Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

МІЛЬЙОНИ ДО БЮДЖЕТУ ВІД АГРАРІЇВ РАЙОНУ
Ще не було такого року в аграріїв, щоби все пройшло легко й без особливих зусиль, щоб врожаї були гарними, а прибутки відповідними. Сільське господарство щорічно зазнає якихось впливів – то погода свиню підсуне, то влада. Не став винятком і рік, що минає. Якщо із врожаєм більш-менш пощастило, то на державну прихильність сподіватися не доводиться. Тим паче, що з нового року в цій галузі хочуть запровадити вільний обіг землі, тобто дозволити всім продавати землю та її купувати. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗЕМЛЮ – З МОЛОТКА?!...
Напередодні Дня працівників сільського господарства парламентарі зробили для аграріїв України по-справжньому неочікуваний «подарунок». Проігнорувавши численні й неодноразові акції протесту, депутати Верховної Ради в першому читанні ухвалили рішення про лібералізацію ринку землі.
Хтось вже встиг назвати цей день ганебним для українського парламентаризму. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КАМ’ЯНЕЦЬКУ «БРУКІВКУ» ВІДЗНАЧИЛИ ЄВРОПЕЙЦІ
8 листопада в Берліні Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» отримав європейську відзнаку «EFFE Label 2019-2020»!
Саме цього дня в німецькій столиці проходив Другий міжнародний форум співробітництва «30 років після падіння Берлінського муру: Європа «знизу догори».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НА ДИВО БУЛИ ОДНОГОЛОСНИМИ
13 листопада терміново було скликано позачергову сесію міськради, на яку зібралося 25 депутатів.
На порядку денному були надзвичайно важливі для життєдіяльності міста питання. Зокрема, про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2019 рік». 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ТІЛЬКИ П’ЯТНАДЦЯТЬ ДОПУЩЕНО ДО ФІНАЛУ
Усі проекти, що були розглянуті за участю їх авторів на останньому засіданні координаційної ради з питань Громадського бюджету, а це – 15 ініціатив, допущені до фінального етапу. Віддати свій голос за один із проектів кам’янчани зможуть уже з 15 листопада. Голосування буде розміщено на сайті міської ради kam-pod.gov.ua і триватиме до 30 листопада.

НАГОРОДИЛИ ГЛОЗМАНА І ВИРІШИЛИ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
14 листопада пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на яке було винесено понад 50 питань порядку денного. Ще до початку розгляду питань директору ТОВ «Полімет-ЛТД» Анатолію Глозману було вручено відзнаку міського голови «За заслуги перед громадою міста».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГОБЕЛЕНОВА МАЙСТЕРНІСТЬ ЮЛІЇ СТЕПАНЮК
Людина створена для того, щоб творити, бо творчість це особлива царина діяльності. Її не можливо пояснити логічними категоріями, вона заявляє про себе у власний спосіб, й лише так. Втілюючи у творах образи свого художницького бачення, автор відкриває нам шлях до пізнання прекрасного, ключ від якого в руках тих, хто творить. І кожна зустріч з талантом це ще одна грань пізнання Світу.

ПЛЕНУМ ОБИРАВ
5 листопада відбувся пленум ради ветеранів міста. Засідання відкрив голова ради ветеранів міста, полковник у відставці Леонтій Рогаль. 
На розгляд членів ради ветеранів міста Леонтій Іннокентійович запропонував структуру міської організації ветеранів, зауважень по якій не було.

ВАТУТІНА СТАЛА СЛІПАКА, ГОЛОВАНЕВСЬКОГО – СОЛОВ’ЇНИМ
Чергова сесія міської ради розпочалася із нагородження кікбоксера, чемпіона світу Романа Головатюка та його тренера Анатолія Лабатюка. Почесну грамоту і сертифікат на 5 тис. грн спортсмену вручив секретар міської ради Дмитро Васильянов. Нагадаємо, що 19-26 жовтня в місті Сараєво на чемпіонаті «Championship Word WAKO Senior kickboxing 2019» (K-1, LK, LC) Роману вдалося здобути золоту медаль, подолавши спортсменів із Франції, Білорусі та Польщі.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

АДМІНІСТРАЦІЇ СКОРОЧУЮТЬ
Про скорочення чиновників у районних державних адміністраціях говорили давно, ще з початку старту реформи децентралізації. Правда, якихось особливих кроків у цьому напрямку практично не було зроблено.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РАЙОНИ УКРУПНЮЮТЬ
Питання кількості районів, які будуть в Хмельницькій області після завершення реформи децентралізації, й досі не вирішене. Саме з цього приводу 4 листопада в обласному центрі зібралися представники громад Хмельниччини та експерти в галузі децентралізації, аби обговорити можливе укрупнення районів. Під час засідання присутні проаналізували чотири наявних на сьогодні версії та намагались виокремити плюси та мінуси кожної.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГОЛОВНА МІСІЯ – ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ
З 1 серпня 2017 року шляхом злиття Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України утворено Фонд соціального страхування України. Відповідно на Кам’янеччині виплатою матеріального забезпечення, наданням соціальних послуг застрахованим особам, виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань за кошти Фонду займається Кам’янець-Подільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРОТЕСТУЮТЬ ПОКИ ЇХ НЕ ПОЧУЮТЬ
У середу, 30 жовтня, аграрії зі всієї України вийшли на масову акцію протесту, організованою ГО «Всеукраїнська Аграрна Рада», проти включення до порядку денного парламенту законопроєкту №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з 2020 року вводиться ринок землі в Україні.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РИНОК ПРАЦІ В НАДІЙНИХ РУКАХ
У неділю, 3 листопада, в Україні відзначатимуть День соціального працівника. Це свято гуртує навколо себе людей багатьох професій. Серед них є й ті люди, які допомагають здобувати професії. Це працівники Центру зайнятості, котрі допомагають у, без перебільшення, скрутний період, під час безробіття та пошуку роботи. Які послуги надає сьогодні міський Центр зайнятості та як змінилися підходи в обслуговуванні клієнтів Державної служби зайнятості розповідає директор Центру Наталія Пос­това.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДИТЯЧІЙ ХУДОЖНІЙ – 50
Здається, все починалося так недавно! Але вже минуло п’ятдесят років відтоді, як міська дитяча художня школа відкрила двері для своїх перших учнів. З того часу відбулось 46 випусків, біля 2000 випускників отримали свідоцтво про початкову художню освіту. Вчорашні дівчатка і хлопчики вже знайшли своє місце в житті, значна частина з них продовжили художню освіту і набула різних мистецьких професій. Багато відомих людей нашого міста отримали початкову художню освіту в ДХШ. 


Статті 1 — 15 з 1529
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ
ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ Специфіка моєї професійної діяльності дозволяє кожного дня бути в русі, знаходити нові захоплення, знайомитися з різними людьми, писати про їхню долю і вподобання, аналізувати навколишній світ та разом з цим розбиратися і в самій собі. По великому рахунку це дуже чудово. Це все якось систематизує таку звичну для мене хаотичність у голові. Нещодавно після однієї з чергових зустрічей я для себе зробила чітке розмежування, що я люблю і що мені подобається, а що – ні.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.