Перейти на мобільну версію сайту


28.11.2014

УЖЕ ПІАРЯТЬСЯ НА ДУСТІ

У березні минулого року жителька с.Рогізна знайшла на своєму городі декілька бочок з невідомими отрутохімікатами. Аби подивитись на знахідку, колишній очільник району Михайло Желізник провів виїзне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На місце події приїжджали і держінспектори з екологічної інспекції охорони навколишнього дуст.jpgприроднього середовища в Хмельницькій області. Після детального аналізу з’ясувалося, що ділянка, на якій жінка виявила знахідку, і власне знахідка забруднена речовиною ДДТ і ДДЕ (дуст та продукти його розпаду).
За словами сільського голови Юрія Безродного, ділянка, на якій виявлено тару з дустом, жінка придбала в 2006 році. Інформацією щодо захоронення отрути ані власниця ділянки, ані сільська рада не володіли.
Тоді районна влада вирішила, що на місці захоронення отрутохімікатів встановлять спеціальну огорожу з табличкою, яка би інформувала про небезпеку, та підготують відповідний лист на ім’я голови ОДА з проханням передбачити в обласному бюджеті кошти на фінансування робіт з ліквідації захоронення отрутохімікатів в селі Рогізна.
З того часу минуло півтора року. Два тижні тому нова влада знову побувала в Рогізні. Звичайно, що ситуація не змінилася, дуст як був на тому місці, так і залишився, і за гроші на його утилізацію ніхто не клопотав. На область знову відзвітували як і минулого року. Та, певне, обласний чиновник, який отримав доповідну з району, щось не так прочитав, бо в центральних ЗМІ миттєво з’явилась заледве не шокуюча новина: «У Рогізні знайшли 150 тонн дусту!». Уявляєте? Це яку площу мав би займати дустовий могильник, щоб його стільки часу не помічали?!
Ба більше, таку абсурдну інформацію озвучив під час колегії ОДА директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Сергій Вавринчук, зауваживши, що подібні знахідки інспекція знаходить щороку. Певне, пан чиновник зовсім не орієнтується в ситуації, що навіть не спромігся перевірити абсурдність такого повідомлення. Зате кошторис проблеми одразу прикинув, мовляв, утилізація 150 тонн дусту обійдеться в майже мільйон гривень.
Не здивуюсь, якщо пройде рік, а дуст і нині там...

Теги: дуст, с.Рогізна, екологія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.