Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

ЯК КІСТКА У ГОРЛІ

Епопея навколо магазину «Еталон», що на вул.Драгоманова, 14а, триває вже не перший рік. Нарешті мешканцям будинку, в якому знаходиться цей магазин, увірвався терпець. Вони написали колективну скаргу у міськвиконком з проханням навести лад щодо режиму роботи цього закладу.
З 2009 року цей магазин працює з 06.00 до 24.00. Але, як зазначають жителі, саме опівночі й починається справжнє життя торговельного закладу. Там навіть відбувається заборонена після 23.00 торгівля алкогольними напоями. Постійні крики, сміх, лайка, гучна музика під вікнами людей продовжуються чи не до ранку, а двір будинку перетворився на справжнісінький притон. Батьки, які зранку виводять малюків на прогулянку, біля лавочок натикаються на порожні пляшки, недопалки, використані шприци й, навіть, презервативи. Найняті керівництвом магазину працівники державної служби охорони, які мали б слідкувати за громадським порядком, насправді нічого не роблять, а лише спостерігають за усім цим неподобством.
Мешканці будинку вимагають у власників торговельного закладу обмежити режим роботи магазину до 22.00.
Зважаючи на скарги кам’янчан та висновки комісій, які неодноразово виїжджали увечері на місце торгівлі і фіксували численні порушення, 15 серпня у міськвиконкомі працювала комісія з розгляду матеріалів щодо зміни режиму роботи, призупинення дії або анулювання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг та закладів ресторанного господарства, розташованих на території міста. Член комісії, завідувач міського управління економіки Майя Гурська запропонувала власникам магазину змінити режим роботи їхнього закладу з 08.00 до 22.00.
Власники не погодилися. Свою відмову вони аргументували тим, що діють у межах чинного законодавства, не порушують дозволів на торгівлю, які ще декілька років тому отримали від міської влади. Також вони зазначили, що, мовляв, постійно йдуть на зустріч мешканцям будинку, в якому знаходиться магазин. За свої кошти вони найняли працівників Державної служби охорони, нещодавно придбали труби на ремонт каналізаційної системи будинку і вже звернулися до керівництва КП «Міськтепловоденергія» з проханням провести ремонтні роботи. У планах - чищення підвалів від сміття і проведення дератизації.
Утім на запрошених на засідання комісії мешканців будинку ці аргументи не вплинули, швидше навіть обурили. Жодної благодійності від власників магазину вони не потребують, лише вимагають, щоб їм дали можливість нормально жити у власних квартирах і спокійно спати уночі.
Вислухавши обидві сторони конфлікту, комісія одноголосно прийняла рішення таки змінити графік роботи магазину з 08.00 до 22.00. Відповідно до цього, підготувати й нові дозволи на право торгівлі.

Теги: магазин "Еталон"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.