Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ЩО ПРИНІС ТРАВЕНЬ
У травні на українців очікує зменшення тарифів на газ, новини у сфері комунальних послуг, «наліпка» за техогляд авто, завершення оформлення «євроблях», можливість змінити оператора без зміни номеру та е-медкарти.

ДЯДІ ЮРІ ДАЛИ ЦЕГЛИ, А НА КОЛЕКТОР ПОТРІБНІ ГРОШІ
25 квітня пройшло чергове засідання виконкому, на якому було розглянуто 79 питань. Як завжди, надали матеріальну допомогу тим, хто потребує, а також дітям померлих осіб, відзначених званням «Почесний громадянин міста Кам’янець-Подільський». 
Затвердили тариф на доступ до опор мережі вуличного освітлення міста, який до цього складав 7 грн, але виконком запропонував ціну в 15 грн. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГУМЕНЦІ: ЦЕНТРОВІ Й ГОСТИННІ. ЧАСТИНА ТРЕТЯ
Децентралізація дала можливість об'єднаним громадам не лише розвиватися, а й працювати на перспективу, створюючи адміністративні, соціальні та комунальні об'єкти, спрямовані на підтримку життєдіяльності ОТГ. До реформи село Гуменці – центральна садиба однойменної громади, тримало марку прогресивного населеного пункту. Багато в чому цьому сприяла і близькість до міста Кам'янця-Подільського.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТОДІ БОЛЯЧЕ НЕ БУЛО, А ОТ ЗАРАЗ...
26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС внаслідок техногенної катастрофи було зруйновано реактор 4 енергоблоку. Радіоактивні речовини, що потрапили в повітря, розсіялися не тільки над Україною, а й багатьма країнами Європи.
Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства.

ПРОВЕДИ СВІЙ ЧАС З НАМИ
Вибір професії – це вибір свого майбутнього, вибір своєї долі. Правильний вибір професії розкриває перед молодою людиною шлях до реалізації своїх здібностей і життєвих планів, сприяє ефективному використанню трудового потенціалу в інтересах особи та суспільства. Разом зі своїми нахилами та бажаннями необхідно враховувати ще й потребу ринку праці нашого міста, знати про актуальні професії, на які існує попит і які мають гарні перспективи працевлаштування.

МАНДРІВКА В ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
У житті кожної людини настає час, коли необхідно обирати школу, коледж, професію. Батьки, вчителі, друзі – всі підштовхують до здійснення вибору. Деякі люди народжуються з відчуттям того, чого вони прагнуть і що збираються робити. Але багатьом потрібна допомога, стимул та мотивація. Особливо молоді, яка прагне знайти себе та свій майбутній професійний шлях. Сучасні діти мають знати все про ринок праці та розмаїття професій.

СУЧАСНІСТЬ ОБИРАЄ НАЙКРАЩИХ!
Впровадження новітніх технологій, зміни в суспільних та економічних відносинах зумовлюють підвищений інтерес до становлення особистості та самовдосконалення. З огляду на це, роль професійної орієнтації в умовах швидкозмінюваного ринку праці повсякчас зростає. Сучасність вимагає від фахівців державної служби зайнятості диференціації підходів до організації заходів, оновлення змісту, форм і методів, використання інформаційних технологій.

ДО УВАГИ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ!
З 5 квітня 2019 р. розпочалась передплата в об’єктах поштового зв’язку Хмельницької дирекції АТ “Укрпошта” на періодичні друковані видання України доставкою з липня 2019 р., відповідно до “Каталогу видань України «Преса поштою» на ІI півріччя 2019 рік”. Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, вузлів і відділень зв'язку, у пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці. 

ГУМЕНЦІ: ЦЕНТРОВІ Й ГОСТИННІ. ЧАСТИНА ДРУГА
Є населені пункти в нашому районі, історія яких не поміщається на одній газетній шпальті. Ті, хто живуть з розмахом, розвиваються з прискоренням, заслуговують як мінімум на книгу. Саме таким селом є Гуменці – центральна садиба Гуменецької об’єднаної територіальної громади, розповідь про які ми розпочали в минулому числі газети від 12 квітня 2019 року.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

З «РЮКЗАКІВ» ПЕРЕЙШЛИ НА МУЖИЛА
«Була б людина, а справа знайдеться», – саме за таким принципом розпочалася справа проти експертки «рюкзаків Авакова» Надії Бугрової, яка проводила експертизу в Києві, а справа дійшла аж до Кам’янця. На Хмельниччині цю справу вело 12 слідчих та 10 прокурорів. Високопосадовці викручували й викручують руки кому лише можна і не можна. Шукають лохів скрізь і сподіваються на «слабо» з боку бодай когось. Можливо, хтось забоїться, або зможе покривити душею і з чесної людини вийде нашому «правосуддю» зробити злочинницю.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НЕ ПОСОРОМИЛИ КАМ’ЯНЕЦЬКУ ЖУРНАЛІСТИКУ
З 8 до 12 квітня в Сумах проходив ювілейний XV Всеукраїнський турнір юних журналістів. Хмельницьку область представляла збірна команда «K-PresS+» у такому складі: капітан команди Олена Раціборська, Валерія Андрійченко, Ілля Харчук, Марія Мікус, Дарія Циц. Керівником команди була учитель української мови і літератури ЗОШ №7 Тетяна Матковська. 

ОПЕРИ ВІДСВЯТКУВАЛИ
13 квітня працівники карного розшуку святкували сторіччя. І почалося воно зі спогадів та нагороджень.
– Зазвичай нас запитують про жахи нашої роботи, але ми їх втратили ще тоді, коли вирішили працювати в карному розшуку, – каже полковник міліції, начальник відділення карного розшуку, нині міський голова Михайло Сімашкевич.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРИБЕРІМО МІСТО!
Місячник з благоустрою в місті триває до 27 квітня. За цей час містяни, організації, установи, підприємства, навчальні заклади повинні прибрати прилеглу територію та власну територію від різного сміття – як побутового, так і будівельного. Інспектори КП «Муніціпальна іспекція» проводять роз’яснювальну роботу і дають приписи тим, хто не бачить проблеми і не прибирає своє сміття. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

АГРАРІЇВ ПОЧУЛИ. ДАЛІ – РЕФОРМА
Сьогодні тема відкриття ринку землі в Україні є вкрай актуальною, адже не за горами той день, коли це станеться й відповідний закон приймуть парламентарі. Саме з цієї нагоди і відбувся нещодавній Всеукраїнський земельний форум, у якому взяли участь більше півтисячі керівників агропідприємств зі всієї України та топ-політики.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАМ’ЯНЕЦЬ НА ПОДІЛЛІ –  УКРАЇНСЬКИЙ КОЛОРИТ»
Програма офіційного відкриття туристичного сезону-2019, який відбудеться 19-21 квітня.


Статті 61 — 75 з 1468
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЗНІМІТЬ ШОРИ
ЗНІМІТЬ ШОРИ Повертаючись з Кременця, помітила на узбіччях красиві контейнери – це були сміттєві баки. Із яскравого полімеру, стоять собі вздовж доріг, чистенькі й чепурненькі. Головне – стоять не у дворах садиб, а для загального користування. Вони не перекошені, з колесами і кришками. І відразу згадала наші кам’янецькі сміттєві баки, встановлені на сміттєвих майданчиках, сучасні урни на вулицях міста та в серці йокнуло. У нас євроконтейнера для сміття чомусь всі перекошені, без коліс, обшарпані, а урни подерті,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.