Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

ВАЛЕРІЙ СЛОБОДЯН: «ВИ – АФЕРИСТИ»

жбк16 липня пройшла зустріч майбутніх власників квартир (вул.Розвадовського, 5), які свого часу почала зводити Хмельницька БК «Перлина мікрорайону», із головним архітектором міста Ігорем Пиріжком, депутатською земельною комісією (Валерій Слободян, Андрій Мастикаш, Артем Дюднєв), представником архібудконтролю Олександром Свиридою та власне будівельником.

На цій суборендованій земельній ділянці, яка була виділена правоохоронній структурі, мало вирости три будинки. Ще минулого року кам’янчани, які вклали гроші в будівництво житла, мали отримати там квартири. Але будівельник за 100% оплату за квартири спромігся побудувати лише коробку, і то, за словами мешканців, невідповідної якості. Вона обійшлася аж у 16 млн грн, хоча, за словами голови депутатської земельної комісії та місцевого будівельника Валерія Слободяна, за такі гроші цей будинок можна здати під ключ, тобто зі всіма комунікаціями, благоустроєм та ще й мало вистачити грошей на шампанське з цукерками для всіх.

– У нашому місті багато будівельних організацій, які якісно будують житло і пропонують помірні ціни, – констатує Валерій Слободян. – Але ми місцеві і з нас можна запитати, крім того, нам самим було би соромно від містян, адже ми теж кам’янчани і хочемо людям дивитися в очі чесно. Звичайно, бувають недоліки, але ми намагаємося негайно їх усувати. А чужаки вмили руки і накивали п’ятами, як «Еліта Центр». Досі в нашому місті такого кидалова не було. А тепер досить того, що вони в цьому будинку вже понад сорок родин кинули, та ще й розпочали будівництво наступного будинку, де 25 квартир продали. Я вважаю, що в нашому місті з’явилися аферисти і кам’янчанам потрібно бути обачливішими та спочатку добре думати, аніж вкладати гроші в сумнівні проекти.

Представники «Перлини» на зустрічі стверджували, що тих грошей, тобто 100% проплати, відповідно до укладених договорів, не вистачає на завершення будівництва, і тепер кожен має доплатити ще від 100 до 200 тис. грн. Тобто на прокладання комунікацій ще потрібно 30% від вартості будинку.

– Будівельні компанії Олександра Конюшенка, Олександра Кондратова, Валерія Слободяна, Олександра Зайця будують у нашому місті якісне житло за помірними цінами, – констатує Ігор Володимирович. – І ми на них маємо вплив. А тепер без судового процесу цим людям не обійтися. Наші юристи докладуть максимум зусиль, аби їм допомогти розплутати цей складний клубок.

Про ситуацію, яка склалася, комісія доповість міському голові Михайлу Сімашкевичу, щоб допомогти людям. 


Теги: проблемне будівництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.