Перейти на мобільну версію сайту


26.08.2016

17 ЗАВОДЧАН ОТРИМАЛИ ОРДЕРИ

чехова451Квартирний колапс автоагрегатчиків завершено.

Історія будинку на вул.Чехова, 45 тягнеться ще з 1989 року: саме тоді й було розпочато господарським способом будівництво багатоквартирного будинку – житла для працівників автоагрегетного заводу. Криза 90-их та розвал Союзу зупинили будівництво дев’ятиповерхівки на шостому поверсі.

Зміна власності підприємства призвела до появи ВАТ «Кам’янець-Подільськавтоагрегат», який увійшов до холдингової компанії «АвтоКРАЗ», а житловий будинок потрапив до його статутного фонду.

Ця прикра помилка відкинула працівників автоагрегатного, які мали незабаром отримати заслужене житло аж на 22 роки.

Ситуація на підприємстві змінилася на краще в 2004 році, коли вперше за підсумками року було отримано невеликий прибуток. Тоді було розроблено проект угоди на завершення будівництва житлового будинку, який мала ратифікувати наглядова рада, яка натомість запустила процедуру продажу. Саме з того моменту почалисячехова45 непорозуміння між заводчанами та спостережною радою. От і почалися поневіряння. Голова профкому Анатолій Мишляковський наполягав, щоб було відмінено незаконне введення до статутного фонду будинку, але його не почули, й розпочалася судова тяганина. Тоді на допомогу прийшов тодішній міський голова Олександр Мазурчак. Господарський суд у лютому 2005 року відмінив право власності «АвтоКРАЗа» на цей будинок. Згодом його тричі намагалися незаконно продати через Фонд держмайна, але профспілка підприємства була наполегливою і пройшла всі кола пекла. У липні 2011 року будинок було прийнято в комунальну власність міста з подальшою добудовою й наданням квартир заводчанам.

І ось 23 серпня 17 щасливчиків-автоагрегатчиків нарешті отримали довгоочікуване житло. Дві квартири надано міським черговикам, решта квартир відійшла компанії забудовника.

- Нині в нас велике свято і щастя, - говорить Анатолій Іванович. - До цього ми, заводчани, йшли багато років і нарешті це сталося завдяки підтримці міської влади та нардепа. Це вони простягнули руку допомоги. Щира подяка всім, хто ощасливив нас і наші родини. Ми дякуємо особисто Майї Гурській, Сергію Цугелю, Анатолію Качуровському, Анатолію Нестеруку, Михайлу Сімашкевичу, Володимиру Новаку, Володимиру Мельниченку, а також будівельній компанії «КапіталБуд». 


Теги: квартири, автоагрегатний, Чехова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.