Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

П’ЯТІРКУ ЛІДЕРІВ ВИЗНАЧИЛИ. КОШТИ – ЗА ДЕПУТАТАМИ
Третій рік поспіль кам’янчани мають можливість взяти участь у громадському бюджеті міста та отримати кошти на реалізацію суспільно-важливого проєкту. Цьогоріч від небайдужих жителів нашого міста надійшло 16 ініціатив різного спрямування. З 15 до 30 листопада тривало інтернет-голосування, в результаті якого кожен охочий мав змогу віддати свій голос за той проєкт, який йому найбільше сподобався.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРО КУЛЬТУРУ, ТРАДИЦІЇ, ЇХ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК
26 листопада в міському Будинку культури проходила низка заходів, присвячених проведенню днів єврейської культури. Вони проходили в місті з 17 до 27 листопада. Організатори заходів Хмельницький БФ «Хесед–Бешт» та його представництво в Кам’янці-Подільському показували для гостей та запрошених різні тематичні виставки, основи культури євреїв та підготували велику концертну програму, під час якої відзнаку міського голови «За заслуги перед міською громадою» отримав директор ХБФ «Хесед Бешт» Ігор Ратушний. 
Автор:  Ірина ФУРМАН

«ВИТРЕБЕНЬКИ» Й «ГОЦКИ» ЗАПРОШУЮТЬ НА СВЯТА
Колись ми дивувалися, як європейці харчуються не вдома, а послуговуються кафешкам і ресторанчикам. А відповідь проста – різні установи громадського харчування готували практично не смачно. Тепер і ми вже не хочемо та й не вистачає часу готувати вдома, адже кожен з нас має своє улюблене кафе, де знають твої смаки і готують смачно, по – домашньому.

ГОЛОВА МУСИТЬ ВСІХ ВИСЛУХАТИ
27 листопада відбувся черговий прийом міського голови Михайла Сімашкевича. Зі своїми проблемами звернулося 10 кам’янчан. Пан Грабовський жалівся на проблеми із здоров’ям та неспроможність самостійно оплатити борг за опалення, тому просив надати йому допомогу.

СПОКІЙНО І З НОВИМ ДЕПУТАТОМ
28 листопада пройшло чергове засідання сесії райради, під час якого депутати розглянули 9 питань порядку денного.
Після складання депутатських повноважень Василем Сукачем його на бойовому посту замінив однопартієць Олександр Ілаш. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПОЗБАВИЛИ БАТЬКІВСТВА, ОЗВУЧИЛИ ЗАРПЛАТУ І ДЕ БУДЕ БАЗАР
28 листопада пройшло чергове засідання виконкому, на яке було винесено понад 60 питань. Як завжди – це надання матеріальної допомоги потребуючим, дозвіл на благоустрій, знесення сухих дерев. Також погодилися затвердити висновки органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав пана Котилка, який сам про це просив, та пана Гусаківського, про що просила його дитина, яка проживає з 85-річною бабусею після смерті мами.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ДОБРОВІЛЬНЕ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ
Цього тижня всі теми й обговорення в Кам’янець-Подільському районі крутилися навколо процесу децентралізації. Було таке відчуття, ніби хтось у спокійний мурашник кинув петарду, вона вибухнула, створивши не тільки хаос навкруги, а й змусивши всіх рухатися в прискореному темпі. Після наради в області, де було представлено черговий план децентралізації, голови ОТГ та необ’єднаних сільських рад зібралися на аналогічну нараду, але вже в районній раді.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

90/10 ЯК ДЕРЖАВА ДОПОМАГАЄ ОБ’ЄДНАНИМ ГРОМАДАМ?
Школи, дитсадки, заклади охорони здоров’я, сільські клуби і пожежні депо, водопостачання та водовідведення – це лише частина проєктів, що реалізуються в Україні за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
З 2012 року, відколи існує бюджетна програма ДФРР, світ побачило безліч проектів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧИ БУДУТЬ ФУНКЦІОНУВАТИ ГОСПІТАЛЬНІ ОКРУГИ?
25 листопада під час засідання чергової колегії Хмельницької облдержадміністрації обговорювалося одне з найбільш наболілих питань на сьогодні, яке стосувалося реформування галузі охорони здоров’я. Доповідав директор департаменту охорони здоров’я області Яків Цуглевич. 
Автор:  Ірина ФУРМАН

