Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ПОЗБАВИЛИ БАТЬКІВСТВА, ОЗВУЧИЛИ ЗАРПЛАТУ І ДЕ БУДЕ БАЗАР
28 листопада пройшло чергове засідання виконкому, на яке було винесено понад 60 питань. Як завжди – це надання матеріальної допомоги потребуючим, дозвіл на благоустрій, знесення сухих дерев. Також погодилися затвердити висновки органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав пана Котилка, який сам про це просив, та пана Гусаківського, про що просила його дитина, яка проживає з 85-річною бабусею після смерті мами.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ДОБРОВІЛЬНЕ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ
Цього тижня всі теми й обговорення в Кам’янець-Подільському районі крутилися навколо процесу децентралізації. Було таке відчуття, ніби хтось у спокійний мурашник кинув петарду, вона вибухнула, створивши не тільки хаос навкруги, а й змусивши всіх рухатися в прискореному темпі. Після наради в області, де було представлено черговий план децентралізації, голови ОТГ та необ’єднаних сільських рад зібралися на аналогічну нараду, але вже в районній раді.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

90/10 ЯК ДЕРЖАВА ДОПОМАГАЄ ОБ’ЄДНАНИМ ГРОМАДАМ?
Школи, дитсадки, заклади охорони здоров’я, сільські клуби і пожежні депо, водопостачання та водовідведення – це лише частина проєктів, що реалізуються в Україні за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
З 2012 року, відколи існує бюджетна програма ДФРР, світ побачило безліч проектів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧИ БУДУТЬ ФУНКЦІОНУВАТИ ГОСПІТАЛЬНІ ОКРУГИ?
25 листопада під час засідання чергової колегії Хмельницької облдержадміністрації обговорювалося одне з найбільш наболілих питань на сьогодні, яке стосувалося реформування галузі охорони здоров’я. Доповідав директор департаменту охорони здоров’я області Яків Цуглевич. 
Автор:  Ірина ФУРМАН

ГАРНІ ІНІЦІАТИВИ ПОТРЕБУЮТЬ ВСЕБІЧНОЇ ПІДТРИМКИ
Уже третій рік поспіль при Кам’янець-Подільській міській раді діє проект «Громадський бюджет». Цього року всі небайдужі до життя і розвитку міста кам’янчани до 30 листопада зможуть віддати свій голос за один із 15 проектів, які були подані для фінансування Громадським бюджетом у 2020 році. 
На мою думку, всі ідеї – від соціальних до спортивних – цікаві для втілення в життя.
.

ГУМЕНЕЦЬКИЙ РЕНЕСАНС
Часто в гонитві за матеріальним ми забуваємо про духовне. Не беремо до уваги цю досить важливу складову суспільного життя. І даремно, адже без духовності, культури, історичної спадщини не буває майбутнього. Ці складові допомагають нації гуртуватися, а народу відчувати свою цінність.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

БУДЕ З НОВИМИ ГАРДЕРОБНИМИ
У 2013 році після пожежі, що сталася в міському Будинку культури, місто факично залишилося без місця, де можна було би приймати не лише театральні колективи, але й проводити масштабні урочисті заходи. Для відновлення приміщення потрібно було витратити чималі кошти, які міська рада на той час не мала можливості виділити. Розглядалися різні варіанти вирішення цієї проблеми, але в будь-якому випадку витрати на це були значні.

МІЛЬЙОНИ ДО БЮДЖЕТУ ВІД АГРАРІЇВ РАЙОНУ
Ще не було такого року в аграріїв, щоби все пройшло легко й без особливих зусиль, щоб врожаї були гарними, а прибутки відповідними. Сільське господарство щорічно зазнає якихось впливів – то погода свиню підсуне, то влада. Не став винятком і рік, що минає. Якщо із врожаєм більш-менш пощастило, то на державну прихильність сподіватися не доводиться. Тим паче, що з нового року в цій галузі хочуть запровадити вільний обіг землі, тобто дозволити всім продавати землю та її купувати. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗЕМЛЮ – З МОЛОТКА?!...
Напередодні Дня працівників сільського господарства парламентарі зробили для аграріїв України по-справжньому неочікуваний «подарунок». Проігнорувавши численні й неодноразові акції протесту, депутати Верховної Ради в першому читанні ухвалили рішення про лібералізацію ринку землі.
Хтось вже встиг назвати цей день ганебним для українського парламентаризму. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КАМ’ЯНЕЦЬКУ «БРУКІВКУ» ВІДЗНАЧИЛИ ЄВРОПЕЙЦІ
8 листопада в Берліні Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» отримав європейську відзнаку «EFFE Label 2019-2020»!
Саме цього дня в німецькій столиці проходив Другий міжнародний форум співробітництва «30 років після падіння Берлінського муру: Європа «знизу догори».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СТУДЕНТСТВО ЗГАДУЄМО З НОСТАЛЬГІЄЮ
Кам’янець – молодіжне місто, не випадково йому присвоєно статус молодіжної столиці України. Два вищих навчальних заклади, п’ять середніх спеціальних коледжів Кам’янця щорічно випускають сотні спеціалістів для різних галузей народного господарства, які після закінчення навчання працюють по всіх регіонах країни.
Тому в своїй невеликій статті хочеться написати про те, чи зберігаються минулі студентські стосунки між випускниками-однокурсниками після закінчення навчання. 

НА ДИВО БУЛИ ОДНОГОЛОСНИМИ
13 листопада терміново було скликано позачергову сесію міськради, на яку зібралося 25 депутатів.
На порядку денному були надзвичайно важливі для життєдіяльності міста питання. Зокрема, про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2019 рік». 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ТІЛЬКИ П’ЯТНАДЦЯТЬ ДОПУЩЕНО ДО ФІНАЛУ
Усі проекти, що були розглянуті за участю їх авторів на останньому засіданні координаційної ради з питань Громадського бюджету, а це – 15 ініціатив, допущені до фінального етапу. Віддати свій голос за один із проектів кам’янчани зможуть уже з 15 листопада. Голосування буде розміщено на сайті міської ради kam-pod.gov.ua і триватиме до 30 листопада.

НАГОРОДИЛИ ГЛОЗМАНА І ВИРІШИЛИ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
14 листопада пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на яке було винесено понад 50 питань порядку денного. Ще до початку розгляду питань директору ТОВ «Полімет-ЛТД» Анатолію Глозману було вручено відзнаку міського голови «За заслуги перед громадою міста».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГОБЕЛЕНОВА МАЙСТЕРНІСТЬ ЮЛІЇ СТЕПАНЮК
Людина створена для того, щоб творити, бо творчість це особлива царина діяльності. Її не можливо пояснити логічними категоріями, вона заявляє про себе у власний спосіб, й лише так. Втілюючи у творах образи свого художницького бачення, автор відкриває нам шлях до пізнання прекрасного, ключ від якого в руках тих, хто творить. І кожна зустріч з талантом це ще одна грань пізнання Світу.


Статті 46 — 60 з 1582
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КОХАННЯ
КОХАННЯ Що перше вам спадає на думку, коли йде мова про 14 лютого? Ймовірніше, що згадуєте саме День закоханих – свято, яке до нас прийшло з-за кордону і дуже скоро стало надзвичайно популярним серед молоді. Наскільки доцільно його святкувати нам, українцям, маючи, зокрема, Івана Купала, питання направду актуальне. Але сьогодні не про це. Сьогодні поговоримо про кохання – почуття, що гуртує всіх навколо Дня святого Валентина.
Запитайте себе, коли ви закохуєтесь, на що це схоже?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.