Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

БЕЗПЕРЕРВНО І ВЕСЕЛО
29 років практично безперервно – саме в такому ритмі працює Довжоцький ЗДО «Веселка», яким керує Людмила Желізник. Не встигли для випускників навчальних та дошкільних закладів пройти випускні вечори, як вже стартувала оздоровча кампанія. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СТО «ГОРІШКІВ» ДЛЯ ДЕПУТАТІВ
З50 тисяч гривень на капітальний ремонт центрального стадіону ім.Г.Тонкочеєва виділили депутати під час засідання 73-ої сесії Кам’янець-Подільсьої міської ради, яка пройшла 4 червня. Кошти на капремонт важливого для Кам’янця спортивного об’єкту були виділені під час розгляду питання щодо внесення змін до бюджету міста. 

ЗА ЗДОБУТКИ – ГРАМОТИ І ПРЕМІЇ
Юну еліту громади вшановували 5 червня в Слобідсько-Кульчиєвецькій сільській раді. Свято для школярів, їхніх батьків та педагогів організували відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради на чолі з Оленою Сендзюк. Юні таланти зі значними здобутками вітали заступник сільського голови Павло Довгопол, начальник відділу освіти Олена Сендзюк, завідувач методкабінетом відділу Ніна Гурська.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТРАНСПОРТНА ВІДЗНАЧИЛА СТОРІЧЧЯ
Залізниця в житті кожної людини не залишалася непоміченою, адже кожен кудись їхав. І як не прикро, не завжди ті поїздки були безхмарними. У замкненому просторі вагонів бувало по всякому. Хтось просто відпочивав, хтось мав нагаду погуляти зі спиртним, а хтось просто піджитися. Різне було – і крадіжки, і хуліганства. Але 97 років на сторожі стояла транспортна міліція. Проте нова мітла вирішила, що такий підрозділ велика розкіш для України і її знищила. Проте нині вже йдуть дебати про відновлення транспортної міліції. 5 червня всі ті, хто стояв на сторожі порядку, святкували своє професійне свято.

НОВИЙ ПРАВОПИС ПОВЕРТАЄ НАС ДО ВИТОКІВ
Нова редакція «Українського правопису», що її затвердив Кабінет Міністрів України 22 травня 2019 року, є наслідком чотирирічної праці Національної комісії з питань правопису. «КЛЮЧ» поспілкувався з кандидатом філологічних наук, старшим викладачем кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка Інгою Федьковою, аби дізнатися, які зміни відбулися і чи доцільні вони.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АВАКОВ НЕ ДАВ ДОЖИТИ ДО 100 РОКІВ
5 червня працівники транспортної міліції відзначають 100 років від дня її створення. Та, на жаль, вже три роки, як цей конче потрібний підрозділ правоохоронних органів просто знищено. Розвалили потужну структуру, величезні надбання і досвід, набутий десятиріччями.
Відсутність працівників поліції на станціях, вокзалах та на залізничному транспорті лише на користь злочинному елементу.

ДО СВІТОВИХ СТАНДАРТІВ
Не секрет, що сьогодні на ринку праці дуже гостро стоїть питання залучення до економічної розбудови держави висококваліфікованих робітничих кадрів європейського зразка.
Отож, у рамках обміну досвідом своєчасним й корисним стало відвідування українською делегацією представників профтехосвіти відповідних закладів Естонії. 

НАЗВУ ДАЛА РІЧКА
Село, про яке піде мова цього разу, розташоване на кордоні, який розділяє не лише межі районів, а й областей. Свого часу воно навіть мало статус районного центру, щоправда, всього п’ять років. Але цей момент зіграв свою роль під час реформи децентралізації. Відтак населений пункт став адмінцентром однойменної об’єднаної територіальної громади. Розповідь наша сьогодні про Жванець – центральну садибу Жванецької ОТГ. Нещодавно ревізорки «Сільського контролю» побували у цьому селі, поспілкувалися з його жителями й те, що там побачили й почули, з охотою розповідаємо читачам улюбленої газети «КЛЮЧ».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГОТУЮТЬСЯ ДО ЮВІЛЕЮ
22 травня ректор Подільського державного аграрно-технічного університету Володимир Іванишин спілкувався напередодні відзначення 100-річного ювілею вишу з журналістами. Він розповів про досягнення університету за цей навчальний рік та попередні. 

