Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

«МАРУСЯ ЧУРАЙ» ОЧИМА «ТАНДЕМУ»
30 листопада у Центрі дитячої творчості відбулося відкрите заняття драматичного гуртка «Тандем», керівником якого є Галина Коротенко - майстер своєї справи. Вона розповіла про важливість акторської майстерності, роботу гуртка, який допомагає дитині розкритися, почувати себе впевнено. У гуртківців виробляється чіткість вимови, тож корисно ходити на такий гурток і діткам з дефектами мови. Розповіла Галина Коротенко і про роботу над жестами, мімікою, але найголовніше - над сценічною мовою, яка відіграє найважливішу роль на заняттях молодих акторів.

ПІДОЗРЮВАНОГО У ВБИВСТВІ НЕ МОЖУТЬ ВГАМУВАТИ
Суд не в змозі розпочати засідання у справі. Макоцей погрожує всім розправою. Матері Оксані Теплюк уже розбили вікно.

На 4 грудня було призначено суд у кримінальній справі щодо вбивства 18-річного Павла Теплюка. Але через неспроможність представника підозрюваного у вбивстві, київського адвоката Людмили Скрижалевської дістатись до Кам’янця, розгляд справи перенесли на наступний день. Цього ж дня до суду на 10.00 не було доставлено й підсудного Сергія Макоцея. Як з’ясувалося пізніше, конвой привіз його в ізолятор тимчасового тримання близько 13.00.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ / Тетяна ШУХАНОВА

Вміння римувати слова, складати їх у вірші, вміння бачити красу світу та описувати його кількома глибокими, але влучними словами - це справжнісінький талант, піклуватись і розвивати який варто з дитинства. У Центрі дитячої творчості про талановитих дітей дбають у спеціалізованому гуртку.
Сьогодні вихованці літературної студії «Джерельце» ЦДТ поділяться із читачами «КлюЧа» своїми віршами.

У КАМ’ЯНЦІ - БУККРОСИНГ
Чи любите ви читати так, як люблю це я? Якщо ви не можете уявити свого дня без книжки в руках, якщо без друкованого слова ваш мозок перебуває в інформаційному вакуумі, якщо побачивши рекламу нового романа, ви поспіхом шукаєте клаптик паперу та ручку, щоб записати його назву, тоді вітаю! Ви гордо можете назвати себе книголюбом, книгоманом, книгоманіяком. Тільки ось предмет нашої любові, а точніше постійне оновлення його асортименту, деколи боляче б’є по кишені.

ДВІЙНИК СОЛІСТА «МОДЕРН ТОКІНГ» ЖИВЕ В КАМ’ЯНЦІ
Я не «двійник», не «тройник» і не клон…
Однакових людей не буває. Принаймні, це щоразу нам доводить природа. Але як жити, коли ти дуже схожий на іншу людину? Тим більше, коли сьогодні ми опинилися в центрі неймовірного скандалу із «караванівським» стрілком. Виходить, в нашій країні бути схожим на когось, - це небезпечно!?
Але якщо ти схожий на кумира мільйонів?

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

СТАТИ УЧАСНИКОМ «КЛУБУ ВИНА» - ПРОСТО, ПРЕСТИЖНО, МОДНО
Минулого четверга в Кам’янець-Подільському стартував новий проект «Клуб вина», який започаткований напрямком HoReCa Хмельницького філіалу ТОВ «САВСЕРВІС-МОВА» разом із його партнером - відомим в місті ресторанно-готельним комплексом «Гала-Готель», який входить в ТОП-100 кращих готелів України.
Мета проекту «Клуб вина» полягає в тому, щоб навчити клієнтів розуміти та відчувати світ вина, бути обізнаними в мистецтві виноробства, впроваджувати культуру споживання якісних вин у своїх закладах, тим самим підвищувати лояльність та попит до продукції компанії «САВСЕРВІС-МОВА», імпортованої з різних країн світу.

П’ЯТЬ КАМАЗІВ... НАД ХАТОЮ
Після рейду Руськими фільварками, який проводило минулого тижня КП «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» спільно з дільничними інспекторами міліції та контролером «Спецкомунтрансу», думала, що вже гіршого ніде не побачу. Помилялася. Окремі місця на Польських фільварках перевершили всі сподівання. Уявіть собі, над будинком №38, що на вул.Смотрицька (каньйон річки Смотрич) навис кимось викинутий холодильник. Дмухне вітер, і цей побутовий прилад з чималої висоти полетить униз на будинок. Це в кращому випадку. У гіршому - він може забрати життя когось із мешканців цього обійстя.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ДЛЯ СОБАК
Уявіть собі, в гарному настрої виходжу з дому і навіть не підозрюю, що за мить він буде зіпсований. І не лише настрій, а й одяг. Причиною цього стали безвідповідальні любителі домашніх тварин, які знехтували правилами їхнього утримання. Господар домоволодіння на проволку Червоногвардійський, 31 завів собаку. Можливо це й доречно, адже приватний
будинок, потрібен сторож.  Але, зазвичай, сторожа заводять лише біля власного будинку, а не на всю вулицю. Його пес, за словами сусідів, уже неодноразово латав штани дітлахам, які там бігають, бо частенько буває не прив’язаний і, крім того, навколо будинку немає огорожі. От і робить тварина що хоче і що природою закладено. Але є люди, яким зовсім не
хочеться ходити у полатаних штанах і які просто бояться собак.

