Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

РОТАВІРУС. «КОЛЕСО», ЩО НЕ КРУТИТЬСЯ ...
Ваша дитина не відвідує дитячий садок, харчується лише вдома, ви намагаєтеся годувати її найкращим і найкориснішим, бо впевнені, що це чи єдиний захист від шлунково-кишкових захворювань. Аж раптом одного дня в малюка раптово підвищується температура, починається блювата і пронос. Ви у розпачі: що ж могло трапитися?!
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

НАЙСТАРШОЮ ЛЮДИНОЮ КАМЯНЕЧЧИНИ Є ТЕТЯНА ЛЕВИЦЬКА
Сьогодні в рубриці «Рекорди Кам’янеччини» ми розповімо про найстаршу жительку Кам’янеччини Тетяну Левицьку.
Тетяна Григорівна народилася 10 березня 1907 р. в с.Бровари (Дерев’янська сільська рада). Майже все життя вона прожила в с.Вихватнівці (Китайгородська сільська рада). Коли пані Тетяні виповнилося 5 років, вона втратила матір. Це для неї стало однією із найбільших втрат.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

За нас прибере дощ?
Причепурившись з гарним настроєм виходиш на роботу, йдеш по вулиці, як раптом повз тебе пролітає авто, або звіється легкий вітерець… І ти миттєво опиняєшся у тумані. Протираєш очі, які одразу заливаються слізьми. На зубах скреготить пісок. Діставшись до місця призначення, хочеться здерти шкіру з обличчя, яке вкрилося добрячим шаром пилюки. Волосся перетворилося на дротики.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Дозвольте за друга замовити слово
Знайома семикласниця на моє запитання, чи є у неї вдома цікаві книжки, дещо здивувалася: «Та ні, на моїй поличці лише підручники».
- То ти, мабуть, відвідуєш бібліотеку? - намагаюсь продовжити розмову.
- Та ви що? Туди зараз ходять пенсіонери і дурні! - зневажливо кидає дівчинка.
Як би хотілося вірити в те, що цей діалог – прикре непорозуміння,

Найшвидше складає кубик Рубіка Андрій Гончаров
У попередньому номері газети «Кам’янецький часопис КлюЧ» ми започаткували нову рубрику: «Рекорди Кам’янеччини».
Усі най-, най-, най-! Ми чекаємо на вас! До нашої рубрики «Рекорди Кам’янеччини», на основі якої на початку наступного року ми плануємо опублікувати книгу під однойменною назвою, мають шанс потрапити усі найрізноманітніші досягнення та унікальні можливості, як природи та архітектури нашого краю, так і ваші особисті рекорди.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Відкритий лист
Шановний пане мер! Знову просимо Вашого сприяння у вирішенні ситуації, що склалася на Центральному ринку.
Традиційно, уже багато років на ринку існує куточок, де продають тварин: кролів, курей, песиків, кошенят. Такий собі «пташиний ринок» місцевого масштабу. Разом з тим, всі знають, що, крім покупки, тут можна ще знайти та врятувати маленьку безпритульну істоту.

Іван Павлевич: «Наш святий обов’язок пам’ятати…»
25 березня панахиду та мітинг біля пам’ятника загиблим 1 квітня 1944 року визволителям міста єфрейторам Д.А. Руднєву, А.П.Кузнєцову, А.Я.Бородіну та молодшому сержанту С.І Вознюку провела міськрайонна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

20 років на сторожі порядку
26 березня 20-річчя святкуватимуть військовослужбовці внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.
У нашому місті довгий час охорону громадського порядку забезпечують військовослужбовці спеціальної патрульної роби військової частини №3053. Це окрема рота у внутрішніх військах МВСУ, укомплектована на сто відсотків військовослужбовцями за контрактом.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Просто Марія, або Як втримати щастя
«Мамо, мамусю, до-по-мо-жи!» - дитячий крик підірвав Марію зі сну. Їй вкотре наснилося, що її 5-річний Назарчик і 10-літня Наталочка падають у прірву та кличуть на допомогу. Марія піднялася з ліжка і навшпиньки пішла на кухню по склянку води. За якусь хвилину стара сеньйора пришкандибала за нею. «Знову не спиться? - запитала вона співчутливо. - Вже три роки у нас живеш, а ніяк не звикнеш». Бідна українська заробітчанка навіть не знала, що й сказати у відповідь. А що тут скажеш, коли біль від розлуки з дітьми вже роз’їв серце, коли, споглядаючи на італійських онуків старої сеньйори, котрі, мов виноградні грона облипають бабусю, хочеться птахом вирватись у вікно і полетіти до своїх недоголублених, недоцілованих, зате наплаканих і вистражданих голуб’ят.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Вибори 1994 і 2012. Як це було і як буде
27 березня 18 років тому відбулися перші парламентські вибори в незалежній Україні. Дивлячись через призму майже двох десятків років, нині можна майже однозначно стверджувати: то були одні із найбільш демократичних та відкритих виборів у нашій новітній історії.
Тема парламентських виборів сьогодні ой як актуальна. Адже восени цього року нас чекає чергова парламентська кампанія. Багато хто пророкує, що вибори-2012 будуть мати велике, якщо не вирішальне значення для подальшого розвитку нашої держави.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Рекорди Кам’янеччини: на старт!
Із нинішнього номеру газети «Кам’янецький часопис КлюЧ» започатковує нову рубрику: «Рекорди Кам’янеччини».
Усі най-, най-, най! Ми чекаємо на Вас! До нашої рубрики «Рекорди Кам’янечинни», на основі якої на початку наступного року ми плануємо опублікувати книгу під однойменною назвою, мають шанс потрапити усі найрізноманітніші досягнення та унікальні можливості як природи, архітектури нашого краю, так і ваші особисті рекорди.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Невмируща зірка пам’яті
Щовечора, проходячи повз сквер Танкістів, бачимо невеликі скупчення молоді на зразок неформалів, готів та інших типів субкультур. Часто вони показово розпивають спиртні напої, вигукуючи різні дурниці. А чи так уславлюють пам’ять про тих, хто віддав життя за нас? Нам же ця пам’ять бачиться тихою, скромною і, водночас, гідною, такою, як є доля солдата, трудівника, одного з визволителів Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників.

Другий тиждень поспіль уся Україна з обуренням обговорює трагедію, яка сталася із звичайною миколаївською дівчиною Оксаною Макар. Троє нелюдів не лише поглумилися над нею, але й катували так, що навіть у німецьких концтаборах не кожен додумався б до таких «витончених» методів.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Чи не бажаєте стати партнерами  Льоні Голубkова?
Декілька місяців тому на білборді біля входу в Центральний ринок натрапила на рекламу, яка не те що здивувала, а буквально приголомшила - три великі літери МММ, як привіт з буремних 90-х, гордо майоріли та й сьогодні майорять у самісінькому центрі міста! Що це - чийсь невдалий жарт?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Зривають раніше, ніж ті розцвітають
Асоціативний ряд на слово «весна» складається легко. Це тепло, первоцвіт, а далі продаж, нищення, зникнення…
Про те, що первоцвіти знищують щовесни, певне, стомились говорити всі. Але якщо мовчати, то, зрештою, однієї весни таких квітів як пролісок, підсніжник, сон-трава просто не стане. І винні будемо ми всі, і ті, хто мовчали, і ті, хто, незважаючи на заборону закону, зривали цих тендітних вісників весни.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 1606 — 1620 з 1633
Початок | Поперед. | 105 106 107 108 109 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.