Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ЗВУЧАЛО СЛОВО КОБЗАРЯ
Конкурс читців поезій Т.Г. Шевченка серед учнівської молоді Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради проведено в трьох вікових категоріях. 17 учасників показали свою майстерність у володінні словом.

СФЕРА ПОСЛУГ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЕКОНОМІКИ МІСТА
17 березня своє професійне свято відзначатимуть працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.  
 Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значимих складових господарського комплексу міста. Адже це тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги.

РАЦІОН ПІД ЧАС ПОСТУ
Цього року Великий піст починається 11 березня і закінчується 27 квітня.
Великий піст – найсуворіший зі всіх православних постів. Він починається після Масляного тижня і закінчується Великоднем. Встановлений у пам'ять про те, що Христос постив у пустелі сорок днів.

ЗАПУСК НОВОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ: НА ШЛЯХУ ДО ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ
Місту вдалося зробити важливий крок у напрямку енергетики. На базі КП «Міськтепловоденергія», на вул.Крип’якевича, запрацювала електростанція з когенераційними газовими установками.

АЖІОТАЖ НАВКОЛО «ГІПСОВИКА» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
Планувалося, що чергова 70-та сесія буде просто звітною і швидко пройде. Проте, щойно депутати ухвалили звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради і не встигли перейти до другого питання – звіт про роботу постійної комісії міськради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, як слова попросили мешканці Індустріальної, які й надалі потерпають від шкідливих викидів ПАТ «Гіпсовик». 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КАЛЕНДАР ВЕЛИКОГО ПОСТУ В 2019 РОЦІ

Цього року Великий піст починається 11 березня і закінчується 27 квітня.
Великий піст – найсуворіший зі всіх православних постів. Він починається після Масляного тижня і закінчується Великоднем. 

ЦЕРКОВНИЙ ФОРПОСТ
У с.Нігин місцеві активісти виступили ініціаторами проведння зборів щодо переходу релігійної громади тамтешньої церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ МП) в Православну церкву України (ПЦУ).
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДО 8 БЕРЕЗНЯ ВШАНУЄМО ЖІНОК
«Привчати до хорового співу – завдання на державному рівні. Хор – інструмент удосконалення нації: коли люди співають разом – це завжди молитва», – підкреслюють хормейстери.
Цю думку взяла за основу статті про народний хор ветеранів міста, що носить символічну назву «Квітка на камені». 

ЗРІВНЯЛІВКИ НЕ МАЄ БУТИ
28 лютого пройшло засідання 34‑ої сесії районної ради 7-го скликання, протягом якого районні обранці затвердили більше трьох десятків питань порядку денного. Усі вони були добре пропрацьовані під час засідань постійних комісій, тож особливих дискусій не викликали, окрім медичного питання, яке стосується первинної ланки надання меддопомоги.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ЕКСПАНСІЯ» ПРЕДСТАВИЛА ГІМН КАМ'ЯНЦЯ
26 лютого в Кабміні пройшла прес-конференція «Кам’янець-Подільський – Молодіжна столиця України: події та плани на рік». Участь у ній взяли Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов; заступник міського голови Кам'янця-Подільського Вадим Савчук; голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов; керівник департаменту міжнародної співпраці Українського інституту міжнародної політики Надія Афанасьєва; делегація міської влади та молоді міста Кам'янця-Подільського.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЕФЕКТ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ Й АМБІЦІЇ НЕОБ'ЄДНАНИХ
Цього тижня не лише відкриттями, а й гостинним прийомом відзначилася Гуменецька об’єднана територіальна громада. 26 лютого тут зібралися очільники області, голови ОТГ, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, керівництво району, аби на розширеній нараді з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та державної регіональної політики підвести підсумки та обговорити плани щодо подальшого розвитку регіону і Хмельниччини зокрема.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НОВИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР І МЕДІАТЕКА
У Гуменецькій об'єднаній територіальній громаді відкрили Центр первинної медико-санітарної допомоги та медіатеку. В урочистостях з цієї нагоди, які пройшли у вівторок, 26 лютого, взяли участь голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, Гуменецький сільський голова Інна Абдулкадирова, заступник голови Хмельницької ОДА Світлана Павлишина, голова РДА Василь Сукач, голова райради Віктор Кривак, директор Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Яцковський. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТВОЯ ФОРМУЛА УСПІХУ
У рамках проекту «Твоя формула успіху» з метою формування відповідального ставлення молоді до власного професійного вибору, виявлення професійного інтересу учнів 26 лютого фахівець з профорієнтації міського Центру зайнятості Леся Нечитайло провела групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування для учнів 9-го класу, які навчаються в Кам'янець-Подільській школі №15.

НОВА ПОВІСТЬ БАЙДАКА
Навесні 2019 р. стартує Всеукраїнський презентаційний тур нової книжки Івана Байдака «Чоловік з моїм іменем». Презентації відбудуться у 12 містах – Києві, Ужгороді, Чернівцях, Івано-Франківську, Вінниці, Львові, Рівному, Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Дрогобичі та Коломиї.

КНИГИ ТА ВИСТАВКА ПРО ЖІНОК
2 березня у Галереї мистецтв художнього відділу державного історичного музею-заповідника відбудеться презентація книг «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона». Видання побачили світ у київському видавництві «Видавництво». Разом із їх представленням відбудеться і відкриття виставки ілюстрацій з двотомнику, яка триватиме до 22 березня.
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ


Статті 31 — 45 з 1410
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ
МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ З 2003 року ми святкуємо День Європи в Україні, але європейцями за цей час так і не стали. Парадоксально, чи не так?
А ще більш дивний інший факт: варто лишень будь-кому з наших поїхати за кордон, як він стає чемним, культурним, дисциплінованим і законослухняним. Повертається додому – і знову те саме.
Ми живемо в Європі, дозволяючи собі не дотримуватися ані букви закону, ані європейських стандартів. Звідкіля це?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.