Перейти на мобільну версію сайту


14.07.2020

ВІЙНА ЗА РАЙОНИ ТРИВАЄ

14Цього тижня Верховна Рада України планує розглянути проект постанови про утворення та ліквідацію районів (№ 3650). Нагадаємо, що, відповідно до нового поділу районів, у Хмельницькій області має бути не 20 районів, а п’ять. 

9 липня під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рішення щодо Хмельницької області залишили без змін. Хоч напередодні своє невдоволення ситуацією висловили жителі Ярмолинецького та Чемеровецького районів.

Відтак після рішень Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування склад районів Хмельниччини виглядатиме так:
Дунаєвецький район (з адміністративним центром у м.Дунаївці) у складі територій Городоцької міської, Дунаєвецької міської, Маківської сільської, Новодунаєвецької селищної, Новоушицької селищної, Смотрицької селищної, Солобковецької сільської, Чемеровецької селищної, Сатанівської селищної, Закупненської селищної  територіальних громад.
Кам’янець-Подільський район (з адміністративним центром у м.Кам’янець-Подільський) у складі територій Гуківської сільської, Гуменецької сільської, Жванецької сільської, Кам’янець-Подільської міської, Китайгородської сільської, Орининської сільської, Слобідсько-Кульчієвецької сільської, Староушицької селищної територіальних громад.
Старокостянтинівський район (з адміністративним центром у м.Старокостянтинів) у складі територій Антонінської селищної, Білогірської селищної, Заслучненської сільської, Красилівської міської, Миролюбненської сільської, Старокостянтинівської міської, Староостропільської сільської, Старосинявської селищної, Теофіпольської селищної, Щиборівської сільської, Ямпільської селищної територіальних громад.
Хмельницький район (з адміністративним центром у м.Хмельницький) у складі територій Війтовецької селищної, Віньковецької селищної, Вовковинецької селищної, Волочиської міської, Гвардійської сільської, Деражнянської міської, Зіньківської сільської, Летичівської селищної, Лісовогринівецької сільської, Меджибізької селищної, Наркевицької селищної, Розсошанської сільської, Хмельницької міської, Чорноострівської селищної, Ярмолинецької селищної територіальних громад.
Шепетівський район (з адміністративним центром у м.Шепетівка) у складі територій Берездівської сільської, Ганнопільської сільської, Грицівської селищної, Ізяславської міської, Крупецької сільської, Ленковецької сільської, Михайлюцької сільської, Нетішинської міської, Плужненської селищної, Полонської міської, Понінківської селищної, Сахновецької сільської, Славутської міської, Судилківської сільської, Улашанівської сільської, Шепетівської міської територіальних громад.

Щоправда, експерти переконані, що в Хмельницькій області оптимальними мають бути три райони, як це обговорювалося з початком впровадження реформи децентралізації. Зокрема директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук переконаний, що для Хмельницької області оптимальним було би три райони: Хмельницький, Шепетівський і Кам’янець-Подільський, про що він розповів колегам з НГП.

Проте чемерівчани продовжують відстоювати своє бачення Хмельницької області та зокрема Чемеровецького району у складі Кам'янець-Подільського району. Про це повідомив голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

- Сьогодні вранці відбулася зустріч із головою комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого розвитку та містобудування Андрієм Клочко, про яку було домовлено під час вчорашнього відкритого діалогу щодо приєднання Чемеровецького району до новоутвореного Кам'янець-Подільського. Разом із депутатом Хмельницької обласної ради Олегом Скринчуком та депутатом Чемеровецької селищної ради Олександром Чорним передали зібрані жителями Чемеровеччини підписи. Щиро дякуємо Андрію Андрійовичу за надану можливість бути почутими і сподіваємося на підтримку! - зауважив він.

Остаточну крапку в районуванні областей мають поставити народні депутати вже цього тижня.

Теги: райони Хмельницької області, децентралізація, Олександр Собань

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.