Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ВІД НАДІЙ ДО ДІЙ
Реформа децентралізації, якою нині охоплена більша половини країни, за кілька років свого впровадження показала бажані результати. Це підтверджують у численних розмовах та виступах як старожили процесу об'єднання, так і новачки. Наші читачі не один рік поспіль бачать і читають на шпальтах газети, які зміни відбуваються в ОТГ. Наслухані й про митарства необ'єднаних.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТЕЧКО» НА ПІДЗАМЧІ
Цього року на проект «Громадський бюджет» громада міста могла витратити не менше одного мільйона гривень. На розсуд кам’янчан було представлено шість проектів. У голосуванні участь взяло 3963 особи.
За результатами голосування перемогу отримали три проекти: «Європейське містечко» (поряд із ЗОШ №11), «Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання» (за майданчиком для міні-футболу в парку «Героїв Євромайдану») та «Придбання та встановлення дитячого ігрового комплексу та благоустрій прилеглої території в дворі житлового будинку по вул. Гагаріна, 13».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Я МАЮ ПРАВО
Нині залишається актуальним питання щодо прийняття спадщини, саме тому фахівці Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» підготували консультацію на тему: «Спадкування в Україні».

ЗМАГАЛИСЯ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ
Кам’янець-Подільська об’єднана райміська організація ТСОУ спільно з об’єднаним військовим комісаріатом провела змагання з кульової стрільби, розбирання та складання автомату Калашникова та спорядження магазину патронами, присвячені Дню Збройних сил України. У нелегкій боротьбі серед навчальних закладів перше місце виборола команда ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. 

НА СКУТЕРІ У ФОРТЕЦІ
1 грудня в рамках привернення уваги громадськості та влади до відзначення третього грудня Міжнародного дня інвалідів проведено круглий стіл на тему «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища».

ДОШКУЛЯВ «АФГАНЕЦЬ»
Щойно закінчивши кам’янецьке ПТУ №4, дев’ятнадцятирічного кам’янчанина Ігоря Петровського призвали до лав Радянської армії. Військову службу він розпочав у листопаді 1979 року в місті Мукачево на посаді старшого розвідника розвідувальної роти 149 гвардійського МСП. 15 лютого 1980 року полк передислокували в Афганістан і ввели до складу 201 МСД з місцем базування в південному Кундузі. 

ФІНАНСОВІ ЗДОБУТКИ ОТГ
Як спрацювали фінансово громади Кам’янець-Подільського району? Про це розповіла радниця з місцевих фінансів Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування створеного Програмою U-LEAD з Європою Наталя Любченко.

КОЛИБАЇВСЬКЕ «НАШЕ»
Трансформація будь-якого населеного пункту залежить від багатьох чинників як зовнішніх, так і внутрішніх. Можна половину життя бути як всі, а потім отримати шанс стати іншим чи першим і вдало ним скористатися. Щось подібне отримали під час реформи децентралізації населені пункти, які ставали центрами об'єднаних територіальних громад. Бути центровою у планах Колибаївки ніколи не входило, навіть громади такої в першому перспективному плані Хмельницької області не було. Але... випав шанс! 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗНАЙШЛИ ДРУЗІВ
Добігає кінця 2018-ий, а в кінці року прийнято підводити підсумки.
Для юних туристів Кам’янця пройшов черговий етап реалізації проекту «У нас друзі на всій планеті».

СКАЖЕМО НАСИЛЛЮ «STOP»
Щорічно світова спільнота бере участь в акції «16 днів проти насилля», яку підтримують тисячі громадян та сотні державних та громадських організацій з більш ніж 100 країн світу заради єдиної мети: привернути увагу до найбільш незахищених та вразливих груп жінок та дівчат, запобігти та припинити насильство.
Долучається до заходів і Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування, яким керує Ольга Шевчук. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

... І КОЛИБАЇВКА
Візит делегації з Мелітопольського району Запорізької області до Колибаївської ОТГ співпав зі святкуванням у центральній садибі храмового свята. Тож гості не лише ознайомилися з роботою громади, а й на власні очі побачили, як працює культура на селі. А вона тут на високому рівні.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРИЙМАЮТЬ ГУМЕНЦІ...
Уже другу делегацію цього місяця приймала Гуменецька об’єднана громада на чолі з головою Інною Абдулкадировою. Управлінці, сільські голови, старости з різних куточків країни впродовж останніх трьох років приїздять у Гуменці за обміном досвідом.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КРАПКА ЗА ПРЕЗИДЕНТОМ
Упродовж двох днів, 20 та 21 листопада, учасники ГО «Авто Євро Сила» проводили акції непокори на знак протесту проти законів №8487 та №8488 щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів та посилення контролю за переміщенням і перебуванням в країні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Про це «КЛЮЧ» писав у минулому числі газети (№46(352) від 16 листопада 2018 р.).
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НЕВІДОМО ДО КОГО ПРИЙДУТЬ ПАЦІЄНТИ
Для підвищення потенціалу управлінських команд щодо ефективного впровадження медичної реформи на місцях була проведена робоча зустріч з керівниками усіх закладів охорони здоров’я області та їх власниками (засновниками), а також структурними підрозділами облдержадміністрації. 
Така мета і представництво говорять самі за себе. 

ДОБРОВІЛЬНО ЗАКІНЧИЛОСЯ
Можна вважати, що з процесом децентралізації в Хмельницькій області завершено, відтак на карті не залишилося жодної білої плями. За громади, які в силу певних причин зволікали з впровадженням реформи, вирішили урядовці, визначивши з ким далі працювати і до кого приєднуватися.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 61 — 75 з 1359
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЧУЖИМИ РУКАМИ
ЧУЖИМИ РУКАМИ Український народ дуже політизована нація. Про це свідчать різні дебати в маршрутках, на ринках, кухнях, супермаркетах, під час святкових подій, фуршетів. Усі знають, як керувати державою, як наповнити бюджет, як повернути Крим, як закінчити війну і знають чому ми так погано живемо. 
Знають це не лише чиновники при владі, але й простий люд, та ніхто не хоче докласти жодних зусиль, аби хоч щось зрушити з мертвої точки. Простий люд не піде поскаржитися на медика, бо ще доведеться з дітьми звертатися,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.