Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2018

ВИБОРОЛИ ПРАВО НА НАВЧАННЯ

славутинка13 липня під час пленарного засідання позачергової сесії обласної ради депутати проголосували за поверненя Кам’янець-Подільській спеціалізованій школі-інтернат «Славутинка» початкових класів, залишивши закладу I-III ступені.

За це рішення свій голос віддав 61 народний обранець. Також троє обранців утрималося, а четверо депутатів не брали участі в голосуванні. Примітно, що депутати, які представляють інтереси Кам’янеччини в обласній раді – Яків Цуглевич, Василь Строяновський та Володимир Федорчук підтримали рішення.

Крім цього депутати доручили обласному департаменту освіти і науки спільно з профільною комісією ради об’їздити всі загальноосвітні навчальні заклади краю та сформувати комплексне бачення розвитку початкової та середньої школи Хмельниччини. Заслуховування узагальненої інформації запланували на осінь 2018 року.

Тема «Славутинки» викликала майже стовідсоткове порозуміння депутатського корпусу. Більшість обранців зійшлися на тому, що на попередній сесії вони проголосували за не до кінця вив­чене питання.

До слова, місяць тому під час пленарного засідання сесії облради 52 з 64 депутатів проголосували за ліквідацію початкових класів Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка». Після цього рішення сесії 210 учнів 1-4 класів втратили право на освіту. Згодом Міністерство освіти розкритикувало таке рішення депутатів Хмельниччини, наголосивши на його неправомірності.

Наполегливість батьків, педагогів та керівництва школи дала свої результати – до депутатів достукалися, а вони, у свою чергу, почули своїх виборців.


Теги: "Славутинка" перемогла

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.