Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ПОДОРОЖ ДО КИЄВА
У кожної людини в житті є миті та події, які запам’ятовуються на все життя.
Саме така незабутня подія сталася цього літа в житті дітей села Колодіївки. Завдяки небайдужим керівникам Фермерського господарства «АГРО-ЕКО-ГРАУНД» до мрій та потреб сільських школярів була продумана та організована цікава та пізнавальна подорож до столиці України міста Києва. 

ВЕТЕРИНАРИ – ЛІКАРІ-УНІВЕРСАЛИ
Їхні пацієнти не вміють розмовляти, відтак не скажуть, що болить і як їх лікувати. Їм не підходять методи народної чи нетрадиційної медицини, їхні захворювання не менш важливі, аніж людські. І якщо ви думаєте, що брати наші менші не заслуговують на любов, увагу і піклування, то глибоко помиляєтеся.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРИСЯГЛИ І ОСВІДЧИЛИСЯ НА ВІРНІСТЬ…
Третього серпня присягу на вірність українському народові склало понад сто випускників кафедри підготовки офіцерів запасу К-ПНУ ім. І.Огієнка. Їм невдовзі буде присвоєне звання молодших лейтенантів. У багатьох юнаків та дівчат на плечах засяють золоті зірочки, а багато хто піде іншим шляхом, але якщо знадобиться рідній ненці, вони вже стануть у стрій командирами військових підрозділів.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГОТУЮТЬ ЗЕМЕЛЬНИЙ АУКЦІОН І ВІДБИРАННЯ ПАРТІЙНИХ ГРОШЕЙ
30 липня пройшло чергове засідання постійної комісії з питань землекористування, архітектури та екології.
Голова комісії Валерій Слободян порушив питання щодо проведення в місті земельних аукціонів. Колись вже було проведено аукціони на 8,5 га землі, де вже збудовано завод КВС, і більше їх не було. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ТОП-10 ШКІЛЬНИХ НОВОВВЕДЕНЬ
З 1 вересня українську школу очікує чимала кількість нововведень, таких як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, конфіденційність в системі оцінювання та багато іншого. Ми зібрали всі нововведення 2019-2020 року, згідно з проектом Закону «Про повну середню освіту», щоб батьки та учні знали про свої нові права і можливості.

ЦІКАВО ПРО СЕРЙОЗНЕ
З середини липня у Кам’янці-Подільському відбувалася робота над проектом «Статут міста у коміксах». Основна його мета – ознайомити місцевих мешканців із головним документом громади шляхом викладення його у доступній формі коміксу. 
31 липня відбулася кульмінація проекту – презентація готового продукту. Усі охочі могли отримати для себе примірник цієї цікавої та важливо книжечки.

КАМ’ЯНЕЦЬ – ШАХОВА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ
Цього року Кам’янець-Подільсь­кий планує масштабно відзначити 100-річчя з Дня заснування УРН, адже рівно сто років тому наше місто було столицею Української народної республіки. До цієї знаменної дати виявили бажання долучитися і шахісти Квітки на камені. Вони планують провести міжнародний шаховий турнір. Ось що про цю ідею розповідає її організатор, голова шахової федерації міста Ігор Шевага.

