Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

ЖЕРТВА СИТУАЦІЇ

школаСкандал на рівному місці намагалися роздмухати минулого тижня в школах №13 і №6 дві відомі в місті одіозні особи. Одна з них колись палко відстоювала честь і гідність, а головне невинність вбивці 18-ти річного Павла Теплюка.

Нині ж не пощасило НВК №13, який потрапив під приціл. І не тому, що там погані вчителі, директор, діти, а тому, що в цій школі навчалася дівчинка, матір якої пиячила і знущалася над своїм дитям. Як виявилося, схожа ситуація сталася і в ЗОШ №6, де навчався син цієї горе-матусі. Там теж були показові виступи тих же одіозних жінок.

А тепер по-порядку. У мами троє дітей, вихованням яких вона не займалася. Старший син змалечку мешкає з бабцею, двоє менших – біля неї. Як соціально незахищена, а ще й оформила опіку над матір’ю, пані отримувала 12 тис. грн. Гроші зазвичай йшли на гучні розваги жінки, яка тісно дружила із зеленим змієм. А він, хитрун, дружив із нею доки були гроші. Як закінчувалися, бідолаха сама собі мусила давати раду. Дітей в школі безкоштовно годували, збирали що могли, аби допомогти їм. Багато років служба у справах захисту дітей теж намагалася щось робити, але чомусь дуже толерантно. Нарешті дітей відправили в хмельницький притулок «Подолянчик», проте «чуйні й добрі» хмельничани підсунули свиню. Комісія вирішила, що мама виправилася і через три тижні віддали їй дітей. Вмовили директорів шкіл, аби ті прийняли їх назад. Зрозуміло, що це було великою помилкою, але погодилися. Мама була зобов’язана оформити всі належні документи, пройти огляд у лікарів, і лише тоді учнів мали зарахувати в певний клас.

Тиждень чекали на дітей у школі, але ніхто жодного повідомлення не декларував. І раптом, саме в день, коли було призначене судове слухання про позбавлення батьківських прав, на другий урок математики в класі з’являється учениця, якої немає в класному журналі і взагалі в жодному документі школи. Зрозуміло, що вчителька не дала згоди, аби дівчинка була присутньою на її уроці, адже жодної медичної довідки про те, що дитина може бути в дитячому колективі, не було. Дівчинка повідомила, що мама їй веліла йти на урок саме тоді, коли розпочався суд. Сама мама на суді не була присутня. Дійшовши до парку, неподалік якого вона живе, дівчинка подзвонила мамі і повідомила, що її в клас не пустили. Та, у свою чергу, подзвонила своєму одіозному представнику в суді, і відразу на адресу вчительки та школи посипалися звинувачення. У школу викликали поліцію і повідомили про знущання над дитиною.

Молоді, недосвідчені поліцейські стали на бік дитини. Бідолашній вчительці, які ніколи не була в такій ситуації, було непереливки. Аж до звільнення з роботи. Але цю ситуацію потрібно розглядати комплексно і не йти на повідку в театралізованих дійств.

Отже, припустимо, що дитина прийшла до школи з педикульозом чи туберкульозом або з коростою ,і вже наступного року мінімум увесь клас з вошами, бацилою чи чухавкою. Що би сказали батьки інших дітей вчительці та директору? Довідка від лікарів про стан здоров’я дітей, навіть, із благополучних сімей, які кілька днів не відвідували школу, обов’язково повинна бути, і тоді в разі чого вже медики лікують або відповідають за стан здоров’я.

Далі: яку юридичну відповідальність може нести вчителька чи школа за дитину, яка в них не рахується? Візьмемо чисто людський фактор – дитину виставили з класу, і вона зникла чи не прийшла вчасно додому. Для нормальних сімей це катастрофа, бо дитина може заблукати, її можуть викрасти і батьки пильно, інколи безмежно оберігають своїх чад і до десятого класу водять за ручку. Як на мене, це нормально. А тут дитина самостійна з пеленок. Вона знає, куди йти, чим харчуватися, знає, де небезпечно і як себе захистити. Тому не було в педагога нагальної потреби вести цю дитину за ручку, тим паче, що її мама про це не піклується і цим не переймається. Тож не потрібно шукати цапа відбувайла, а запитати в матері: «Чому її діти недоглянуті? Чому вони не ходять до школи? Чому вона сама не дбає про них і знущається? А ще, чому вона паразитує на їхньому дитинстві, а потім усіх навколо робить винними?».

Це театралізоване дійство, яке влаштували вчителям, урок на все життя для них. Незважаючи на те, що вчитель повинен прийти в клас, відчитати свій предмет і вкласти в голови знання, практика доводить інше. Вчитель – незахищена людина, яка щодня, щохвилини, переступивши поріг школи, вже ходить по лезу. Бо ж вона, окрім того, що сама має добре підготуватися до уроку, цілий урок «танцює», втлумачуючи знання в голови своїх учнів, ще й мусить півуроку займатися їхнім вихованням і заспокоюванням, бо вони прийшли до школи вже збуджені і їм потрібно десь вихлюпнути свій негативний заряд, адже вдома за такі витівки можуть отримати на горіхи від батьків. А тут можна все: коли вчителька відвернулася до дошки, щось писати, можна залізти на вікно третього поверху і відчинити його, бо просто так захотілося, або вирішила полоскотати нерви вимогливому педагогу. За те, що не так глянув, або зробив зауваження, поскаржившись вдома на вчителя, обвалиться шквал незадоволення, звинувачень у непедагогічній і недопустимій поведінці, на вчителя можуть у соцмережах завести судові розбори. Вчитель нині незахищений від батьків, мажорів, пересудів. Вчителі не вміють відстояти себе і безпідставно ображену колегу, бо ж за честь мундиру слід уміти постояти.

Так сталося, що на голову вчителя математики звалилася ця проблема. Це молодій жінці буде урок, а для всіх вчителів міста потрібно влаштувати лікбез, як себе поводити в тій чи іншій ситуації, а не чекати, коли до вас викличуть поліцію. Потрібно було її, поліцію, викликати вчителю і повідомити про знущання матері над власною дитиною та порушення прав інших дітей.

Але матір зі своїми поплічниками, ховаючи своє злочинне ставлення до власних дітей, хочуть крові, щоб переключити увагу від себе і показати, як вони дуже переймаються правами своїх дітей. Тому не повинна служба у справах дітей та суд йти на поводу таких батьків, адже вони й надалі маніпулюватимуть усіма навколо, аби вижити в цьому світі. А ще зазвичай такі батьки заробляють на таких випадках, адже суд стане не на бік вчителя «нелюда», а на бік бідолашної матусі з її недоглянутою дитиною.


Теги: скандал у школі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.