МІЙ ВИБІР – ПОДАТКОВИЙ КОЛЕДЖ
Ось-ось закінчується навчальний рік, учні-випускники стоять перед правильним вибором майбутнього фаху, адже це – ключ до щасливого життя! У період реформування освіти з’являється все більше приватних навчальних закладів. Одним із таких у місті є заклад вищої освіти «Коледж економіки, права та інформаційних технологій» Кам’янець-Подільського податкового інституту (вул.М.Годованця, 1).

ХОТІЛИ ЖИТЛА, ДОРОГИ, МАЙДАНЧИКА
22 травня пройшов прийом міського голови, на який записалося дев’ять осіб. 
Ангеліна Олійник прийшла з групою підтримки з питанням введення в експлуатацію будинку на Нігинському шосе, 63 (будинок з вишиванкою). Це багатостраждальний будинок, який зводила будівельна фірма з Хмельницького. Проблема з ним почалася ще з моменту закладання фундаменту.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

І СПОРТИВНІ, І АКТИВНІ
На мапі Кам'янець-Подільського району населений пункт, який ми проінспектували в рамках авторського проекту «Сільський контроль», вперше з'явився у якості хутора. Це була частина сусіднього села, яке населяли вихідці з іншої країни, що свого часу і дали йому назву.
З часом хутори перетворилися в автономне поселення й навіть примудрилися змінити назву, яка, до слова, не сильно відрізнялася від свого сусіда.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МОЛОДА СТОЛИЦЯ
Нічим непримітне на перший погляд село, більше схоже на спальний район міста, що віддалилося від Кам'янця-Подільського майже на 5 кілометрів. Свого часу воно створювалося не як самостійний населений пункт, а було частиною сусіда, звідки й отримало подвійну назву. Та час змінився й якось непомітно поселення перетворилося на центр однойменної сільської ради, а з недавнього часу під час реформи децентралізації – і на центр новоствореної об'єднаної територіальної громади. Розповідь наша про Слобідку-Кульчиєвецьку, яку нещодавно проінспектували в рамках проекту «Сільський контроль».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВАДИМ ЛОЗОВИЙ: «КОМАНДО ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ВПЕРЕД!»
15 травня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий прозвітував за перший рік роботи на посаді.
Послухати голову адміністрації в обласній філармонії зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, силових структур, територіальних підрозділів центральних органів влади, громадськість області, журналісти. Також в залі були присутні народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович.

НАГОРОДЖУВАЛИ, ДІЛИЛИ ГРОШІ, ГОВОРИЛИ ПРО ЛІЧИЛЬНИКИ
14 травня пройшла чергова сесія міськради. Розпочалася вона з вручення сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції відзнаки Президента України. Військовий комісар Володимир Возний вручив грамоти і відзнаки матерям і дружинам героїв Ростислава Доброшинського, В'ячеслава Завальнюка, Сергія Клименко, Дана Колісника, Руслана Коношенка, Валерія Лізвінського, Романа Наглюка, Едуарда Слободяна, Андрія Чухнова.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 46 — 60 з 1471
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КОЛИ КІНЕЦЬ ЗОВСІМ ПОРУЧ
КОЛИ КІНЕЦЬ ЗОВСІМ ПОРУЧ Як би не ганили соцмережі, але не такі вони вже й погані. Бо, як і все на світі, здатні сіяти в душах своїх користувачів не лише зерна зла, а й зерна добра та знань. Усе залежить від тих, що активовують маячок «У мережі». Але сьогодні не про них, не про соціалки. А про «повне дно», «останню краплю» або «скільки можна це терпіти»...
Із такою назвою нещодавно у Facebook з’явився пост психолога, тренера-мотиватора Дмитра Сабадаша. Допис-мотивація! Погодьтесь, наступні слова важко заперечити: «Мабуть...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.