відомо, 28 липня минуло 1025 років з Дня хрещення Київської Русі. Цю дату, як свято, почали відзначати на офіційному рівні зовсім недавно, хоча прославляє вона подію величезного значення, яка відбулася завдяки зусиллям князя Володимира Великого в далекому 988 році. Без перебільшення, хрещення стало ключовим і вирішальним в подальшому розвитку всієї Київської Русі. Не дивно, що наше місто також долучилося до всеукраїнського святкування. Різноманітні цікаві заходи почалися ще задовго до останньої неділі липня і триватимуть аж до грудня.
Автор:  Віоліна СИТНІК

«ПОГЛЯД» ВІДСВЯТКУВАВ П’ЯТИРІЧЧЯ
30 липня в міському Будинку культури відбулося відкриття виставки творчої фотографії, присвяченої п’ятій річниці з Дня заснування фотоклубу «Погляд». Здавалося б, дата зовсім невеличка, але результати діяльності – вражаючі! За 5-літній період фотоклуб презентував вдячним поціновувачам 69 виставок (серед них – 3 міжнародних!), взяв участь у 21 фотопленері, зустрівся з майстрами фото з України, Словаччини, Чехії, Польщі та Росії. А восени п’ятеро представників «Погляду» на запрошення міжнародної організації «Європейські фотозустрічі» поїдуть у м.Жиліна (Словаччина) на черговий пленер «Схід-Захід».
Автор:  Віоліна СИТНІК

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ
У гаражі Володимира Сергійовича з селища Першотравневе оселилася сойка.
... Чутно було як хтось підійшов упритул до дверей. Дзеленькнули ключі, а потім щось клацнуло двічі. Пташка сховалася в кутку поміж залізяччя. Двері в гараж обережно відчинилися, на порозі з’явилась постать чоловіка.
- Де ти, бідолахо? - проворкотів він у темряву, тримаючи в руках кусень хліба.
Пташеня стрепенулося і висунулося з кутка, радо настявляючи дзьоба. Зараз будуть готувати!
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГРОМАДА ВИМАГАЄ: «ВБИВЦІ - ДОВІЧНЕ!»
25 липня пройшло чергове судове засідання у справі вбивства неповнолітнього Павла Теплюка.
Під будинок суду прийшли друзі, однокласники, товариші вбитого. Усі в один голос упродовж усього судового засідання скандували: «Вбивці - довічне!!!».
Незважаючи на те, що на минулому судовому засіданні судді вирішили видалити до кінця судового слідства підсудного за неприпустиму поведінку, все ж таки конвой його доставив до зали суду.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

ЗУСТРІНЕМОСЬ У ПАБІ
23 липня в одному із львівських ресторанів відбулася презентація книги «Зустрінемось в пабі» відомого британського письменника, який спеціалізується на пивній тематиці, журналіста та блогера Піта Брауна. Спонсором цього заходу виступила ТМ «Львівське».
Відверто кажучи, до прихильників пива мене зарахувати важко, скоріше навіть навпаки, ніколи не розуміла, що ж такого неповторного знаходять у цьому напої його палкі поціновувачі. Проте мушу зізнатися, після такої динамічної презентації книги та дегустації пива, моя думка дещо змінилася.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ ДИТЯЧОГО ОРКЕСТРУ
Ласкаве сонечко Греції і блакитні хвилі Егейського моря тепло прийняли зразковий дитячий оркестр народних інструментів НВК №9 (керівник Валентин Шумський) наприкінці минулого місяця в місті Паралія Катеріні на Міжнародному фестивалі дитячої творчості.
Перш за все, - це фестиваль дружби. Адже мета кожного фестивалю - об'єднати дітей з різних країн, різних національностей та поділитися професійною майстерністю.

