Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

ЗУХВАЛІСТЬ ЗАМІСТЬ КОНКРЕТИКИ

морг25 вересня розпочала свою роботу комісія, створена міським головою, щодо встановлення причин нестерпного запаху в старовинному приміщенні міської лікарні (колишній земській лікарні). Комісія, яку очолив заступник міського голови Василь Сукач, розпочала роботу з приміщення швидкої допомоги. На той час їдючого запаху на другому поверсі, який знаходиться над приватним ритуальним центром, не було. Як і не було його в приміщенні ритуального центру, хоча там на той час знаходився покійник. Смороду не було в коридорі центрального входу в лікарню. 

Коли на швидкій були члени комісії, водії та медики почали жалітися Василю Олександровичу на свої жахливі умови перебування та праці, на те, що їх вже давно обіцяли переселити з другого поверху на територію станції переливання крові і на це вже є погодження обидвох обласних структур, на те, що люди зі швидкої втікають на іншу роботу, але їх постійно намагався перебити депутат Невенчан та спровокувати інцидент. Коли почали огляд приміщень швидкої, при вході в одну з кімнат пан Невенчан зухвало відштовхнув кам’янецьку активістку і почав звинувачувати журналістку незрозуміло в чому. Мовляв: «Приберіть цю звідси». Незрозуміло, чому журналісти мають когось звідкись прибирати чи захищати недолугих депутатів. Для цього є поліція. Коли журналістка зробила йому зауваження про неприпустиму поведінку не лише як депутата, але й чоловіка, він тоді її підстеріг на самоті та штовхнув, а потім почав голосно звинувачувати у незрозумілих чужих гріхах. Напевне, його навмисне випускають для різних провокацій, щоб відволікти увагу від основної проблеми. Як то все було зроблено зі стоматполіклінікою, де працювала його дружина. І коли виникло питання про те, що стоматологи самі спроможні на себе заробляти, а не класти гроші у власну кишеню, тоді на вуха був поставлений весь депутатський корпус, створені комісії, підбурений колектив і врешті-решт добили КП «Стоматологічна поліклініка», яке стало просто відділенням міської поліклініки.

Тепер вже створюються провокації навколо міської лікарні, зокрема, не можуть встановити джерело смороду, який дошкуляє швидкій допомозі, не можуть докласти зусиль, аби врешті-решт переселити швидку допомогу в нормальні умови. Ця каденція напевне наостанок хоче урвати все можливе й неможливе. Інакше як розцінити таку поведінку окремих народних обранців, які намагаються ховатися від преси і громади. А враховуючи те, що вони нині складають більшість у міській раді, ще й мстять неугодним.

Та попри все, комісія розпочала свою роботу і надалі буде встановлювати причини смороду в приміщенні.

Теги: комісія у морзі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.