Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

ЗА МОЛОКОМ НА РИНОК, А НЕ НА ТРОТУАР

ринокТретього грудня робоча група у складі представників муніципальної інспекції, міськвідділу поліції, департаментів економіки та архітектури, Держпродспоживслужби і ринків міста провели виїзд на місце стихійного ринку по вул.Князів Коріатовичів з приводу недопущення стихійної торгівлі.

Ще раніше стихійна торгівля проводилася з іншого боку вулиці, а вже коли там замостили тротуарною плиткою, стихійники перебралися на протилежний бік. Разом із сільськими жіночками, які привозять кам’янчанам власну сільгосппродукцію, туди ж перекочували й підприємці з ринку та перекупки. Вони щодня ще з ночі займали метри тротуару і розкладали там свій крам. І якщо на початку жіночки займали невеличку територію, то вже згодом цей стихійний ринок перейшов з Князів Коріативичів за ріг просп.Грушевського. Це була досить неприваблива картина в самісінькому центрі міста. Тут з землі продавали молочку. І якщо молоко ще можна було убезпечити, прокип’ятивши його, то сир та сметана вживалася разом із пилом та мікробами. Неодноразові попередження, роз’яснення, прохання й протоколи на продавців не діяли, тому, відповідно до розпорядження міського голови, для вирішення питання була створена робоча груба під головуванням заступника міського голови Василя Сукача.

Упродовж тривалого часу представники групи працювали з продавцями несанкціонованих ринків, розповсюджуючи серед них інформаційні довідки про небезпечні наслідки для здоров’я мешканців від купівлі продуктів у місцях стихійної торгівлі. Крім того, директори ринків вжили заходів щодо забезпечення торговими місцями продавців сільгосппродукції, обладнавши торгові ряди й прилавки.

ринки– Адміністрація Центрального ринку має можливість надати 100 торгових місць по 1-1,5 погонних метра для торгівлі селян власною продукцією, – запевнили в ТОВ «КВЗП Кам’янець-По­діль­ський». – На ринку затверджені такі тарифи: для сільгоспвиробників 6 грн у день за торгове місце (1 метр), для всіх інших – 12 грн.

Крім того, забезпечити торговими місцями можуть й інші ринки міста. Під час виїзду робочої групи тротуар на Князів Коріатовичів залишився вільним від стихійної торгівлі. Підприємці і реалізатори своїх яток не розкладали. Усі ящики, заготовлені для продуктів, які були поскладені вздовж тротуару, члени робочої групи зібрали для вивезення на смітник.

– Ми будемо виїжджати щодня, поки продавці стихійних ринків не зрозуміють, що такої торгівлі в місті не повинно бути, – зазначив Василь Сукач.

Але тепер виникає питання недоцільності пішохідного переходу в районі «Кодака», бо ж уже відпадає потреба людей переходити на той бік до продавців-стихійників. А кому є потреба перейти, то за 20 метрів є регульовані пішохідні переходи.

Теги: проблеми ринку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.