ГАРНІ ІНІЦІАТИВИ ПОТРЕБУЮТЬ ВСЕБІЧНОЇ ПІДТРИМКИ
Уже третій рік поспіль при Кам’янець-Подільській міській раді діє проект «Громадський бюджет». Цього року всі небайдужі до життя і розвитку міста кам’янчани до 30 листопада зможуть віддати свій голос за один із 15 проектів, які були подані для фінансування Громадським бюджетом у 2020 році. 
На мою думку, всі ідеї – від соціальних до спортивних – цікаві для втілення в життя.
.

ГУМЕНЕЦЬКИЙ РЕНЕСАНС
Часто в гонитві за матеріальним ми забуваємо про духовне. Не беремо до уваги цю досить важливу складову суспільного життя. І даремно, адже без духовності, культури, історичної спадщини не буває майбутнього. Ці складові допомагають нації гуртуватися, а народу відчувати свою цінність.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

БУДЕ З НОВИМИ ГАРДЕРОБНИМИ
У 2013 році після пожежі, що сталася в міському Будинку культури, місто факично залишилося без місця, де можна було би приймати не лише театральні колективи, але й проводити масштабні урочисті заходи. Для відновлення приміщення потрібно було витратити чималі кошти, які міська рада на той час не мала можливості виділити. Розглядалися різні варіанти вирішення цієї проблеми, але в будь-якому випадку витрати на це були значні.

МІЛЬЙОНИ ДО БЮДЖЕТУ ВІД АГРАРІЇВ РАЙОНУ
Ще не було такого року в аграріїв, щоби все пройшло легко й без особливих зусиль, щоб врожаї були гарними, а прибутки відповідними. Сільське господарство щорічно зазнає якихось впливів – то погода свиню підсуне, то влада. Не став винятком і рік, що минає. Якщо із врожаєм більш-менш пощастило, то на державну прихильність сподіватися не доводиться. Тим паче, що з нового року в цій галузі хочуть запровадити вільний обіг землі, тобто дозволити всім продавати землю та її купувати. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗЕМЛЮ – З МОЛОТКА?!...
Напередодні Дня працівників сільського господарства парламентарі зробили для аграріїв України по-справжньому неочікуваний «подарунок». Проігнорувавши численні й неодноразові акції протесту, депутати Верховної Ради в першому читанні ухвалили рішення про лібералізацію ринку землі.
Хтось вже встиг назвати цей день ганебним для українського парламентаризму. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КАМ’ЯНЕЦЬКУ «БРУКІВКУ» ВІДЗНАЧИЛИ ЄВРОПЕЙЦІ
8 листопада в Берліні Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» отримав європейську відзнаку «EFFE Label 2019-2020»!
Саме цього дня в німецькій столиці проходив Другий міжнародний форум співробітництва «30 років після падіння Берлінського муру: Європа «знизу догори».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 91 — 105 з 1632
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








 

УВАГА! СМІТТЯ!
УВАГА! СМІТТЯ!

Ми – homo sapiens! Але, на жаль, не кожна homo насправді sapiens. І прикладів цьому можна навести чимало. Де не копни – скрізь хоч греблю гати... Сьогодні ж «копнемо» тему, яка зовсім не нова, але у ці дні – знову на піку обговорення.
Частина українців, яка не витримувала режиму #ЗалишайсяВдома, хоча б на кілька годин, але тікала зі своїх домівок. І тікала зазвичай в природу – подалі від благ цивілізації, COVID-19 та тривалої «самоізоляції». 



Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.