Перейти на мобільну версію сайту


16.01.2015

ВУЛИЦЯ ПОХОРОННА АБО ЦВИНТАРНА

Напевне, вулицю Першотравневу потрібно перейменувати на Похоронну або Цвинтарну. Саме тут, починаючи від входу в ринок «Династія» і аж до вул.Данила Галицького вздовж магазинів ритуальних послуг господарі повиставляли на тротуарі траурні атрибути - вінки, букети, надгробні пам’ятники. Ще лишилося десь примостити домовину...

13 січня інспектори КП «Інспекція з благоустрою та санітарної очистки міста» провели рейд разом із місцевими журналістами. Йому передувало рішення виконкому від 25 грудня про ритуал.JPGзаборону суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію предметів ритуальної прина, розміщувати та здійснювати продаж ритуальних предметів поза межами торгових об’єктів.
Крім того, правила благоустрою міста забороняють здійснювати підприємницьку діяльність на прилеглих до проїжджої частини територіях, пішохідних зонах. Незважаючи на усні апелювання до підприємців, ті продовжували виставляти свій товар на тротуари. 5 січня підприємці отримали письмове попередження, але й це не допомогло.

Отже, під час рейду на двох власників магазинів було складено протоколи про адмінпорушення, які тягнуть за собою штраф для приватних підприємців від 850 грн до 1700 грн, для фізичних осіб - 340-1360 грн.

- Як іду цією вулицею, - каже пані Людмила, - не можу втриматися від сліз, коли бачу вінки і пам’ятники.

Нещодавно жінка поховала єдину доньку.

Інша пані Інна каже: «Я взагалі намагаюся обходити цей квартал, бо раніше, коли там ішла, мені ставало зле».

Теги: ритуальні послуги, торгівля, інспектори з благоустрою

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.