Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

МОЛОДА СТОЛИЦЯ
Нічим непримітне на перший погляд село, більше схоже на спальний район міста, що віддалилося від Кам'янця-Подільського майже на 5 кілометрів. Свого часу воно створювалося не як самостійний населений пункт, а було частиною сусіда, звідки й отримало подвійну назву. Та час змінився й якось непомітно поселення перетворилося на центр однойменної сільської ради, а з недавнього часу під час реформи децентралізації – і на центр новоствореної об'єднаної територіальної громади. Розповідь наша про Слобідку-Кульчиєвецьку, яку нещодавно проінспектували в рамках проекту «Сільський контроль».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВАДИМ ЛОЗОВИЙ: «КОМАНДО ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ВПЕРЕД!»
15 травня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий прозвітував за перший рік роботи на посаді.
Послухати голову адміністрації в обласній філармонії зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, силових структур, територіальних підрозділів центральних органів влади, громадськість області, журналісти. Також в залі були присутні народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович.

НАГОРОДЖУВАЛИ, ДІЛИЛИ ГРОШІ, ГОВОРИЛИ ПРО ЛІЧИЛЬНИКИ
14 травня пройшла чергова сесія міськради. Розпочалася вона з вручення сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції відзнаки Президента України. Військовий комісар Володимир Возний вручив грамоти і відзнаки матерям і дружинам героїв Ростислава Доброшинського, В'ячеслава Завальнюка, Сергія Клименко, Дана Колісника, Руслана Коношенка, Валерія Лізвінського, Романа Наглюка, Едуарда Слободяна, Андрія Чухнова.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

РАЛІ «ФОРТЕЦЯ-2019»
Завершилася подія, яка на декілька днів перетворила Кам’янець на ралійний майданчик. Закордонні боліди, участь абсолютних чемпіонів України з ралі, найбільший в Східній Європі трамплін, швидкісні естонські вантажівки, гонка по бруківці, та перекидання автомобілів на дах – такі моменти цьогорічних ралі «Фортеця». Відбулися змагання за підтримки Автомобільної Федерації України, комітету ралі ФАУ і Кам’янець-Подільської асоціації готельєрів та рестораторів.

ВЕЛИКДЕНЬ ІДЕ, НАМ НАДІЮ НЕСЕ!
З гарним настроєм, з Богом у серці зустріли Великдень жителі та гості мальовничого села Демшин, що входить до складу Китайгородської ОТГ. Освятивши паску та крашанки в місцевому храмі святого архистратига Михаїла, поверталися додому, бажаючи один одному: «Під великодні дзвони хай наша доля квітне, хай завжди добро торжествує над злом».
Святкового настрою усім додав концерт, який відбувся в клубі і «жива» музика у виконанні Володимира Кременчука. 

І ШКОЛЯРАМ ПІД СИЛУ ТВОРИТИ ЗМІНИ
У Кам’янці-Подільському 21-22 травня вперше будуть проводитись всеукраїнські шкільні дебати. Серед основних тем – бюджет участі, держаний бюджет, політична освіта. Турнір проходитиме в рамках статусу міста як Молодіжної столиці України. Під час заходу для учнів будуть представлені воркшопи, майстер-класи від професійних спікерів, розважальна програма. Головна мета проекту – формування у молодої людини вміння відстоювати свою думку, наводити чіткі аргументи, навички толерантного спілкування із опонентом.

ЩО ПРИНІС ТРАВЕНЬ
У травні на українців очікує зменшення тарифів на газ, новини у сфері комунальних послуг, «наліпка» за техогляд авто, завершення оформлення «євроблях», можливість змінити оператора без зміни номеру та е-медкарти.

