Перейти на мобільну версію сайту


07.12.2012

ЗАПАХ БАРДИ ЗРУШИЛИ З МЕРТВОЇ ТОЧКИ

Хоча би вийшли на старт усі учасники забігу. Принаймні, так можна охарактеризувати ситуацію навколо знешкодження смороду барди з Довжоцького спиртзаводу.  1 грудня за круглим столом зібралися усі сторони.
Народний обранець Володимир Мельниченко, який отримав від громади міста наказ виборців, разом з секретарем міськради Василем Сенюком згуртували навколо цього «смердячого» питання зацікавлених людей. Цього разу окрім директора Центру інновацій, інвестицій та міжнародних зв’язків НАНУ Володимира Єговкіна, генерального директора словацької компанії Василя Стойки (запропонувала місту нові технології щодо боротьби з бардовідходами та займається комплексною програмою очистки і дезінфікації питної, технічної та стічної вод), директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, еколога міста Наталії Татаріної, активістів руху проти смороду в місті, завітав на зустріч навіть (!) директор ДП «Довжоцький спиртовий завод» Олексій Мельник.
Нещодавно було створено робочу групу, яка напрацьовує декілька шляхів вирішення проблеми навколо смороду. Також з’явилися механізм вирішення цієї проблеми та бажання спиртзаводу діяти в цьому напрямку.
Володимир Мельниченко зазначив, що доки не буде досягнуто позитивного результату, доти він не залишить у спокої керівництво підприємства. Володимир Володимирович відзначив, що питання зрушено з місця, оскільки знайдено порозуміння з директором ДП «Довжоцький спиртовий завод». А це чи не половина справи!
У свою чергу, гендиректор словацької компані Василь Стойка попросив, щоб для нього чітко й конкретно поставили технічне завдання, аби він не на пальцях пояснював німецькій стороні, якого результату в нас хочуть досягти.
Валерія Гордійчука теж зацікавив препарат «DUOSON», який він би міг використовувати для роботи комунального підприємства, зокрема, для очищення води. Цей препарат навіть використовує одна відома фірма дитячого харчування для виготовлення продуктів дитячого харчування.
Генеральний директора словацької компанії пообіцяв залишити для випробовування невеличку партію препарату «DUOSON» а також подарувати устаткування для очищення води з використанням цього препарату.

Теги: ДП "Довжоцький спиртовий завод", бардополя, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.