Перейти на мобільну версію сайту


19.02.2016

ВНОЧІ ВИРІС КІОСК, ЯКИЙ ЗАБЛОКУВАВ ВХІДНІ ДВЕРІ

Сюрприз пані Ольгу, продавчиню риби на ринку, чекав у вівторок після вихідного в понеділок. Її робоче місце заблокував сусід по кіоску, встановивши свій новий кіоск, закривши ним доступ до торгового вікна, яке виходить на досить людне місце. Як кажуть, полюбовно питання сусід вирішити не бажав, крім того, він не попередив сусідку про наміри, а тихенько написав заяву і розширив своє торгівельне місце.

Взагалі, коли людина має якісь наміри, то обов’язково погоджує із сусідами, аби потім не було проблем. У цьому випадку зрозуміло, чому цього не зроблено, бо ж хто би дозволив себе ущемити? Крім того, жінці досить таки поталанило, бо її робоче місце виходило на два боки, як і в сусіда, але, напевне, в такий спосіб він вирішив прибрати конкурентку, розширивши своє робоче місце ще на дві позиції. Отже, він має аж чотири підступи до своєї риби, а пані Ользі зменшив їх до одного. Також жінка торгувала на одне вікно, бо не мала такої вже нагальної потреби, та й не було зроблено ще одного входу в приміщення. Отже, замість того, щоб заробляти гроші на хліб насущний, їй довелося воювати за право доступу до робочого місця, тому було викликано поліцію, яка зафіксувала факт унеможливлення проводити підприємницьку діяльність.

По коментар ми звернулися до голови ГО «Самоврядування ринку» Анатолія Гуроми та директора ринку   Сергія Чернявського. 

- Дійсно, до мене звернувся підприємець із заявою про надання йому місця під встановлення ларька, я й дав йому дозвіл. Якби звернулася та пані, до якої прилягає встановлений кіоск, я би і їй дав дозвіл. Закону я не порушив, у тому місці просто продовжено торговий ряд. А у пані є можливість торгувати з іншого боку. Що ж стосується пожежного проїзду, він там є, 4 метри цілком достатньо, - каже Сергій Євгенович .

- Люди дійсно звернулися, щоб їм надали додаткову площу для розміщення кіоску, директор скористався своїм правом і видав дозвіл, закон там не порушено ніякий, - каже Анатолій Гурома.

Аби відстояти свої права, пані Ольга викликала поліцію. Також вона звернулася до суду щодо відшкодування їй недоотриманого заробітку.
Зрозуміло, що дозволи видавати можна, тим паче законні, але той, хто збирається вчинити якусь дію, що залежить ще й від інших людей чи може їм нашкодити, повинен був би погодити це питання із сусідом, а не брати силою чи тишком-нишком встановити вночі, а на ранок - ось вам проблему.

Не по-людське так чинити, навіть, якщо це конкуренція, то вона вже нездорова.

Теги: Центральний ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.