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«Zapaska» і «Kuzmich Orchestra» - буде драйвово!
2 грудня кам’янчани матимть змогу насолодитися чудовим концертом двох гуртів - чеського та українського.
Він розпочнеться о 19.00, у спорт-пабі «Команда», що у Старому місті.
Великий спільний тур дуетів «Zapaska» та «Kuzmich Orchestra» охоплює 25 міст та 3 країни! Цей проект проводиться за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки, Чеського культурного центру!
Загалом, турне дуетів триває з 20 листопада до 22 грудня. Стартовою точкою став київський Планетарій. Під час туру гурти відіграють концерти у 25 містах України і по одному в Молдові та Білорусі.

ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ: «ЧЕРВОНІ МІТЛИ» ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛЯНСТВА
Цьогоріч минає 80 років з початку Голодомору 1932-1933 років в Україні. Ця подія стала катастрофою не лише для України чи Європи, а й для всього світу. За своєю людиноненависницькою сутністю та кількістю жертв Голодомор може зрівнятися лише з Голокостом. Як тут не згадати слова українського поета, уродженця Поділля Василя Василашка, де він порівняв події 33-го року із розп’яттям Христа.
Це був цілеспрямований акт геноциду комуністичного тоталітарного режиму проти українського народу. Влада не могла пробачити українцям боротьбу за незалежність у 1917-1921 рр., антибільшовицький повстанський рух, опір колективізації, антиколгоспний рух тощо.

ТУТ ГОТУЮТЬ ФІНАНСИСТІВ І ПОДАТКІВЦІВ
Одразу три навчальних заклади розташувалися у приміщенні за адресою вул.Микити Годованця, 1. Двома з них керують Савчуки - батько та син. Старший, Анатолій Миколайович, директор філії Національного університету державної податкової служби України. Молодший, Вадим Анатолійович, завідувач відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України. У першого закладу наступного року ювілей - 10-річчя з Дня створення, другий же напівювілей (5-річчя з Дня створення) святкує цьогоріч.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СПИРТЗАВОД НЕ ЗАКРИЮТЬ, АЛЕ СМЕРДІТИ НЕ БУДЕ
Після перемоги Володимира Мельниченка на парламентських виборах по нашому виборчому округу, на ДП «Довжоцький спиртовий завод» почали ширитись чутки, що Володимир Володимирович буде добиватися зупинки підприємства, аби таким чином припинити неприємний запах, який виділяється з барди.
Минулого вівторка Володимир Мельниченко, його довірена особа депутат районної ради Сергій Тимчук, представники громадськості та журналісти приїхали на спиртзавод. На жаль, директора підприємства не було на місці, тому весь «удар» тримав головний інженер заводу Сергій Тюхтій.

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ГОЛОВНЕ – НЕ МАТИ ГРОШІ, А МОГТИ НИМИ СКОРИСТАТИСЯ!
Цікаву картину можна було спостерігати в Кам’янці у п’ятницю-суботу (16-17 листопада) минулого тижня. Біля банкоматів «ПриватБанку» збиралася чимала групка людей, деякий час там висиджувала, щось чаклувала; чулося невдоволене бурмотіння, гнівні оклики, а потім, наче отара овець, та зграйка з усіх ніг бігла до іншого, чергового банкомата. Схоже дійство відбувалося і там. Цікавою була ця картина для пересічного спостерігача, але аж ніяк не для тих людей, які вкотре металися від одного банкомата до іншого. Серед тієї, як я висловилася, отари (ви вже мене, люди, вибачте, але я реально відчувала себе вівцею, над якою глумиться поважний чабан - «ПриватБанк») була і я. Зіткнулася зі сміховинною, на перший погляд, проблемою. Захотіла купити чобітки, і не вистачало якихось 200 грн. Я зі своєю трирічною дитиною зі спокійним серцем пішла до банкомата, щоб їх зняти.

ВИГРАЙ ПОЇЗДКУ В ШВЕЙЦАРІЮ
Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 42-го Міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа, і поясни, чому вода є цінним природним ресурсом», який проводить Всесвітній поштовий союз.
Тема конкурсу співпадає з міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя» (2005-2015).
Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа, обсягом до 800 слів рукописного чи друкованого тексту, і мати всі його ознаки (адресу отримувача, форми привітання та закінчення, дату, підпис).
Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 5000 грн, ІІ – 3000 грн, ІІІ – 2000 грн.

«ВІЗЬМИ, ЯКЩО ХОЧЕШ. ВІДДАЙ, ЯКЩО МОЖЕШ»
Як ви ставитеся до підвішування? Ой, ні, не лякайтеся! Не потрібно ні над ким вчиняти насильства! Мова йтиме про добре знану в Європі традицію «підвішувати» напої чи їжу. В житті воно виглядає так: заходить відвідувач до ресторану, замовляє, наприклад, дві чашечки кави. Одну з них випиває, а іншу «підвішує», тобто платить за неї і залишає для тієї людини, яка не може собі дозволити купити її, або просто для того, хто хоче скористатися цією послугою. Такий рух ще має назву «Візьми, якщо хочеш. Віддай, якщо можеш». Це не благодійність, це просто подарунок – трохи душевного тепла і добра від зовсім незнайомої людини.


Статті 1486 — 1500 з 1619
Початок | Поперед. | 98 99 100 101 102 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МИ СПРАВИМОСЯ, Я ВІРЮ В ЦЕ!
МИ СПРАВИМОСЯ, Я ВІРЮ В ЦЕ! Ніколи не вважала себе глобалісткою ні в чому, але події останніх кількох тижнів, які пов’язані з вірусною пневмонією, змусили мене визнати – я така. Не хочеться вкотре озвучувати ще кілька місяців тому таку незвичну назву для всіх як «коронавірус», яка звучить тепер зі всіх телевізійних передач, розсипається тисячами літер зі шпальт газет і журналів і викликає страх у мільйонів людей по всьому світу. Але саме вона змусила нас всіх замислитися заради чого ми на світі живемо, якими насправді є наші...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.