Перейти на мобільну версію сайту


26.05.2017

ЯКІ НЕЛЮДИ ПЕРЕОРАЛИ ХЛІБ?!

земляСказати, що це ганебний вчинок - нічого не сказати. Уявіть, хтось узяв і переорав 15,2 га засіяної учнями ДНЗ «Подільський центр ПТО» озимої пшеници та ячменю, ярого ячменю, гречки та сої у с.Зіньківці, яка з 1983 р. виділена закладу профтехосвіті на правах постійного користування для навчально-дослідних цілей. 

Пшениця вже навіть пішла в колос і ще недовго залишалося до збору врожаю. Але тепер його не буде, бо вранці 13 травня, коли працівники ДНЗ побачили, що все поле стало чорним, викликали поліцію, яка почала встановлювати, що сталося. Виявляється, що перед ранком поле орали трактори і щось сіяли. Коли поліція приїхала на виклик, неподалік від поля припаркувався позашляховик із литовськими номерами, а ті, хто знаходилися всередині, тішилися з того, що відбувається.

Окрім матеріальної сторони цієї справи, ще є й моральна. Навіть німецький окупанти не дозволяв собі під час війни нищити посіви хліба. Вони давали можливість селянам обробляти землю. А тут рука нелюда піднялася на святе – ХЛІБ. 

- Уявіть, які збитки завдані училищу, дітям і всьому нашому колективу. Учні під час виробничого навчання та практики з професії тракторист сільгоспмашин категорії А1 сіяли і доглядали за культурами. Ми маємо на території Зіньковецього відділення ферму і тваринний двір, реставрований минулого року учнями, та розраховували годувати тварин вирощеним урожаєм. А тепер ми змушені позбутися тварин, адже годувати їх не буде чим, - згорьовано розповідає директор Михайло Рущак. – Як ті нелюди, які це зробили, можуть ходити по цій землі, як пояснити дітям їхній ганебний вчинок? І ще виникає питання: «Нам що в космосі готувати фахівців для сільського господарства? Для підготовки одного тракториста за нормами потрібно 2 га землі для навчання».

Нині професійна освіта і без того переживає не найкращі часи. Уряд не може визначитися, хто оплачуватиме навчання, стипендії, зарплати. Не може гарантувати після навчання першого робочого місця. А тут керівництво ДНЗ викручуючи руки міській владі і собі, намагається втриматися на плаву, вишукуючи якісь внутрішні резерви, і на тобі, ще й стілець підбили. Такого зухвалого злочину годі було сподіватися.

Хто намагається відібрати в дітей землю і майбутнє?! Схоже це звичайнісіньке рейдерство під дахом високопосадовців.

Теги: с.Зіньківці, «Подільський центр ПТО», земля

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.