Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ВЕКТОР Є, РОЗВИТКУ НЕМАЄ
Нещодавня сесія міської ради, на які розглядалося скандальне питання нерівноцінного обміну комерційної нерухомості комунальної власності площею 345,4 кв.м у центрі міста на проспекті Грушевського на приватну земельну ділянку площею 496 кв.м на вул.Крип'якевича по об'їздній дорозі, показала всі проблеми нинішньої влади. Це і ручне керування окремими депутатами, і цькування «неугодних», і блокування стратегічно-важливих для міста питань лише тому, що їх пропонують «не ті» депутати. 

РИТУАЛКА, ПМСД, ПОЛІКЛІНІКА І ЦЕРКВА НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ
2 жовтня заступник міського голови Василь Сукач дав прес-конференцію за результатами комісії, створеної міським головою щодо смороду в приміщенні міської лікарні, а саме на швидкій допомозі та на першому поверсі колишнього приймального відділення. У їдких сторонніх запахах підозрювали приватний Центр ритуальних послуг. 
На той момент, коли в приміщенні працювала комісія на чолі з Василем Сукачем, взагалі сторонніх запахів не було виявлено.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЛЮДИ СТРАЙКУЮТЬ, ДЕРЖАВА НЕ ЧУЄ
Минулої п’ятниці, 20 вересня, по Україні пройшла наймасштабніша акція аграріїв за останні кілька років. У 15 областях держави сільгоспвиробники провели мирні акції, аби привернути увагу громадськості, Президента України та Уряду до проблем впровадження ринку землі та висловити своє бачення земельної реформи.
До акції долучилися і аграрії Кам’я­неччини та сусідніх Дунаєвецьких і Новоушицьких районів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПОСВЯТИЛИ ЛІЦЕЇСТІВ
21 вересня в Кам’янець-Подільсь­кому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулась посвята в ліцеїсти. Це свято вже стало традиційним. Щорічно на урочистість приїжджає велика кількість батьків та родичів наших ліцеїстів.

«ПОДОРОЖ ЗА ВРАЖЕННЯМИ»
Поїхати до Іспанії, щоб надихнутися, показати себе і здобути нові знання та досвід – із таким завданням зведена група зразкового ансамблю народного танцю «Горличка» і народного ансамблю сучасного танцю «Апельсин» ЦДЮТ відправилася у тритижневу подорож наприкінці серпня.
Нагадаємо, що минулого листопада Кам’янець відзначив 25-річчя багатовекторної співпраці з Іспанією.

ПАМ’ЯТАЙМО ГЕРОЇВ
22 вересня відзначається День партизанської слави. З нагоди пам’ятної дати представники міської ради, громадських організацій, ветерани та небайдужі жителі міста поклали квіти до пам’ятних знаків, пов’язаних із партизанським рухом у Кам’янці. 
Багато героїчних подвигів було на нашій землі. 

ПРОПУСКНІ ВОРОТА У СТОЛИЦЮ
Колись люди, вирушаючи в далеку дорогу, опиралися на орієнтири, добираючись до того чи іншого місця призначення. Одним із таких дороговказів став і населений пункт, в який ми завітали з інспекцією «Сільського контролю». Його назву дали дерева, що росли в цьому місці. А добиралися перехожі не куди-небудь, а в столичні міста Ушицю та Бакоту. Отож, цього тижня розповідь наша піде про село Грушка Староушицької об’єднаної територіальної громади. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

В ОДА ЗВІТУВАЛИ ПРО ДОРОГИ
 а розширеному засіданні колегії ОДА говорили про стан будівництва, ремонту, утримання доріг загального користування державного та місцевого значення на території Хмельницької області. Доповідала про стан доріг на Хмельниччині директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Олена Бохонська. 

ПОКИ СИЛЬНІ ВОЮЮТЬ, СЛАБКІ НЕ ДИХАЮТЬ
Новий президент, новий склад парламенту, нові міністерства, а децентралізація? А децентралізація органів місцевого самоврядування свою актуальність не лише не втрачає, а й набирає все нових і потужних обертів.
Та поруч із потужністю створюється і своєрідний хаос, адже власне реформа щодня обростає новими чутками і припущеннями. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ХАРЧУЄМОСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
 Мінестроне, кебаб, фалафель, полента, чахохбілі, бефстроганов, гратен, паелья, пудинг... Гадаєте, ми потрапили у вишуканий ресторан і обираємо, яку би із цих страв замовити? Ні! Ми знаходимося в шкільній їдальні, де готують усе, перераховане вище... Це все стало можливим завдяки появі нового «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», автором якого є високо кваліфікований кухар, кулінарний експерт, випускник французької школи кулінарії Le Cordon Bleu та автор проекту «Нове шкільне харчування» Євген Клопотенко. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТРЕНІНГ ДЛЯ УСПІШНИХ ЖІНОК
Жінки можуть бути незалежними та успішними у будь-яких сферах діяльності. Головне – перебороти створені роками стереотипи та сказати собі "Я успішна жінка!" і йти впевнено до досягнення своєї мети. Саме такий меседж донесла до слухачів тренінгу "Успішна Я" тренер Оксана Устінова. 

БУДЕ «ШКОЛА УСПІХУ»
У Кам’янці буде реалізовано освітній проект «Школа успіху».
Школа успіху – це десятиденний проект благодійної організації Klitschko Foundation. Кам’янчанка Тетяна Самборик стала однією з 50 дівчат зі всієї України, які брали участь у цьому проекті.

ВІДКРИЛИ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Центр дитячої та юнацької творчості відкрив свої двері вихованцям, майбутнім гуртківцям та їх батькам.
Святкували початок нового навчального року у позашкіллі, який символізує відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових творчих звершень. Центр гостинно приймає обдарованих дітей нашого міста, відкриває та розвиває нові здібності та таланти.

АГРАРНІ & ТУРИСТИЧНІ
Свого часу після згадки про цей населений пункт в районі виникали тільки одні асоціації – аграрний край, багатий колгосп, серйозний керівник, одним словом – житниця Кам'янеччини. І той сільськогосподарський потенціал, про який так багато говорили колись, зберігся і до сьогодні. Але разом з ним активно почав розвиватися ще один напрямок – туристичний.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

БУЛА ГАНЬБА, ПІАР ТА БЛОКУВАННЯ
Такого сесійного засідання в міській раді, яке розпочалося 10 вересня, не було вже давно.
Початок був нервозний. Деякі депутати підтягнули на сесію мешканців своїх округів, аби вони вибивали з бюджету гроші на облаштування своїх територій, а також прийшли мешканці з Соборної.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 46 — 60 з 1530
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

Я БИ ТАКИХ ПОЗБАВЛЯЛА СПАДКУ
Я БИ ТАКИХ ПОЗБАВЛЯЛА СПАДКУ Час від часу до нас доходить інформація про те, що чи то медики, чи то сусіди, чи то соціальні працівники не можуть потрапити до стареньких бабусь та дідусів, коли ті їх кличуть на допомогу. У них зачинені двері, які немає кому відчинити. Добре, що вчасно встигають рятувальники, викликати яких, додумуються медики. Бувають випадки, коли й не встигають, або ще можна було допомогти, але не було сил покликати на допомогу і, доповзаючи до дверей, такі люди по дорозі втрачали свідомість, або й гірше......Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.