Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ПЛЕНУМ ОБИРАВ
5 листопада відбувся пленум ради ветеранів міста. Засідання відкрив голова ради ветеранів міста, полковник у відставці Леонтій Рогаль. 
На розгляд членів ради ветеранів міста Леонтій Іннокентійович запропонував структуру міської організації ветеранів, зауважень по якій не було.

ВАТУТІНА СТАЛА СЛІПАКА, ГОЛОВАНЕВСЬКОГО – СОЛОВ’ЇНИМ
Чергова сесія міської ради розпочалася із нагородження кікбоксера, чемпіона світу Романа Головатюка та його тренера Анатолія Лабатюка. Почесну грамоту і сертифікат на 5 тис. грн спортсмену вручив секретар міської ради Дмитро Васильянов. Нагадаємо, що 19-26 жовтня в місті Сараєво на чемпіонаті «Championship Word WAKO Senior kickboxing 2019» (K-1, LK, LC) Роману вдалося здобути золоту медаль, подолавши спортсменів із Франції, Білорусі та Польщі.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

АДМІНІСТРАЦІЇ СКОРОЧУЮТЬ
Про скорочення чиновників у районних державних адміністраціях говорили давно, ще з початку старту реформи децентралізації. Правда, якихось особливих кроків у цьому напрямку практично не було зроблено.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РАЙОНИ УКРУПНЮЮТЬ
Питання кількості районів, які будуть в Хмельницькій області після завершення реформи децентралізації, й досі не вирішене. Саме з цього приводу 4 листопада в обласному центрі зібралися представники громад Хмельниччини та експерти в галузі децентралізації, аби обговорити можливе укрупнення районів. Під час засідання присутні проаналізували чотири наявних на сьогодні версії та намагались виокремити плюси та мінуси кожної.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГОЛОВНА МІСІЯ – ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ
З 1 серпня 2017 року шляхом злиття Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України утворено Фонд соціального страхування України. Відповідно на Кам’янеччині виплатою матеріального забезпечення, наданням соціальних послуг застрахованим особам, виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань за кошти Фонду займається Кам’янець-Подільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРОТЕСТУЮТЬ ПОКИ ЇХ НЕ ПОЧУЮТЬ
У середу, 30 жовтня, аграрії зі всієї України вийшли на масову акцію протесту, організованою ГО «Всеукраїнська Аграрна Рада», проти включення до порядку денного парламенту законопроєкту №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з 2020 року вводиться ринок землі в Україні.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РИНОК ПРАЦІ В НАДІЙНИХ РУКАХ
У неділю, 3 листопада, в Україні відзначатимуть День соціального працівника. Це свято гуртує навколо себе людей багатьох професій. Серед них є й ті люди, які допомагають здобувати професії. Це працівники Центру зайнятості, котрі допомагають у, без перебільшення, скрутний період, під час безробіття та пошуку роботи. Які послуги надає сьогодні міський Центр зайнятості та як змінилися підходи в обслуговуванні клієнтів Державної служби зайнятості розповідає директор Центру Наталія Пос­това.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДИТЯЧІЙ ХУДОЖНІЙ – 50
Здається, все починалося так недавно! Але вже минуло п’ятдесят років відтоді, як міська дитяча художня школа відкрила двері для своїх перших учнів. З того часу відбулось 46 випусків, біля 2000 випускників отримали свідоцтво про початкову художню освіту. Вчорашні дівчатка і хлопчики вже знайшли своє місце в житті, значна частина з них продовжили художню освіту і набула різних мистецьких професій. Багато відомих людей нашого міста отримали початкову художню освіту в ДХШ. 

ГОЛОВНЕ – ПОДАТИ РУКУ ДОПОМОГИ
Реформа децентралізації для багатьох гроомад відкрила нові можливості ровитку та перспективи. Разом з цим, сільським радам необхідно було братися за нові, а подекуди і невластиві їм функції. Після утворення самостійних адміністративних одиниць вони отримали право не лише розпоряджатися власним бюджетом, а й утримувати на балансі освітні та медичні заклади, а також заклади соціального спрямування. Відтак відповідальності тільки додалося. Не кожна громада ризикувала звалити такий тягар на власні плечі. Та, як відомо, в Гуменецькій ОТГ труднощів не бояться, навпаки, тут намагаються бути першопрохідцями у всьому.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«НЕЗЛАМНІ» ПОКАЗАЛИ КЛАС
17 жовтня у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося національно-патріотичне свято «Козацькі забави» за участю студентської молоді та викладачів коледжу. Захід проводився за трьома напрямками: історичний квест, спортивні змагання та технологічний квест. 

РОСТІК, ЯКИЙ ЗАВЖДИ З НАМИ
Указом Президента України від 22 січня 2018 р. високою державною нагородою України відзначено кам’янчанина Ростислава Доброшинського, який загинув у 2017 році, захищаючи Батьківщину. В Указі йдеться: «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку постановляю у Збройних силах України нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня Доброшинського Ростислава Руслановича (посмертно) – старшого солдата»...

УХИЛЯНТІВ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
З першого жовтня розпочався осінній призов до українського війська.
– Захист Вітчизни є конституційним обов’яз­ком кожного громадянина, оскільки оборона країни належить до найважливіших функцій держави і це справа всього народу, – нагадує військовий комісар Володимир Возний. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗАПЛАНУВАЛИ СПІВПРАЦЮ
У національному природному парку «Подільські Товтри» відбулась робоча зустріч з метою налагодження обміну між США та Україною в напрямку розвитку програм з екологічної освіти. Екологічна освіта відіграє ключову роль в підвищенні обізнаності громадськості з питань біорізноманіття та охорони навколишнього природного середовища. Сьогодні в Україні бракує сучасних еколого-освітніх програм, які дозволяють формувати особистий досвід екскурсантів та емоційні зв’язки з об’єктами екскурсії. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРАЦЮЮТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ-1
Реформа децентралізації дала шанс новоствореним громадам не тільки розвиватися, а й знаходити інвесторів, залучати кошти на втілення в життя нових проектів. Серед об'єднаних територіальних громад Кам'янеччини, які активно беруть участь у численних громадських ініціативах, найбільше вирізняється Колибаївська ОТГ. З часу створення тут освоїли не одні грантівські та спонсорські кошти. А головне, що всі результати, які за останні кілька років демонструє громада, послідовні й не розпорошені. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗРОБИЛИ ВИГЛЯД, ЩО ПОЧУЛИ
Наприкінці вересня – на початку жовтня по Україні прокотилися масові акції протесту, організовані аграріями країни. Спочатку агровиробники впродовж кількох годин стояли з плакатами «Ні продажу землі іноземцям», «Не продавайте Батьківщину», «Президенте! Не допустіть продажу землі іноземцям» тощо, аби привернути увагу громадськості, Президента України та Уряду до проблем впровадження ринку землі та висловити своє бачення земельної реформи.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 61 — 75 з 1582
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КОХАННЯ
КОХАННЯ Що перше вам спадає на думку, коли йде мова про 14 лютого? Ймовірніше, що згадуєте саме День закоханих – свято, яке до нас прийшло з-за кордону і дуже скоро стало надзвичайно популярним серед молоді. Наскільки доцільно його святкувати нам, українцям, маючи, зокрема, Івана Купала, питання направду актуальне. Але сьогодні не про це. Сьогодні поговоримо про кохання – почуття, що гуртує всіх навколо Дня святого Валентина.
Запитайте себе, коли ви закохуєтесь, на що це схоже?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.