Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2018

ЗНОВУ ПРИЙШОВ КІР

кірЯк повідомила завідувач відділення організації епіддосліджень Алла Грицай, з січня до травня в місті захворіло на кір 31 особа, інтенсивний показник становить 31,1 на 100 тис. населення.

Серед захворілих 12 дорослих та 19 дітей. До року – 1 дитина, до 4 років – 7, до 9-ти – 8, 10-14 р. – 3 дітей. Зафіксовано 28 осередків, з них 21 домашні (3 сімейних з 2-ма випадками, дві адреси, де тимчасово перебували 9 хворих циган, 16 домашніх осередків з рдним випадком) та 7 об’єктів (ДНЗ №17 – 2 випадки, ЗОШ №10, ЗОШ №1 та НВК №9 – по 1-му випадку, 2 аптеки та перинатальний центр). 22 хворих – мешканці міста (12 дорослих та 10 дітей), інші 9 хворих – це діти ромської національності, які тимчасово перебувають на території міста за адресами, де періодично зупиняються кочівні цигани.

Інтенсивність епідпроцесу з кору в місті стрімко зростає. Так, за минулих 2 тижні (з 19 квітня до 2 травня поточного року) зареєстровано 17 випадків кору. 15 хворих госпіталізовані в лікувальні заклади, двоє хворих лікуються амбулаторно. Епідрозслідування проведено у всіх випадках. За даними епіданамнезу двоє захворілих дорослих із групи ризику (працюють фармацевтами в міських аптеках) не виключають можливого контакту з хворими на кір за місцем роботи. Визначено межі осередків та коло контактних. Розгорнуто повний комплекс протиепідемічних заходів у домашніх осередках та організованих колективах. Робота в осередках триває, за епідпоказами проводяться щеплення дітей у школах та дитсадках. Питома вага щеплених серед загальної кількості захворілих з початку року становить 19,3%.

Як нам стало відомо, на кір захворів директор однієї зі шкіл міста.


Теги: в місті хворіють на кір

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.