Перейти на мобільну версію сайту


27.05.2016

ЯЩИК ПАНДОРИ - ПІВНІЧНА

земля24 травня пройшло засідання постійної комісії з питань землекористування, будівництва, архітектури та екології, на якій вчергове постало питання приватизації землі на зеленій зоні вул.Північна. На засідання прийшла делегація мешканців, які обурювалися через те, що одні вже приватизували ділянки на зеленій зоні, а їм не дають цього зробити.

Голова комісії Валерій Слободян зазначив: «Якщо комусь і вдалося приватизувати ділянку, то не при цій каденції. Нині депутати стоять на позиції, щоб зелену зону, тим паче, де проходять комунікації, не давати в приватизацію, можливо, в оренду, але без права забудови. Але це не має відношення до зеленої зони на Північній».

- Для того, щоб біля свого подвір’я навести лад, не потрібно приватизовувати земельну ділянку, - додав заступник міського голови Григорій Горшунов.

Також на засідання прийшла делегація з вул.Чехова. Мешканці просили не продовжувати договір оренди земельної ділянки, що в дворі будинку №45, будівельній компанії, котра, до речі, вже позивалася до суду, який зобов’язав це питання розглянути на сесії. 

Вкотре порушувалося питання будівництва без будь-яких дозволів багатоповерхівки на розі Огієнка і Червоноармійсько . За словами головного архітектора міста Ігоря Пиріжка, на тому місці по Генплану має бути малоповерхова забудова. Із цього приводу комісія звернулася до Архібудконтролю, на що отримали відповідь про те, що рішенням сесії пану Співачуку передано в оренду земельну ділянку для реконструкції, обслуговування та будівництва нежитлової будівлі, яка буде використовуватися під аптеку та офісні приміщення. Підприємець отримав декларацію про початок виконання підготовчих робіт, які в себе включають знесення будівель та інженерних мереж, споруд на винесення та видалення зелених насаджень. Але, як не дивно, назва об’єкта в зареєстрованій декларації значиться як «Будівництво багатоповерхового житлового будинку з вбудованими та прибудованими приміщеннями, які будуть використовуватися для розміщення магазинів продовольчих і непродовольчих магазинів», а це не відповідає цільовому призначенню переданих земельних ділянок. Отже, зазначена в декларації інформація про назву об’єкта є недостовірною, тому в разі проведення позапланової перевірки достовірності даних передбачається відповідальність замовника у вигляді штрафу 27460 грн та надання припису про усунення виявлених порушень.

На довивчення відклали питання про надання пільги на оренду землі Жмеринській залізничній дорозі, адже від такої операції місто може втратити близько 3 млн грн.

«Дурно пахнущий проект» теж відправили на розсуд депутатського корпусу. Мається на увазі, надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі за адресою вул.Маршала Харченка, 2а, Привокзальна, 29, Пархоменка, 74а ДП «Укрспирт», через те, що підприємство багато років не хоче почути сморід, який заважає життю міста. 

Теги: земельний скандал, земля. приватизація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.