Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

АГРАРІЇВ ПОЧУЛИ. ДАЛІ – РЕФОРМА
Сьогодні тема відкриття ринку землі в Україні є вкрай актуальною, адже не за горами той день, коли це станеться й відповідний закон приймуть парламентарі. Саме з цієї нагоди і відбувся нещодавній Всеукраїнський земельний форум, у якому взяли участь більше півтисячі керівників агропідприємств зі всієї України та топ-політики.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАМ’ЯНЕЦЬ НА ПОДІЛЛІ –  УКРАЇНСЬКИЙ КОЛОРИТ»
Програма офіційного відкриття туристичного сезону-2019, який відбудеться 19-21 квітня.

ГУМЕНЦІ: ЦЕНТРОВІ Й ГОСТИННІ
Четвертий сезон авторського проекту «Сільський контроль» офіційно стартував цього тижня. І розпочати ми його вирішили з центрового населеного пункту об'єднаної територіальної громади, яка однією з перших вирішила пірнути у вир децентралізації в 2014 році. І ця першість згодом проявлялася у всьому.
Звичайно ж, ви вже здогадалися, що мова піде про Гуменецьку ОТГ та її центральну садибу село Гуменці. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТІСНА СПІВПРАЦЯ
Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, з новими проблемами, а також із відкриттям у собі нових можливостей. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку, часто породжує стресові стани. 

ЗВІТУВАЛИ КОЛИБАЇВКА І КИТАЙГОРОД
У 2018 році Колибаївська та Китайгородська ОТГ мають чимало здобутків. Про них у новому році звітували тамтешні голови громад – Михайло Желізник та Юрій Безродний відповідно.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ДОСТУПНІ» ВИЯВИЛИСЯ НЕДОСТУПНИМИ
Починаючи з 1 квітня 2019 р., урядова програма «Доступні ліки» перейшла під повне підпорядкування до НСЗУ. Відтак мав запрацювати електронний рецепт, проте в нашому місті ця система не запрацювала, хоча про електронний рецепт мова велася не один місяць. Причина – неготовність аптек, та найголовніша проблема – невміння організувати процес.

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НА ПОКАЗ ВИСТАВИЛИ АФІШУ ТА ЛИСТ
Афіша Кам’янець-Подільського зимового театру від 20 січня 1880 року стала експонатом дня 27 березня.
Того року завдяки зусиллям нового подільського губернатора Леоніда Милорадовича було відновлено роботу театру на Турецькому бастіоні після пожежі 1875 року. 

ЗАЛИШИЛОСЯ ТРИ ДНІ, ОДИН З НИХ РОБОЧИЙ
МОЗ України опублікувало проект постанови Кабміну, за яким пропонується припинити нараховувати медзакладам гроші за «червоними списками» з 31 квітня для економії бюджетних коштів у розмірі 360 157,5 тис. грн. З цього приводу в місті пройшла прес-конференція за участі заступника міського голови з гуманітарних питань Вадима Савчука, начальника управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка, головного лікаря КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інни Клим.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПЛІДНО ПОПРАЦЮВАЛИ. УСПІХИ РОБОТИ
Упродовж минулого року в Гуменецькій громаді сталося чимало змін не лише якісних, а й кількісних. Про них нещодавно під час пленарного засідання сесії сільської ради відзвітували голова Інна Абдулкадирова та старости ОТГ.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЖВАНЕЦЬ ЗАГРЕМИТЬ. МОЖЛИВО...
Трипільське поселення на Кам'я­неччині планують внести до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
У Жванці, окрім старого костелу і залишків руїн замку, знаходиться унікальне поселення часів Трипілля.

ОСТАННЯ РОЗВІДКА
Трапилося це суворого і холодного березня 1944 р. Війська СРСР з важкими боями визволили Кам’янець-Подільський. Попереду, як завжди, йшли розвідники. Серед групи розвідників 10 Уральського Добровольчого танкового корпусу був і боєць-розвідник Георгій Суворов. Під час розвідки у напрямку Оринин-Кадиївці-Фридрівці розвідники встановили, де замасковані німецькі «Тигри», які мали не допустити наші війська далі на Захід. Під час перестрілки Суворов був важко поранений. 

СПОГАДИ ОЧЕВИДЦЯ
26 березня 75 років тому Кам'я­нець-Подільський було звільнено від німецько-фашистських загарбників. І ця дата традиційно стала пам’ятним днем для кам’янчан. Дедалі менше і менше стає живих свідків того часу, а точніше їх залишилося десятки. Раніше цю дату широко відзначала міська громада, але жорстокий час відсунув подвиг наших дідів і батьків на задвірки історії.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НОВЕЙШАЯ ВОЕННАЯ ТЕХНИКА, ИНВЕСТИЦИИ И ДЕЦЕНТРАЛИЗАЦИЯ – О ЧЕМ ГОВОРИЛ ПОРОШЕНКО В ХМЕЛЬНИЦКОЙ ОБЛАСТИ
 "Хмельницкая область привлекает инвестиции и создает рабочие места, здесь открываются индустриальные парки и строятся мощные биотеплоэлектростанции. Приезжайте и посмотрите на успехи Хмельницкой области!" – такими громкими заявлениями Президента Петра Порошенко запомнится всем присутствующим заседание Совета регионального развития Хмельницкой области.

ЗАСІДАЛА РАДА
13 березня під головуванням голови РДА Василя Сукача відбулося засідання Ради регіонального розвитку Кам’янець-Подільського району. Започатковано Раду 2015 р. з ініціативи глави держави Петра Порошенка з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування.

НАС НЕ ЗНИЩИЛИ. МИ ВИСТОЯЛИ. ЙДЕМО ВПЕРЕД!
Останнім часом поширюється інформація про те, що з Кам’янець-Подільського податкового інституту студенти масово забирають документи і хочуть переходити на навчання в інший виш і те, що виш працює поза законом. Про те, що насправді сталося по коментар ми звернулися до його ректора Анатолія Миколайовича Савчука, за плечима якого 42 роки стажу в освіті та понад 25 років науково-педагогічного стажу.


Статті 16 — 30 з 1410
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ
МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ З 2003 року ми святкуємо День Європи в Україні, але європейцями за цей час так і не стали. Парадоксально, чи не так?
А ще більш дивний інший факт: варто лишень будь-кому з наших поїхати за кордон, як він стає чемним, культурним, дисциплінованим і законослухняним. Повертається додому – і знову те саме.
Ми живемо в Європі, дозволяючи собі не дотримуватися ані букви закону, ані європейських стандартів. Звідкіля це?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.