Перейти на мобільну версію сайту


11.12.2015

ЗАТИСНУЛИ З УСІХ БОКІВ

Із минулої п’ятниці аграрії Хмельниччини страйкують. Моментів для невдоволення у хліборобів чимало - це і недосконале законодавство, і податковий тягар, який намагаються на них навішати, і недобросовісна конкуренція з боку великих агрохолдингів.

4 грудня представники аграрного сектору, прихопивши сільськогосподарську техніку, з’їхалися під стіни ОДА, аби страйкпривернути увагу влади до нагальної проблеми. За словами аграріїв, ТОВ «Агрохолдинг 2012» намагається рейдерським шляхом захопити землі, що обробляють дрібні та середні фермери, пропонуючи селянам за їхню оренду більш вигідні умови. У свою чергу, ТОВ «Агрохолдинг 2012» свою позицію пояснює бажанням покращити добробут селян та пропонує орендну плату на рівні 10% за пай і соціальний пакет.

- Нас вимушено заганяють у глухий кут, - в один голос пояснюють ситуацію аграрії Кам’янеччини. - Роблять усе можливе, аби ми не могли конкурувати з монополістами. Та сьогодні на дрібних і середніх фермерах лежить купа зобов’язань. З бідами чи проблемами йдуть до нас. Чи такою ж буде ситуація, коли землі оброблятиме дядько, який керуватиме зі столиці? Навряд чи.

На своїй сторінці в соцмережі голова обласного осередку Аграрної партії Сергій Іващук зауважив: «Те, що сьогодні відбулося, не може бути не почутим! Не може бути не вирішеним! Це надзвичайно важливе питання. про «захват» шляхом підкупу селянина землі! Про збереження податкових пільг, спецрежиму для аграріїв! Скільки можна заганяти агросектор до низу?

... Знаючи ціну цьому непростому бізнесу, приходить недобросовісний конкурент, який шляхом живих і моментальних коштів маніпулює і виманює землю, з якою що буде потім? Як вижити і конкурувати фермеру, в якого один трактор?».

Голова обласної ради Михайло Загородній пообіцяв втрутитися в конфлікт та на наступній сесії облради, яка відбудеться 20 грудня, поставити на голосування звернення аграріїв.

Теги: страйк, аграрії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.