ДЯДІ ЮРІ ДАЛИ ЦЕГЛИ, А НА КОЛЕКТОР ПОТРІБНІ ГРОШІ
25 квітня пройшло чергове засідання виконкому, на якому було розглянуто 79 питань. Як завжди, надали матеріальну допомогу тим, хто потребує, а також дітям померлих осіб, відзначених званням «Почесний громадянин міста Кам’янець-Подільський». 
Затвердили тариф на доступ до опор мережі вуличного освітлення міста, який до цього складав 7 грн, але виконком запропонував ціну в 15 грн. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГУМЕНЦІ: ЦЕНТРОВІ Й ГОСТИННІ. ЧАСТИНА ТРЕТЯ
Децентралізація дала можливість об'єднаним громадам не лише розвиватися, а й працювати на перспективу, створюючи адміністративні, соціальні та комунальні об'єкти, спрямовані на підтримку життєдіяльності ОТГ. До реформи село Гуменці – центральна садиба однойменної громади, тримало марку прогресивного населеного пункту. Багато в чому цьому сприяла і близькість до міста Кам'янця-Подільського.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТОДІ БОЛЯЧЕ НЕ БУЛО, А ОТ ЗАРАЗ...
26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС внаслідок техногенної катастрофи було зруйновано реактор 4 енергоблоку. Радіоактивні речовини, що потрапили в повітря, розсіялися не тільки над Україною, а й багатьма країнами Європи.
Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства.

ПРОВЕДИ СВІЙ ЧАС З НАМИ
Вибір професії – це вибір свого майбутнього, вибір своєї долі. Правильний вибір професії розкриває перед молодою людиною шлях до реалізації своїх здібностей і життєвих планів, сприяє ефективному використанню трудового потенціалу в інтересах особи та суспільства. Разом зі своїми нахилами та бажаннями необхідно враховувати ще й потребу ринку праці нашого міста, знати про актуальні професії, на які існує попит і які мають гарні перспективи працевлаштування.

МАНДРІВКА В ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
У житті кожної людини настає час, коли необхідно обирати школу, коледж, професію. Батьки, вчителі, друзі – всі підштовхують до здійснення вибору. Деякі люди народжуються з відчуттям того, чого вони прагнуть і що збираються робити. Але багатьом потрібна допомога, стимул та мотивація. Особливо молоді, яка прагне знайти себе та свій майбутній професійний шлях. Сучасні діти мають знати все про ринок праці та розмаїття професій.

СУЧАСНІСТЬ ОБИРАЄ НАЙКРАЩИХ!
Впровадження новітніх технологій, зміни в суспільних та економічних відносинах зумовлюють підвищений інтерес до становлення особистості та самовдосконалення. З огляду на це, роль професійної орієнтації в умовах швидкозмінюваного ринку праці повсякчас зростає. Сучасність вимагає від фахівців державної служби зайнятості диференціації підходів до організації заходів, оновлення змісту, форм і методів, використання інформаційних технологій.

ДО УВАГИ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ!
З 5 квітня 2019 р. розпочалась передплата в об’єктах поштового зв’язку Хмельницької дирекції АТ “Укрпошта” на періодичні друковані видання України доставкою з липня 2019 р., відповідно до “Каталогу видань України «Преса поштою» на ІI півріччя 2019 рік”. Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, вузлів і відділень зв'язку, у пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці. 

ГУМЕНЦІ: ЦЕНТРОВІ Й ГОСТИННІ. ЧАСТИНА ДРУГА
Є населені пункти в нашому районі, історія яких не поміщається на одній газетній шпальті. Ті, хто живуть з розмахом, розвиваються з прискоренням, заслуговують як мінімум на книгу. Саме таким селом є Гуменці – центральна садиба Гуменецької об’єднаної територіальної громади, розповідь про які ми розпочали в минулому числі газети від 12 квітня 2019 року.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 31 — 45 з 1444
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КУХАРКА ПОВИННА ДОБРЕ ГОТУВАТИ
КУХАРКА ПОВИННА ДОБРЕ ГОТУВАТИ Завершуються передвиборчі перегони кандидатів у депутати до Верховної Ради України. Суспільство стало перед вибором і сподіванням на краще життя. Люди хочуть добре жити у своєму домі, хочуть отримувати достойні зарплати і пенсії, мати гарантовану роботу та відпочинок, а ще змогу оплачувати комунальні послуги, а не вирішувати, чи заплатити за газ, чи ліки купити. А для цього, щоб не думати про очевидні речі, нам з вами потрібно прийти 21 липня на виборчі дільниці і проголосувати за зміни. 
Не ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.