Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

ВЗЯЛИСЯ ЗА ЛИСИЦЬ

утмр«КЛЮЧ» неодноразово піднімав тему відстрілу лисиць, які періодично дошкуляють мешканцям міста та району, а також становлять небезпеку як для людей, так і для свійських тварин.

Так, з цього приводу, 22 листопада, спеціалістами Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели нараду з представниками Кам’янець-Подільської РО УТМР.

Нарада проведена в зв’язку з отриманням дозволів на регуляцію чисельності червоної лисиці на території Кам’янець-Подільського району. Під час зустрічі визначено порядок співпраці з відбору зразків біологічних матеріалів від відстріляних лисиць з метою визначення ефективності кампанії з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин.

У нашому та Чемеровецькому районі з 23 листопада у вихідні дні проводяться заходи з регуляції чисельності червоної лисиці. За цей час бригади мисливців добули 94 особини, 39 з них здали до лабораторного центру ветмедицини на дослідження щодо сказу.

Процес регуляції відбувається за спеціальними державними дозволами у суворій відповідності до норм природоохоронного закону. Під час таких виходів мисливці знаходять трупи загиблих лисиць без ознак вогнепальних поранень і це викликає занепокоєння щодо випадків сказу. Є вже 6 таких випадків, останню лисицю знайдено між Адамівкою і Параївкою.

 Юлія ДУЛІЧЕНКО. 


Теги: РО УТМР, відстріл лисиць

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.