Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

РІК З ХОРОШИХ СПРАВ
Одним із важливих факторів покращення добробуту сільського населення є удосконалення орендних відносин між орендодавцями та орендарями, адже переважна кількість землі, що перебуває в користуванні сільськогосподарських підприємств є власністю фізичних осіб, яку вони отримали в процесі паювання. За користування орендованою землею підприємства кожному орендодавцеві сплачує орендну плату.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«НОВА ГЕНЕРАЦІЯ ЛІДЕРІВ» – ПЕРША
В обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді підбито підсумки участі та результативності у масових заходах лідерів учнівського самоврядування за 2018 рік.
За підсумками рада старшокласників міста (голова – Інна Потапова, учениця 10 класу ЗОШ №10), що поєднала учнівські самоврядування всіх закладів загальної середньої освіти у Центрі дитячої та юнацької творчості, посіла І місце.

НАВЧАЛИСЯ АГРАРІЇ
5 лютого відбувся навчальний семінар з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, головами об’єднаних територіальних громад і сільських рад та представниками особистих селянських господарств. Аби ознайомити аграріїв району із змінами в сфері оподаткування, юридичними аспектами організації сільських господарств усіх форм власності, питаннями державної підтримки аграрного сектора тощо, на захід були запрошені фахівці відповідних департаментів, відділів і служб. 

ПРОСТА БАЙДУЖІСТЬ ЧИ НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ?
1 лютого перед засіданням депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням Олега Ткача відбувся звіт двох комунальних підприємств – КП «Профдезінфекція» (директор Таїса Яцуляк) та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (головний лікар Інна Клим). Першою звітувала Інна Анатоліївна. Вона розповіла про структуру Центру, намагалася провести лікбез щодо їхньої діяльності.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КАМ’ЯНЕЦЬ ЗНОВУ СТОЛИЦЯ
28 січня в нашому місті проходив VI щорічного форуму «Ініціатива19», а також відбулася передача від міста Львова до Кам’янця-Подільського естафети Молодіжна столиця України. На форум завітав міністр молоді і спорту України Ігор Жданов зі своєю командою, представники міста Львів на чолі з міським головою Андрієм Садовим, який і передав естафету Молодіжної столиці – 2019.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БОЯТЬСЯ ВТРАТИТИ САМОСТІЙНІСТЬ, ЗЕМЛІ, ШКОЛИ
29 січня відбувся круглий стіл для зацікавлених осіб та представників територіальних громад на тему «Громадське посередництво заради формування нових об’єднаних міських громад». Модератором цього заходу виступив голова Хмельницького обласного осередку ВГО «Комітет виборців України».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЕКОЛОГО-ОСВІТНЄ ПРОСВІТНИЦТВО
А чи задумувалися ви, яке важливе значення для людства має природа саме з точки зору нашого нерозумного її використання. Адже наше здоров'я а також економічний розвиток регіону та суспільства в цілому залежить від безперервного отримання різноманітних екосистемних послуг. Нераціональне використання ресурсів природи вже сьогодні призвело до непоправних наслідків.

НАВЧАЛИ БАТЬКІВ
25 січня на базі Довжоцького ЗДО «Веселка» розпочав роботу батьківський лекторій. 
Уже традиційно в останню п’ятницю місяця довжоцький дошкільний заклад гостинно відчиняє двері для батьків та дітей, які прийдуть у дитсадок влітку 2019 року. 

ЦЕНТР ОТРИМАЄ АМБУЛАТОРІЮ
24 січня пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час засідання якого розглянули 85 питань.
Члени виконкому затвердили План звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій з обліковими даними Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату на 2019 рік.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НЕ ВОЮВАТИ, А РОЗВИВАТИ. ОСВІТНЬОМУ ЦЕНТРУ БУТИ
Майже 30 млн грн інвестицій незабаром потраплять до Кам'янця-По­діль­сь­кого. Це стане можливим завдяки будівництву еколого-освітнього візит-центру національного природного парку «Поділь­ські Товтри», що розташується на розі вулиць Пушкінської і Шевченка. Наразі проект пройшов міністерські погодження, має експертний звіт та необхідну проектно-кошторисну документацію. Про його подальшу долю розповідає один із ініціаторів будівництва депутат міської ради Андрій Бойко.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

З ПОЛІКЛІНІКИ – У ВІДДІЛЕННЯ
З 13 листопада комунальне підприємство «Кам'янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» реорганізоване у стоматологічне відділення Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1. Чисельність відділення складає 35 працівників. Завідувачем стоматологічного відділення призначено Наталію Боршуляк-Пастух, яка дала перелік лікарів та послуги, які вони надають.

ЗАГОВОРИЛА ПРОКУРАТУРА
18 січня в місцевій прокуратурі пройшло засідання координаційної наради за участі міського голови Михайла Сімашкевича, голови РДА Василя Сукача, прокурора Олександра Гончара, представника обласної прокуратури Сергія Наконечного та керівників структурних правоохоронних підрозділів міста та району.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БУЛИ В ГОСТЯХ У ВІЙСЬКОВИХ

У переддень другого Святвечора до військово­службовців Центру розмінування завітали працівники та вихованці підшефного дошкільного навчального закладу №17 «Світлячок», аби привітати військових зі святами.

УКРАЇНА БЕЗ СМІТТЯ
22 січня на базі Сокільського ліцею імені С.М.Кротіка відбувся семінар «Україна без сміття. Нездійсненна мрія чи реальність у майбутньому?»
Представники проекту «Україна без сміття» розповіли освітянам про масштаб та наслідки проблеми роздільного збору сміття, зробивши акцент на необхідності глобальних перетворень, які повинні починатись з молодого покоління. Саме освіта та виховання є міцним фундаментом, на якому зростає наша свідомість.

РЕКОРД НА ЧЕСТЬ СТОРІЧЧЯ
100 років тому проголошено Соборну Українську Державу. 22 січня 1919 р. Західно-Українська Народна Республіка, Закарпатська Україна і Українська Народна Республіка з’єдналися в одну Республіку. Проголошення злуки було призначено на 12:00 22 січня 1919 року, тобто першу річницю проголошення четвертого універсалу про повну незалежність України. 22 січня було проголошено всенародним і державним святом.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 61 — 75 з 1410
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ
МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ З 2003 року ми святкуємо День Європи в Україні, але європейцями за цей час так і не стали. Парадоксально, чи не так?
А ще більш дивний інший факт: варто лишень будь-кому з наших поїхати за кордон, як він стає чемним, культурним, дисциплінованим і законослухняним. Повертається додому – і знову те саме.
Ми живемо в Європі, дозволяючи собі не дотримуватися ані букви закону, ані європейських стандартів. Звідкіля це?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.