ОБ’ЄДНУЄМОСЯ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ
Здоров’я дітей - це фундамент здоров’я нації, тому сьогодні педагоги повинні володіти методами роботи з формування здорового способу життя особистості, наповну використовувати сучасні підходи.
 Мережа навчальних закладів нового типу – Школа сприяння здоров’ю - створювалася в місті з 2001 року. Загалом, вона нараховує 24 дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних заклади, які не один рік займаються впровадженням здоров’я, мають власні, апробовані на практиці, напрямки роботи: СЗОШ №7, №10 - члени Національної мережі Шкіл сприяння здоров’ю; НВК №9, 13, ЗОШ №12, 15, 16, СЗОШ №14, гімназія, ДНЗ №2, 9, 5 - члени обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю; СЗОШ №1, 2, 6, 11, НВК №3, 8, 17, ДНЗ №21, СЗОШ №5, ліцей, міський ЕНЦУМ, ДЮСШ №2 – члени міської мережі Шкіл сприяння здоров’ю.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГЕТЬ ІЗ ЗАЛИ!
Нарешті, 8 липня, з’явилися до суду всі сторони в кримінальній справі щодо вбивства Павла Тепляка. Головуючий суддя Іван Драч не встиг оголосити про початок засідання, як підозрюваний почав перебивати його різними клопотаннями. Зокрема, найголовнішим, яке він вважав, була заява про відвід свого адвоката-захисника пані Скрижалевської. Натомість, у якості захисників він вимагав призначити матір та дружину (співмешканку). Скільки не намагалися судді та правоохоронці заспокоїти підозрюваного, це їм не вдавалося. Головуючий судового засідання зміг лише повідомити про те, що мати і співмешканка не можуть бути захисниками, бо вони є свідками у справі. Та підсудний не хотів нічого чути і наполягав на своєму.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА / Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

САМ ДЛЯ СЕБЕ НЕ ЗРОБИШ, НІХТО НЕ ЗРОБИТЬ
або Як зробити дорогу і не вкрасти 4 мільйони...
Про дороги, або їхню відсутність вже писано й переписано, але від того вони не стають кращими і найближчим часом через відсутність фінансування такими не стануть. Першими це зрозуміли директори наших міських підприємств – господарі, які вміють рахувати гроші. Цього року вони вирішили за власний кошт провести ямковий ремонт найбільш розбитих ділянок міських доріг. Аргумент такої ініціативи був доволі простим: краще полагодити дорогу, ніж гробити своїх залізних коней та бути постійними покупцями магазинів автозапчастин.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НА КОГО ПІТИ ВЧИТИСЯ. 7 НАЙКРАЩИХ ПРОФЕСІЙ
У розпалі вступна кампанія до вишів. Позаду хвилювання щодо тестових випробувань, але попереду не менш складні переживання – вірно обрати фах і успішно вступити до навчального закладу.
І хоча психологи радять кожних сім років змінювати професію, проте більшість із нас, обираючи той чи інший фах в юності, з ним не прощається до самої старості. Як же не помилитися, щоб, принаймні, обрана професія прослужила тобі хоча би сім років?
Ми звернулися до експертів з проханням оцінити нинішній рівень професій та їх перспективність через п’ять років, коли сьогоднішні студенти закінчать навчання.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ХРЕЩЕННЯ
Кам’янець долучиться до відзначення на всеукраїнському рівні 1025-ї річниці Хрещення Русі.
З липня до грудня за активної участі представників різних релігійних конфесій, бібліотечних і музейних працівників, творчих колективів міста проходитимуть загальноміські та локальні заходи.
Центральною подією відзначення річниці стануть молебні в храмах міста 28 липня. А також – хресний хід від храму Ікони Божої Матері Казанської (мікрорайон Жовтневий), Миколаївської (Старе місто) і Покровської церков (Руські фільварки). З’їдуться прочани зі ста святинь району.

ПОСЛУГИ СУЧАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ
Стрімке поширення сучасних інформаційних технологій у суспільстві позначилося на наданні новітньої сфери послуг у міській Центральній бібліотеці.
На сьогоднішній день наша бібліотека є сучасним закладом. До послуг користувачів: документальний фонд та інформаційні ресурси, Пункт безкоштовного доступу до мережі Інтернет, Центр регіональної інформації, Пункт доступу громадян до офіційної інформації, літературно-мистецька вітальня «Вчимося цінувати прекрасне», ксерокопіювання, фотокопіювання, репродукування.


Статті 1396 — 1410 з 1632
Початок | Поперед. | 92 93 94 95 96 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

УВАГА! СМІТТЯ!
УВАГА! СМІТТЯ!

Ми – homo sapiens! Але, на жаль, не кожна homo насправді sapiens. І прикладів цьому можна навести чимало. Де не копни – скрізь хоч греблю гати... Сьогодні ж «копнемо» тему, яка зовсім не нова, але у ці дні – знову на піку обговорення.
Частина українців, яка не витримувала режиму #ЗалишайсяВдома, хоча б на кілька годин, але тікала зі своїх домівок. І тікала зазвичай в природу – подалі від благ цивілізації, COVID-19 та тривалої «самоізоляції». Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.