Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

ВІД ПРОЕКТУ ДО ЙОГО ВИКОНАННЯ

стадіонМи вже писали про ситуацію із ремонтом нашого Центрального міського стадіону ім.Тонкочеєва (див. «Ключ» №25 та №29 за 2019 р.).

8 жовтня на офіційному сайті міської ради з’явилося повідомлення, що: «Державний фонд регіонального розвитку виділив 3 млн грн на ремонт стадіону імені Г.А. Тонкочеєва.

Ці кошти разом зі співфінансуванням з міського бюджету в сумі 350 тис. грн заплановано використати вже до кінця року. Як каже директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема, серед найперших робіт – демонтаж бігових доріжок і футбольного поля, закладання системи водовідведення й водопостачання, асфальтування бігових доріжок. Роботи виконуватиме ТОВ «Будремсервіс», з якими вже укладена угода».

Тож, схоже, що сподівання кам’янецьких шанувальників спорту починають потрохи реалізовуватися. Щоправда, певну тривогу викликали слова: «асфальтування бігових доріжок», а також малюнок першого проекту відремонтованого Центрального міського стадіону, зокрема усунена дальня східна трибуна, а на її місці встановлено майданчики для деяких ігрових видів спорту під відкритим небом. Ця інформація розміщена на сайті однієї хмельницької газети.

По-перше, ми побачили на офіційному сайті ДФРР «Реєстраційну картку програми і проекту», де серед іншого у завданнях проекту вказано: «Нанести вирівнювальний шар з асфальто-бетонної суміші, підкладки з гумової крихти та кольорового покриття CONIPUR SP на площі 7562 м. кв в т.ч: 8 бігових стандартних 400 м. доріжок». Тобто це вирівнювальний шар асфальту під гумове покриття.

Щодо малюнку проекту, то, схоже, що наші колеги з Хмельницького просто знайшли в інтернеті старі малюнки, які у чинний проект не входять. Принаймні у «Реєстраційній картці» немає ні усунення трибуни, ні будівництва під відкритим небом цих майданчиків. Натомість, там є облаштування 7 легкоатлетичних секторів для різноманітних стрибків, метань та штовхань. (пункт Г.).

По-друге, в розмові з нами Альона Кузема підтвердила наші здогадки та розуміння інформації сайту ДФРР, а також додала: «Східна трибуна залишається. Ми це говорили не одноразово. Якби проект передбачав її усунення, це була би реконструкція стадіону, а в нас – капітальний ремонт Центрального міського стадіону».


Теги: ситуація із ремонтом Центрального міського стадіону

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.