МАРЧУК ПЕРЕМІГ І ЗАПИТАЄ З УСІХ
22 липня сталася історична подія. Народ України та кам'янчани зробили свій вибір і визначили долю своєї держави. До парламенту більшістю увійшла партія «Слуги народу». В округах підтримка коливається від 47 до 52%. По нашому 193 виборчому округу теж перемогу отримала президентська партія «Слуга народу», а також депутатом, який представлятиме нас у Верховній Раді України, став Ігор Петрович Марчук. Він йшов від «Слуги народу». Партія має більшість у парламенті і, швидше за все, об’єднуватися ні з ким не збирається. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРИВОРОТСЬКІ ДВІЙНЯТА
Села-супутники. Таких є достатньо скрізь. Вони розміщуються неподалік від більших сіл, користуються майже всією тамтешньою інфраструктурою, або ж з часом перетворюються в подібні, втрачаючи власну автентичність. Щось схоже можна сказати й про два населених пункти Приворотської сільської ради – села Кізя й Адамівка, що знаходяться на невеликій відстані один від одного, мають багато спільного, наче ті двійнята, але все ж таки, різняться між собою. Саме їх ми відвідали нещодавно в рамках авторського проекту «Сільський контроль», про що спішимо поділитися з вами, наші читачі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ХОТІЛИ СЕСІЮ ПЕРЕВЕСТИ В ПОЛІТИЧНУ ПЛОЩИНУ
2 червня пройшло засідання 74 сесії міськради, на якій було розглянуто понад 150 питань, серед яких – бюджетні, комунальні, соціальні та земельні. 
Депутат Валерій Слободян запропонував звернутися до Облавтодору та обласної влади з клопотанням про виділення грошей на ремонт об’їзної дороги по вулиці Привокзальній, яка знаходиться в аварійному стані і стала предметом загальних розмов не лише серед далекобійників, а й усіх, хто там проїжджає. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«ПЕРЛИНА МІКРОРАЙОНУ» «ВЗУЛА» КАМ’ЯНЧАН
4 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, на порядок денний якої було винесено тринадцять питань. Досить складним і важливим було питання для кам’янчан, які вклали гроші в будівництво житла на вул.Розвадовського, 5, що проводить ЖБК «Перлина мікрорайону». Це хмельницький забудовник. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СЕЛО БАГАТОДІТНИХ
Невеликі села завжди різняться з-поміж інших не тільки своєю компактністю, а й своєрідним внутрішнім устроєм, певними усталеними традиціями, що зберігаються і передаються з покоління в покоління. Коли заїжджаєш у такий населений пункт, ловиш себе на думці, ну що в ньому цікавого чи примітного? Ніби село як село – зі своїми проблемами, часто – безвихіддю і банальною буденністю. Та уважно придивившись, знаходиш родзинку, яку, можливо, не помічають навіть місцеві жителі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ДЖЕРЕЛО ДЕРЖАВНОСТІ»
З нагоди відзначення Дня Конституції України Центральна міська бібліотека імені Кості Солухи організувала 23 червня правовий круїз «Джерело державності», до якого долучилися військовослужбовці строкової служби в/ч А1884 та Клуб Активної Громади Кам’янця-Подільського. 
За кілька годин вдалось здійснити цікавий правовий екскурс в наше історичне минуле по шляху становлення Української державності.

ЧАС В АРХІТЕКТУРІ ТА АРХІТЕКТУРА ПОЗА ЧАСОМ
Архітектура завжди була точним барометром рівня розвитку цивілізації, її історії та культури, а об’єкти зодчества – візитівкою епохи, держави, міста, особистості. Тому, споглядаючи сучасні проекти чи зведені споруди, ми вже торкаємося історії, уже стаємо її творцями разом із митцями, що сміливо й натхненно творять у ХХІ столітті так, як їхні попередники творили століття тому.

У ПОВНІЙ ЕКІПІРОВЦІ
Близько півсотні військовозо­бов'я­заних з різних регіонів України, які мають за плечима бойовий досвід участі в антитерористичних операціях, відновлюють і вдосконалюють вміння та навички з тактико-спеціальної, вогневої, інженерної, військово-медичної та фізичної підготовки, військової топографії у 8-му полку спеціального призначення. 
Мова йде про збори оперативного резерву першої черги.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 16 — 30 з 1468
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЗНІМІТЬ ШОРИ
ЗНІМІТЬ ШОРИ Повертаючись з Кременця, помітила на узбіччях красиві контейнери – це були сміттєві баки. Із яскравого полімеру, стоять собі вздовж доріг, чистенькі й чепурненькі. Головне – стоять не у дворах садиб, а для загального користування. Вони не перекошені, з колесами і кришками. І відразу згадала наші кам’янецькі сміттєві баки, встановлені на сміттєвих майданчиках, сучасні урни на вулицях міста та в серці йокнуло. У нас євроконтейнера для сміття чомусь всі перекошені, без коліс, обшарпані, а урни подерті,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.