Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2012

Запасайтеся човнами і чунями!

Аби дістатися до своїх домівок, мешканці провулку Лагерний за 10 років уже могли б обзавестися човниками. А то знову навесні б’ють на сполох: бачиш-но, топить їх! DSC06636_00.jpg
Та якщо серйозно, то до десяти приватних будинків на Лагерному не дійти: уся вулиця - суцільна глибока калабаня. І якби ж то вода просто стояла, можна було б самотужки її відвести з дороги. А тут ситуація набагато складніша. Досить давно цей провулок заасфальтували, але через постійні ремонти вулиці Північної, асфальтове покриття якої щоразу ставало вищим і вищим, провулок за кілька років опинився нижче від її рівня. Тому саме сюди від Суворова по Північній й шурує тала вода. Зливової каналізації на шляху брудного потоку немає, проте знайшов він слабке місце - провулок Лагерний. Набирається тут стільки стічної води, що прямує вона з вулиці просто на подвір’я домогосподарств, а звідти й у підвали. В одного господаря з будинку №9 води набралося майже під підлогу, а зимові запаси молодят з п’ятого будинку взагалі скоро винесе на подвір’я. Та й на розі будинок вже обвалюється.DSC06641_00.jpg
- Днями ми викликали педіатра до нашої чотиримісячної дитини, - розповідає мама немовляти, - а лікар до нас дійти не могла, бо чобітки замочаться. А що ж нам робити?
Інша матуся розповідає, що змушені збирати дітей-школярів в автомобіль, щоб вивезти до школи, яка всього за сотню метрів від домівки, інакше ж звідси не вибратися. У багатьох помешканнях цих стокових заручників сирість, стіни натягнули таку кількість вологи, що і за найспекотніше літо не висихають. У деяких людей - грибок у кімнатах і підвалах.
- Ми куди не хочете вже зверталися, - в один голос, перекрикуючи один одного, повідомляли домовласники. - Нас щоразу футболять в усіх інстанціях. Кажуть, що в приватному секторі люди повинні все робити самі. Але ж ми не винні в тому, що дорожні будівельники не вміють правильно провести розрахунки.
На допомогу затопленому провулку прийшли рятувальники. Вони оцінили катастрофічну ситуацію і вислали для надання допомоги населенню спецавтомобіль СДПЧ-4 міського управління МНС України в Хмельницькій області. Караул за півгодини відкачав талу воду, але не минуло й десяти хвилин після їхнього від’їзду, як вода знову стала заповнювати звичне місце. На ранок калюжа відновилася в повному об’ємі. Але як біля кожного стовпа не можна поставити міліціонера, так не можуть цілодобово чергувати в провулку рятувальники.

Теги: МНС, ЖКГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.