Перейти на мобільну версію сайту


03.04.2015

ЗАКОН ПИСАНИЙ ДЛЯ ВСІХ і «РЄШАЛ» ТАКОЖ

Проблема із захопленням землі на вул.Тімірязєва (Біланівка) виникла кілька років тому. Люди придбали колишню будівлю магазину «Маяк» під житло, і тут почалося... Спочатку їм знадобилася земля для подвір’я. Правдами й неправдами її вибили.

Як виявилося, там пролягає сервітут (проїзд) до підстанції, від якої електрика йде на весь район. Господарі навезли на нього землі, насадили дерева, блокувавши під’їзд до підстанції. До речі, 13 березня вже був прецедент із проїздом до трансформатора на вул.Сірка, 3, коли там розпочалася вул.Тімірязєвапожежа.

Нові власники територію, яка їм не належить, почали обгороджувати муром і засаджувати туями, мовляв влаштовують благоустрій. Але такий «благоустрій» не влаштовує мешканців Біланівки. Мало того, що там і так досить вузька дорога, то ще й на шляху пішоходів насадили туї. Це тепер називається благоустрій? Мешканці цього району неодноразово зверталися в різні контролюючі і дозвільні інстанції. «Газди» постійно отримували усні попередження і коли це не допомогло, «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» дала письмовий припис до 15 березня звільнити сервітут від насаджень і облаштувати зруйнований проїзд до підстанції. Але є люди, яким закон неписаний. Замість того, щоб виконати припис, вони почали погрожувати сусідам, навіть залучили до справи тамтешнього депутата. Народний обранець, замість подбати про те, щоб наблизити цивілізацію в цей район, стала на бік порушників закону й почала відстоювати чиїсь корпоративні інтереси. Вона забула, що має представляти інтереси всієї громади, яка дала можливість отримати їй депутатський мандат. На звернення до депутатки, аби вона хоч раз зустрілася зі своїми виборцями на ввіреному їй окрузі, так її і не дочекалися. То навіщо такий депутат, його необхідно відкликати і обрати того, хто зможе відрізнити біле від чорного.

«Газди», отримавши припис, розпочали широкомасштабний благоустрій: підняли бетонний парапет і ще густіше насадили туй, повністю блокувавши заїзд до підстанції. Крім того, біля будинку виріс гараж без погоджень з відповідними службами, насамперед з фахівцями РЕМ, адже вздовж гаража йде високовольтна лінія електропередач, яка повинна мати охоронну зону. До гаража добудували ще якесь приміщення. На тереторії, яку «газди» відгороджують, проходить міжнародна оптоволоконна лінія, газо- та водопровід. Як можна дозволити огородити на їхій ділянці каналізаційний люк, у якому встановлено лічильники на споживаня холодної води кількох домоволодінь? Чи матимуть їхні господарі можливість доступитися до власних засобів обліку?

«Газди» пояснюють, що встановленням бетонного парапету вони нібито відводять стічні води, а насправді ці води розмивають єдину дорогу, яка з’єднує вулицю Тімірязєва з Білановецькою набережною, де розташована водопійомна станція. Не буде дороги, не зможуть проїхати сміттєвоз, швидка допомога, спеціалізовані ававрійні і рятувальні служби.

І скільки біланівчани не билися із загнаною в кут проблемою, жодна із міських служб не могли її розв’язати, доки інформація не дійшла до заступника міського голови Сергія Бабія. Сергій Віталійович одразу виїхав на місце свавілля. Він запропонував «газдам» припинити протизаконні роботи, щоб даремно не витрачати власні кошти, бо все одно доведеться все привести у відповідність до закону. Але «газда» знехтував пропозицією заступника мера і продовжив зведення бетонного парапету, мовляв «парєшаєм»...

Аби поставити крапку свавіллю, 31 березня на місце виїхали представники «Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста», департаменту містобудування та архітектури. директор МРЕМ Борис Чорний. Зібралися і мешканці Біланівки. Фахівці встановили, що дійсно «газди» діють самовільно, вони протизаконно засадили сервітут туями та звели парапет. Нині ж вони тиснуть на жалість, мовляв витратили величезні кошти на зведення «стічного водовідводу», і його потрібно залишити. Але ж їх попереджав заступник міського голови, то виходить його слова порожній звук?!

Учора під час засідання виконкому було прийнято рішення прибрати туї і дерева з сервітуту.

Теги: вул.Тімірязєва, Біланівка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.